X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Rozumiem Cię bardzo dobrze, ja codziennie od 8 rano w pracy słucham opowieści koleżanek, które namiętnie opowiadają jak to: moje dziecko zrobilo to albo tamto i jest takie smieszne, kochane i kupiłam mu takie piekne ciuszki a jeszcze chce mu kupić rowerek, zabawkę czy coś.. Dopki one nie otworza ust mam w maire dobry humor ale jak się zacznie opowiadanie to czuje jak uchodzi ze mnie życie.... Czasami mam nerwy na nie moglyby się powstrzymac chociaz przy mnie zwlaszcza ze same mialy problemy z zajsciem wiec wiedza jak to jest no ale cóż.... Ehh do dupy z tym wszystkim, jestem chyba w ogóle nie wyrozumiała ;/ Ale to tak boli jakby ktoś serce rozrywał na pół ;(
    Kochana powiedz im wprost... Dziewcxyny lubie was, ale sprawia mi bil gdy ciagle mowicie i swoich dzieciach oodczad gdy ja mam problemt z zajsciem w ciaze... Krotko :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczna świuniusia ja tez mialam 2 swinki morskie hmmm kochane były twoj te jest śłiczny

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    śliczna świuniusia ja tez mialam 2 swinki morskie hmmm kochane były twoj te jest śłiczny
    Dziekuje dziekuje :-). Mam swinkowy gust :-). A do tego jestem skromna :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie gryza sie ja pilnowalam kiedys świnki kolezanki byla u mnie kilka dni imialam swoja anutka myłśałm super ale niestety dryzly sie i ciagle ten kwik zdenerwowanej świnki własciciele świnek dobrze go znajaą jak karabin maszynowy

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Kochana powiedz im wprost... Dziewcxyny lubie was, ale sprawia mi bil gdy ciagle mowicie i swoich dzieciach oodczad gdy ja mam problemt z zajsciem w ciaze... Krotko :-)

    Mowiłam już kilka razy ale nie przyniosło to żadnego skutku.
    Wiem, że dzieci są częścia ich zycia i nie da się o tym nie mówić i cieszą się swoim macierzyństwem ale czasami mam taką złość. Bo każdy dzień zaczyna się tak samo, przestaje miec ochotę chodzić do pracy...

    atdc8iikup31msj2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Moj byl plaski jak tetno umarlsta i zobacz co wyszlo :-)
    tylko, że ja moja Droga mam ten cykl potwierdzony monitoringiem jako bezowulacyjny.. więc póki co cykl sobie ze mną igra..no ale czy będzie tak czy siak będzie dobrze :) nie ten cykl to kolejny <3 mamy plan działania więc może się uda :) chociaż jakaś tam malutka iskierka jest ale bez tego stresu i parcia :P aczkolwiek miło byłoby już wiedzieć na czym się stoi :) w sumie jeszcze jakieś 5 dni i może już będzie wiadomo chyba, że wcześniej zawita @ :) a dziś sobie upiekę ciacho z truskawkami z kremem i z czekoladą :) a co tam 8) :D

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda lena to smacznego hmm narobiłas mi ochoty na cos słodkiego ja musze zadwoloic sie ciasteczkmi z czekolada smacznego :****** magda lena

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    tylko, że ja moja Droga mam ten cykl potwierdzony monitoringiem jako bezowulacyjny.. więc póki co cykl sobie ze mną igra..no ale czy będzie tak czy siak będzie dobrze :) nie ten cykl to kolejny <3 mamy plan działania więc może się uda :) chociaż jakaś tam malutka iskierka jest ale bez tego stresu i parcia :P aczkolwiek miło byłoby już wiedzieć na czym się stoi :) w sumie jeszcze jakieś 5 dni i może już będzie wiadomo chyba, że wcześniej zawita @ :) a dziś sobie upiekę ciacho z truskawkami z kremem i z czekoladą :) a co tam 8) :D
    Popieram :-). Zajmij sie cxyms :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Mowiłam już kilka razy ale nie przyniosło to żadnego skutku.
    Wiem, że dzieci są częścia ich zycia i nie da się o tym nie mówić i cieszą się swoim macierzyństwem ale czasami mam taką złość. Bo każdy dzień zaczyna się tak samo, przestaje miec ochotę chodzić do pracy...
    Skoro rozmowa nie pomaga to nie pozodtaje ci nic innego jak ignorowanie... Nie podtrzymuj tematy albo mow xupeknie na inny temat :-). Powodzenia :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anutka moja swinka spała ze na w łozku miałam hopla na punkcie świnki merskiej wiesz jak długo żyła 10 lat ale to dlatego ze codziennie jadła ze mna tzn obok na swojej miseczce kaszkę z witaminami dla dzieci ja ja lubilam jako dzicko wiec swinka tez jadla i weterynarz sie mnie zaytal czym ja karmie ta swinke ze ona taka zdrowa .teraz mam kota ktorego tez traktuje nie jak zwierze jak czlonka rodziny

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak mam pieska jak widać i to też mój synuś aż sąsiedzi się śmieją jak tak na niego mówię ale co tam ;-)

    Anutka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu faktycznie wariatka z ciebie :-) moj swinek ma prawie dwa lata :-).

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam wtedy kolo 10 lat wiec wolno mi bylotroche oszlaec na punkcie zwierzatka jak widac nie minelo z wiekeim :))))

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mialam wtedy kolo 10 lat wiec wolno mi bylotroche oszlaec na punkcie zwierzatka jak widac nie minelo z wiekeim :))))
    Moi rodzice nie pozwalali mi miec zwierzakow wiec puerwsze co zrobilam po slubie i wyprowadzemiu sie to zakup swinka :-)

    Kasia *, olka30 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide na drzemke :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaśka :))) ja tam sie nie przejmuje co mi rodzice mowia sasiedzi nie widza bo kot nie wychodzi ostatnio jak kot byl chory to pow rodzicom moim ze maja nie chodzic do pokoju bo tak kot spii jest chory i zanosilamjej jedzenie do lozka zeby jadla zmiseczki ahahaaha no ja juz tak mam i to dla mnie normalnie ze kazdym zwierzeciem opiekuje sie przesadnie

    Anutka, Ewa99 lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    kaśka :))) ja tam sie nie przejmuje co mi rodzice mowia sasiedzi nie widza bo kot nie wychodzi ostatnio jak kot byl chory to pow rodzicom moim ze maja nie chodzic do pokoju bo tak kot spii jest chory i zanosilamjej jedzenie do lozka zeby jadla zmiseczki ahahaaha no ja juz tak mam i to dla mnie normalnie ze kazdym zwierzeciem opiekuje sie przesadnie
    A zatem bedziesz dobra mama :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli Kaśki tak mają :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Skoro rozmowa nie pomaga to nie pozodtaje ci nic innego jak ignorowanie... Nie podtrzymuj tematy albo mow xupeknie na inny temat :-). Powodzenia :-)

    Ostatnio właśnie tak robię ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no anutka obawiam sie ze jak bede miala dziecko to jeszcze bardzije mi odbije :)))))) ja kasiu nie widze nic czlego wopiece nad zwierzetami a ze przesadzam troche to trudno

    Anutka lubi tę wiadomość

‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ