Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie chce nic mu dawac żeby wyniki były wirygodniejsze. Jak bedzie cos źle to zaczniemy sie wspomagać:)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka84 wrote:
    Kolejne serduszka,pięknie dziewczynki! :-)
    Ja dziś robiłam ponownie estradiol i lh:lh mi spada,estradiol też-wynosi 66 (2 dni temu 150).W każdym razie faza owulacyjna ma takie normy: 85,5-498,a faza lutealna: 43,8-211.Czyli albo nie miałam owulacji albo miałam i już aż tak by spadło?Czyli była np.w środę w nocy albo w czwartek(wczoraj) najpóźniej?Może któraś z Was się orientuje

    Nie wiem, czy to dobry wskaźnik do określania tego, czy była owulacja czy dopiero będzie. Ja dzisiaj w "internetach" przeczytałam, że bezpośrednio przed owu estradiol spada. Poza tym Estradiol jest wytwarzany przez wszystkie pęcherzyki jajnikowe (również te mniejsze) i o ile samo jego stężenie daje pewną informację o cyklu, to bez badania USG nie można na jego podstawie ustalić czy owulacja nastąpiła lub nastąpi.

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    fazę "uda się" mam już za sobą :D
    Też mam już za sobą :) I zastanawiam się żeby usunąć się z listy bo po co zawadzać jak i tak nic z tego.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie też powinnam sie usunac bo wiadmo że nic nie bedzie. Ale licze na to że przeniose sie na maja :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka!!! GRATULACJE :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • A.loth Autorytet
    Postów: 277 480

    Wysłany: 2 maja 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka, jessieq, gratulacje! Idziemy łeb w łeb ;)
    Mnie ból miesiączkowy już chyba opuścił na dobre. Teraz czekam, aż odrzuci mnie od herbaty :)

    kwiatuszek789, Nenaaa lubią tę wiadomość

    o14815nmahj2bgg1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 maja 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje, w końcu pojawiają się serduszka na naszej liście

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testuję dziś, nie ma sensu. Temperatura spadła, czekam na @.

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 3 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki
    Isabelle: też już doczytałam,że estradiol później to się sprawdza dopiero po 7 dniach od owulacji i wtedy ten wynik coś mówi,bo ja zrobiłam tuż przed owulacją-kiedy on i tak trochę spada,a potem po owulacji on od razu gwałtownie spada,a potem znowu rośnie.Więc jak będzie mi się chciało to zrobię to za tydzień plus progesteron ;-)
    Inezka: jak maj nie będzie nasz to czerwiec :-) też piękny miesiąc.Ale póki nie ma @ to jest nadzieja :-)
    A ja mam dziś krwawienie z nosa,dwa dni po owu.Już raz tak miałam,ale nic nie mówię,nic nie myślę,czekam :-)

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 maja 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tydzien po owulacji mialam estradiol dwukrotnie pow normy i lekarz nie skomantowal tego,wiec nie wiem czy to dobrze czy zle:D a progesteron mialam przy gornej granicy


    u5cvp2.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja: to znaczy,że była owulacja u Ciebie,jeśli chodzi o estradiol.Podobno poziom 150-180 po owulacji to już bardzo ładny wynik i świadczący o przebytej owulacji

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny :* U mnie niestety na teście tylko jedna krecha :( Nie rozumiem, dlaczego, bo temperatura wróciła na swój najwyższy poziom z tego cyklu...Brzuch trochę boli jak na @, sama nie wiem, co o tym myśleć. Staramy się już 12 cykl, a ja wciąż jeszcze się nie nauczyłam, że nie można sobie robić nadziei :/ :P Jestem niereformowalna :))

    oar89jcgzipdaets.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak slyszalam Brawurko, tylko ze ja wiem i czuje ze mam owulacje ale jakos to za malo nadal:( takze kolejne 3 cykle z lutkiem pokaza czy jest problem z cialkiem zoltym czy jeszcze trzeba dalej szukac:(


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie- masz jeszcze jakis test w domu?to rob sikance do skutku:D 2 krecha ma wrocic na swoje miejsce!! bo ewidentnie zabladzila :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2014, 09:42

    CassieMK lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)
    zaglądam w ten zimny, pochmurny i deszczowy dzien z kubkiem mocnej kawusi :)

    CassieMK wrote:
    Cześć, dziewczyny :* U mnie niestety na teście tylko jedna krecha :( Nie rozumiem, dlaczego, bo temperatura wróciła na swój najwyższy poziom z tego cyklu...Brzuch trochę boli jak na @, sama nie wiem, co o tym myśleć. Staramy się już 12 cykl, a ja wciąż jeszcze się nie nauczyłam, że nie można sobie robić nadziei :/ :P Jestem niereformowalna :))
    Cassie wydaje mi sie, ze za kilka dni pokaze sie u Ciebie II kreseczka bo dzisiejszy dzien jest drugim dniem po spadku byc może implantacyjnym :) a po implantacji beta hcg zaczyna byc wytwarzana po 48h. Wiec jak cos to dopiero dzis :) a to może być jeszcze niewystarczajace na cień cienia. Takze jak nie ma @ jest nadzieja :) kciukam za <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2014, 10:13

    Gwiazdeczka27, M4DZI4, Tosia 1981, CassieMK lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ! Rośnijcie zdrowo :D <3



  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek ma rację. Dopóki nie ma @ jest nadzieja. Chociaż też trzeba przygotować się na to, że trzeba będzie walczyć dalej. Widziałam już wykresy, gdzie @ spóźniała się 5 dni , temperatura wysoka testy negatywne i w końcu nagły spadek i pojawiła się @.
    Ja czuje, że u mnie ten cykl jest nie udany i trzeba będzie starać się dalej. Ja jak wariatka obserwuję swój organizm, sprawdzam czy cycuszki się powiększyły, mówię mężowi żeby sprawdził czy są pełniejsze ( mówię wariatka ze mnie) ale nie wolno się poddawać.. tylko tak człowiek czuje, że taka wielka szkoda jak mu tak bardzo zależy... Ale w końcu się uda- musi się udać nie ma innej opcji.

    kwiatuszek789, Tosia 1981, Brawurka84 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie a owulka nie byla pozniej? pisze z tel i widze tylko miniature TWojego wykresu, tez mi to wyglada na implantacje, ale zobaczymy jak siesytuacja rozwinie, trzymam kciuki za 2 kreski

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka ma racje - w końcu sie uda - musi sie udac :)

    A ja dzis nie testuje i czekam na @. Temperatura od wczoraj nisko, owulki nie bylo wiec nie ma sensu. Ale niech przyjdzie dzis @ to zotsane w majówkach i zatestuje ostatniego maja :)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 3 maja 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Gwiazdeczka ma racje - w końcu sie uda - musi sie udac :)

    A ja dzis nie testuje i czekam na @. Temperatura od wczoraj nisko, owulki nie bylo wiec nie ma sensu. Ale niech przyjdzie dzis @ to zotsane w majówkach i zatestuje ostatniego maja :)

    Kwiatuszku, ja też czekam na @. też już by mogła przyjść. po wczorajszym spadku temp już miałam nadzieje, że dziś lub jutro przyjdzie. a tu dziś zaskoczenie i temp w górę. wkurza mnie to raz w górę raz w dół. niech już ciocia przyjeżdża żeby maj mógł należeć do nas ;)

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ