X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belldandy jakby Ci to powiedzieć... Nie trzeba śledzić forum. Jesteś ekhem..bardzo widoczna tutaj i owszem, wkurzasz. Nie czytaj tyle newsów na necie o pęcherzykach, becie, srecie itd.bo jeszcze pomyśle, że nie masz życia tak jak ja.
    Dziewczyny na fioletowej Cię zignorowały czy po prostu myślisz, że jakimś cudem staraczki będą wiedzieć o wielkości pęcherzyków?

    Izuniaa89, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nasturcja ja mysle ze ona chce zrobic na złośc tym dziewczynom które bardzo sie staraja od duzszego czasu i im nie wychodzi a belldandy poprostu sie tym chwali zeby zranic te dziewczyny .że ona niby zaszła a my gorsze bo jeszcze nie ale nie martw sie nasturcja zycie jest sprawiedliwe i jej odda 2 razy mocniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 16:34

    Izuniaa89, kapturnica lubią tę wiadomość

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nie nasturcja ja mysle ze ona chce zrobic na złośc tym dziewczynom które bardzo sie staraja od duzszego czasu i im nie wychodzi a belldandy poprostu sie tym chwali zeby zranic te dziewczyny .że ona niby zaszła a my gorsze bo jeszcze nie ale nie martw sie nasturcja zycie jest sprawiedliwe i jej odda


    Wywróżyłaś, to z fusów czy widziałaś w szklanej kuli? Gorszej bredni nie słyszałam. Masz już chyba manie prześladowcza i uważasz, że każdy jest przeciwko Tobie, każdy Tobie/ Wam życzy abyście w ciąży nie były, a ja to szczególnie, nie? Moim celem jest zrobić Wam na złość bo ja jestem w ciąży, a Wy jeszcze nie, ech.


    Myślisz, że mi jest łatwo, bo zaszłam w ciąże ? Sama mam wielkie problemy zdrowotne i nie wiadomo jak to ze mną będzie. Po prostu martwię się o moje dziecko, stąd tyle niepokoju, żadnych podtekstów tutaj nie ma.

    Widzę, że nie jestem tutaj mile widziana, także przenoszę się na fioletową stronę. ( zaraz pewnie przeczytam, że bardzo dobrze;) )

    Trzymam kciuki za Was wszystkie, za Ciebie Kasia* i Nasturcja także, obyście szybko zaszły w ciąże i nie musiały się martwić o maleństwo tak samo jak ja.

    Wszystkim zafasolkowanym życzę nudnej ciąży.

    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 16:40

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kazdej z Was sie uda! Ja tez dlugo czekalam na ten moment i juz myslalam ze nigdy nam sie nie uda!

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mowiłam osobie belldandy bo ja akurat nie staram sie długo mowie o dziewczynach które są na tym forum i napewno jest im przykro to Ty pomysl czasami oinnych a nie tylko o sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 16:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti jak długo się starałaś? Nam już równo pół roku minęło. Mąż ma cukrzycę 2 stopnia i bierze tabletki.

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Kejti jak długo się starałaś? Nam już równo pół roku minęło. Mąż ma cukrzycę 2 stopnia i bierze tabletki.
    U nas teraz byl 11 cykl staran, a jesli chodzi o czas to 10 miesiecy.od sierpnia zeszlego roku.

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście okrutne. Belldandy zadaje denerwujące pytania ale Wasz atak jest nie na miejscu.

    szpilka, Rybeńka, gosia_9020, gosia_9020, rotaszek, Kkarolinaaaa lubią tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy, tutaj nie znajdziesz porad związanych z ciążą, tu wspieramy się w trakcie starań. Masz problemy zdrowotne, ale skąd wiesz, czy ktoś inny też ich nie ma. Wyobraź sobie, że ja jestem po przeszczepie, ciąża o ile się pojawi będzie zagrożona i wysokiego ryzyka od początku do samego końca. Może się skończyć poronieniem i moją śmiercią. Czy cały czas piszę jak ja się bardzo boję? Strach jest, ale nie świruję z tego powodu. Widziałam, że parę dziewczyn ma problemy z sercem, myślisz, że one się nie boją? Po fioletowej stronie są osoby, które już są w ciąży i wiedzą co i jak jest, my wiemy co wziąć żeby mieć lepszy płodny śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 16:50

    Nasturcja, Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    Kasiu suknia śliczna :)
    Ale ja szukam czegos mniej "slubnego" :) jeden ślub juz miałam.. to się sukienki nanosiłam :P

    a co do mojej ciąży.. to sama nie wiem czy jej teraz chcę:( skoro u mnie tak poryte w środku to wszystko to wolałabym jednak spokojniej.. pozbyć sie polipa, nadżerki i dowiedzieć co z jajnikiem.. nie chce zajść i od razu stracić.. więc Kasiu widzimy się w czerwcówkach
    no wlasnie izunia tez bym na twoim miejscu sie doleczyła i potem po co ryzykowac tymbardzije ze wciazy malutka infekca moze doprowadzic do tragedii dlatego ja tez ciesze sie ze w tym cyklu nic bo gin ten krakowski mi pow ze mama nadzije ze wtym cyklu pani nie zaszla bo moze byc ciezko ma pani lekka infekce jajnika i ta torbiel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti gratulacje !!:) bell tu jest forum dla staraczek , dokladnie...:) Kasia jak sie czujesz? doszlo zaproszenie?

    kejti91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bara112 wrote:
    Dziewczyny jesteście okrutne. Belldandy zadaje denerwujące pytania ale Wasz atak jest nie na miejscu.
    Te pytania nie sa na miejscu bo to jest forum staraczek a nie dziewczyn ktore wiedzac wielkosc pecherzyka...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bara nie widzę powodu dlaczego nie moznaby nic powiedzieć belldandy tylko dlatego, że jest w ciąży. Są pewne granice. U mnie się zbierało i po raz pierwszy jej odpisałam. Więcej nie zamierzam, bo widzę, że nie ma sensu.

    Kejti, ja wysyłam męża na badania nasienia już wkrótce, bo ze wzgledu na cukrzycę boję się, że osłabia mu żołnierzyki :(
    U mnie wszystkie badania wyszły bardzo dobre, ale teraz zrobię sobie z ciekawości FSH i LH oraz prolaktyny i progesteron.
    Ale jednak bardziej martwie się o męża. On już poszedł na to badanie nasienia, ale tak się zestresował, że nie dał rady w tym ich pokoiku i wrócił do domu przepraszał mnie. Teraz czekam aż się psychicznie przygotuje i sam pójdzie. Faceci są bardziej wrażliwi od kobiet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 16:56

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak doszlo kochana iwonciu ja juz jedna noga na czerwcowkach jestem poki co w szpagacie bo tesknie za wami :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 17:00

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia wylecz się i staraj pełną parą. Może właśnie przez nadżerkę, jakiś stan zapalny, czy coś innego nie wychodzi?

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja moj maz robil badanie nasienia w pazdzierniku i bylo tylko 4% prawidlowych plemnikow! To jest takie minimum. Przez ostatnie 3 miesiace bral witaminki zeby poprawic wynik.
    W poniedzialek mial isc na badanie zeby sprawdzic czy sie poprawilo. No i juz nie pojdzie :D

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no wlasnie izunia tez bym na twoim miejscu sie doleczyła i potem po co ryzykowac tymbardzije ze wciazy malutka infekca moze doprowadzic do tragedii dlatego ja tez ciesze sie ze w tym cyklu nic bo gin ten krakowski mi pow ze mama nadzije ze wtym cyklu pani nie zaszla bo moze byc ciezko ma pani lekka infekce jajnika i ta torbiel
    ahh no własnie.. więc poczekam i zobaczę co dalej... jak zajdę to sie ucieszę i zadzwonię do doktorka to powie co i jak, jak nie zajdę to też do niego zadzwonię tak jak mówił

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti91 wrote:
    Nasturcja moj maz robil badanie nasienia w pazdzierniku i bylo tylko 4% prawidlowych plemnikow! To jest takie minimum. Przez ostatnie 3 miesiace bral witaminki zeby poprawic wynik.
    W poniedzialek mial isc na badanie zeby sprawdzic czy sie poprawilo. No i juz nie pojdzie :D
    grunt, że się udało :)

    Moj teraz idzie na badanie..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide do niego w czerwcu moze zatydzien albo kolo 13 czerwca narazie musze jechac na to szkolenie co wczoraj odpuscilam 1 dzien ale napewno pojde jak bedzies zszla daj mi znac umowimy sie razem chetnie Cie poznam osobiście :)))) izunia .wiesz ja tez mysłaląm nad badaniami mojego męża ale hmm sama nie wiem czytalam towje wpisy ze wysylasz męża na badania ,bo ty chcesz sprawdzic czy ok czy lekarz wam zlecil nie wiem jak sie do tego zabrac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 17:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podniosłaś mnie na duchu Kejti. :)
    Zobaczymy. Mam nadzieję, że nam się uda wkrótce. Zresztą wszystkie tu musimy zafasolkować i tyle. W końcu po to zapisałyśmy się na forum.

    kejti91 lubi tę wiadomość

‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ