X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Trzymam kciukami za wszystkie przyszłe mamusie :)
    Magdalena robiłaś bete? Kiedy wyniki? Oby wzrosła :)
    Nasturcja trzymam kciuki zeby test sie nie mylił. Ja w 25 dc nie miałam nawet cienia tylko negatyw a tydzien pozniej juz pozytyw :)

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana wrote:
    Cześć dziewczyny:) czytam was od kwietnia i musze wam powiedzieć że bardzo dużo mądrych rzeczy można się od was dowiedzieć , dziękuję wam za to:* mam do was pytanie bo:staramy się z M o bobasa już prawie rok dlatego myślimy o tym żeby mąż zrobił badanie nasienia,tylko jak to zrobić?:)tzn.gdzie?czy potrzebne jest skierowanie od lekarza?jeśli tak to od jakiego?czy może prywatnie?ile to kosztuje może się orientujecie?wiem że jest tu kilka dziewczyn z Białegostoku i okolic, ja też mieszkam w Białym i własnie tu chcemy zrobić to badanie nasienia tylko nie wiemy gdzie:( proszę pomóżcie!!!

    pozdrawiam

    Ps.oczywiście gratuluję przyszłym mamusiom:)
    Ja jestem z Białego :)Polecam Artemidę na Włókienniczej,kompleksowe badanie nasienia 150zł bodajże.Swoje hormony robiłam w lab na grochowej bez skierowania, za wszystkie zlecone przez gina zapłaciłam ok 130zł.I wogóle polecam dr Pierzyńskiego z Artemidy,konkretny koleś, ja się starałm 2 lata bo poprzednia gin twierdziła że wszystko ok a okazało się że nie mam owulacji.Po badaniu nasienia i hormonów( wszystko wyszło super) od razu wprowadził mi stymulację owulacji i po stresujących 10 miesiącach jestem w ciąży.Powodzenia życzę :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wszystkim staraczkom miłego weekendu życzę :)!!! <3

    Malenq lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny. Jak któraś dzisiaj testuje to powodzenia życzę. Lecę do sklepu. Miłego dnia.

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Nasturcja ja tam widze bladziutka druga kreseczke. Jak bedziesz miala mozliwosc to zrob jeszcze jeden test :-). Dwa bladziochy to juz moim zdaniem ciaza :-)
    Powodzenia dla wszystkich testujacych <3

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny jak myślicie czy moze być taka opcja ze test ciążowy jest negatywny a ciąża mimo wszytsko jest?

    Ja mam cykle zwykle 28-29 dni. Dziś jest 33 dnień cylku a @ dalej nie ma.
    Robiłam wczoraj test i jest negatywny.
    Tzn ja tam coś widze a ja zawsze coś tam widze na testach. Siła perswazji.

    Od dnia w którym miałam mieć @ cały czas amm pełno wodnistego śluzu, czasem zabarwiony na zółto tak jak na początku @.

    nie wiem co myśleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 11:08

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    wchodze tu prawie z samego rana (:P) żeby zobaczyć jakieś dobre wieści, a tu żadnego <3 ? oj nieładnie! powodzenia testującym!

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Hej. Dziewczyny jak myślicie czy moze być taka opcja ze test ciążowy jest negatywny a ciąża mimo wszytsko jest?

    Ja mam cykle zwykle 28-29 dni. Dziś jest 33 dnień cylku a @ dalej nie ma.
    Robiłam wczoraj test i jest negatywny.
    Tzn ja tam coś widze a ja zawsze coś tam widze na testach. Siła perswazji.

    Od dnia w którym miałam mieć @ cały czas amm pełno wodnistego śluzu, czasem zabarwiony na zółto tak jak na początku @.

    nie wiem co myśleć.
    a nie możesz zrobić bety? może to być ciąża, może też być stan zapalny i wtedy potrzebny gin. polecam betę i wizyte u gina :)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bete moge zrobić dopiero w piątek, mieszkam w małej miejscowaości i tu są badania tylko we wtorki i w piąteki

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek:)

    gratuluje serdecznie nowym mamusiom:)!

    u nas w maju chyba niestety nic z tego:) dziś termin @ wczoraj negatyw więc dziś nawet nie robiłam testu ze względu na wczorajszy i dzisiejszy spadek temp:( od rana brzuch i lewy jajnik boli jak na @ więc już się nastawiłam na nowy cykl z clo:) obyśmy coś na wczasach na Chorwacji zmajstrowali i oby czerwiec był jednak naszym miesiącem:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bara112 wrote:
    Hej kobietki :)
    Trzymam kciukami za wszystkie przyszłe mamusie :)
    Magdalena robiłaś bete? Kiedy wyniki? Oby wzrosła :)
    Nasturcja trzymam kciuki zeby test sie nie mylił. Ja w 25 dc nie miałam nawet cienia tylko negatyw a tydzien pozniej juz pozytyw :)
    tak robiłam ale NIESTETY wyniki dopiero w pn shocked.gifchociaż domyślam się wyniku :P no nic najwyżej wakacje w górach będą spokojne :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testerki :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki witam was serdecznie w ten upalny majowy poranek trzymam kciuki za testujace dziewczyny :)))))

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Nie znam się na stronce zapodaj.
    Wstawiłam na pokazywarkę, tylko błagam dziewczyny, nie śmiejcie się. Jak człek nabuzowany to różne cienie widzi.

    http://pokazywarka.pl/q3omp5/#zdjecie11639872
    Nasturcjo mam nadzieję,że ten cien jutro bedzie mocnijszy :) bo ja Go widze:)
    ja rownież na kilku testach miałąm cienie cienia ;0
    mam nadzieję,że szybko usłyszymy dobre wiesci od Ciebie:)
    a i znam super stronkę do wklejania zdjec bezposrednio w poscie :)
    oto ona - polecam
    tinypic.com/
    Powodzenia dla reszty testerek :)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki M4DZI4:) wiedziałam że na was można liczyć:)ja chodzę do dr Nowak ale czuje że ona mi za bardzo nie pomoże i chyba muszę zmienić lekarza:(kochane życzę wszystkim powodzenia i 3mam kciuki!

    uff jak gorąco:)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana no dokładnie skwar straszny ja siedze w ogródku na leżaczku upał straszny przynajmniej w katowicach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogródku?!zazdroszczę ja w gotuję się w bloku:( ale właśnie zadzwoniła moja koleżanka i zabiera mnie na działkę jupi:))

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana nie ma no co czekac odetchniesz troche na tej działce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczynki :) ja wybylam z Krakowa na Podhale bo stamtad pohodze wiec za pol godzibku rozloze lezaczek kolo domku i opalanko :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochodze* sorry za bledy ale pisze na komorce ;))

‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ