X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    :) jasne mozna sie seksic Ale jak problem jest w slabym nasieniu w ciaze sie nie zachodzi.

    Nie sądzę, żeby chodziło tu o słabe nasienie, choć w niektórych przypadkach może też... Facet może być zdrowy, a z kobietą coś nie tak... Albo oboje mogą być zdrowi i nic... To, że kobieta zachodzi w 1 cyklu to tylko kwestia szczęścia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:12

    Abra lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    :) jasne mozna sie seksic Ale jak problem jest w slabym nasieniu w ciaze sie nie zachodzi.


    raczej nie tylko słabe nasienie może być winne, jest wieeeeeele czynników, które utrudniają lub nawet uniemożliwiają zajście w ciąże, a nie tylko nasienie i już....


    Albo tak jak napisała Toxey - może być wszystko ok z obojgiem partnerów, a i tak się nie udaje, więc nie ma co tworzyć takich teorii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:14

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    raczej nie tylko słabe nasienie może być winne, jest wieeeeeele czynników, które utrudniają lub nawet uniemożliwiają zajście w ciąże, a nie tylko nasienie i już....

    dokładnie... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Właśnie się doczytałam że ból i wrost temperatury nie musza przepowiadać że owulacja wystąpiła :) Owulacja może być 3 dni przed spadkiem temperatury i nawet do 3dni wysokich temperatur :) Musiałam poszukać bo nie mogłam sobie wybaczyć że przeoczyłam owu:p W takim razie dziś poprawimy <3 chociaż będę w domu dopiero ok 23, ale mój A. powiedział że poczeka:)

    Toxey lubi tę wiadomość

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:) mi przez przeziębienie przesunęła się ovu i mimo ze jeszcze byłam na antybiotyku to przytulanko było:)
    Szkoda było mi marniwac cykl, tym bardziej ze to pierwszy miesiąc kiedy pije ocet jabłkowy i miałam po nim taki śluz, jakiego jeszcze w życiu u siebie nie widziałam. Wiec warunki były raczej ok:)

    Z drugiejnstrony maz nie brał suplementów regularnie, a przy poprzedniej ciąży tak, bi wyniki miał nienjalepsze.ale trzeba być dobrej myśli.

    Macie racje dziewczyny, nie zawsze, a nawet dość często nie tak łatwo zajsdcnw ciążę.często tez przyczyny trzeba szukać bardzo długo, a droga do szczęścia bywa bardzo bolesna...

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj zbliża się wieeelkimi krokami! Summerka zakładała ten wątek 1 marca, a tu proszę, 1 maja na dniach!!!

    Co do pewności, to ja w cyklu, w którym się udało też to miałam. To nie jest taka pewność jaka była w normalnych cyklach. To była pewność pewność. Jak siknęłam na test i pokazała się 2 kreska nie pomyślałam to co standardowo siedzi nam w głowie czyli "wow" albo "ja pier*ole" (mimo że bardzo chcemy to ta 2 krecha to zaskoczenie) tylko "wiedziałam, to było oczywiste".

    Moja kuzynka zaraz po seksie z mężem opowiadała, że już jest w ciąży, bo ona to czuje. Śmiałam się, że to nie możliwe, a ona na prawdę w ciąży była.

    Ciało kobiety jest dziwnym tworem ;)

    Summerka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Maj zbliża się wieeelkimi krokami! Summerka zakładała ten wątek 1 marca, a tu proszę, 1 maja na dniach!!!

    Co do pewności, to ja w cyklu, w którym się udało też to miałam. To nie jest taka pewność jaka była w normalnych cyklach. To była pewność pewność. Jak siknęłam na test i pokazała się 2 kreska nie pomyślałam to co standardowo siedzi nam w głowie czyli "wow" albo "ja pier*ole" (mimo że bardzo chcemy to ta 2 krecha to zaskoczenie) tylko "wiedziałam, to było oczywiste".

    Moja kuzynka zaraz po seksie z mężem opowiadała, że już jest w ciąży, bo ona to czuje. Śmiałam się, że to nie możliwe, a ona na prawdę w ciąży była.

    Ciało kobiety jest dziwnym tworem ;)



    Może i jest dziwnym tworem, ale mimo to uważam, że 100% pewności mieć nie można.
    Z resztą to może tylko moja "ostrożność", ale jak się uda to bliskim ( z wyjątkiem męża oczywiście) powiem chyba dopiero jak usłyszę serduszko - tak mi się wydaje...

    Toxey lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra masz rację, że chwalić się nadto nie ma co. Jednak ja tej ciąży byłam bardzo pewna (wcześniejszej znów w ogóle, mimo że planowane to zaskoczenie totalne ;))

    U mnie dalsza rodzina cały czas nie wie. Nie czuję potrzeby dzwonić i mówić o tym.

    Będę Wam wszystkim wiernie kibicować :)!!

    Gabi. lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Abra masz rację, że chwalić się nadto nie ma co. Jednak ja tej ciąży byłam bardzo pewna (wcześniejszej znów w ogóle, mimo że planowane to zaskoczenie totalne ;))

    U mnie dalsza rodzina cały czas nie wie. Nie czuję potrzeby dzwonić i mówić o tym.

    Będę Wam wszystkim wiernie kibicować :)!!


    No właśnie - nie ma się co zanadto chwalić.
    A dalsza rodzina, to jak sama nazwa mówi, dalsza i nie muszą być przez Ciebie każdy z osobna informowani.

    Bliskim (i rodzinie i znajomym) miło powiedzieć, a dalsi to raczej z ciekawości niż z troski będą wypytywać, to kij im w oko...

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra - Amen ;D Kij im w oko ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Maj zbliża się wieeelkimi krokami! Summerka zakładała ten wątek 1 marca, a tu proszę, 1 maja na dniach!!!

    Co do pewności, to ja w cyklu, w którym się udało też to miałam. To nie jest taka pewność jaka była w normalnych cyklach. To była pewność pewność. Jak siknęłam na test i pokazała się 2 kreska nie pomyślałam to co standardowo siedzi nam w głowie czyli "wow" albo "ja pier*ole" (mimo że bardzo chcemy to ta 2 krecha to zaskoczenie) tylko "wiedziałam, to było oczywiste".

    Moja kuzynka zaraz po seksie z mężem opowiadała, że już jest w ciąży, bo ona to czuje. Śmiałam się, że to nie możliwe, a ona na prawdę w ciąży była.

    Ciało kobiety jest dziwnym tworem ;)

    O właśne miałam podobnie :P strałam się nie nakręcac ale po prostu czull się inaczej. Nie tak ze zaraz ciążowo, ale inaczej ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    Hej kobietki:) mi przez przeziębienie przesunęła się ovu i mimo ze jeszcze byłam na antybiotyku to przytulanko było:)
    Szkoda było mi marniwac cykl, tym bardziej ze to pierwszy miesiąc kiedy pije ocet jabłkowy i miałam po nim taki śluz, jakiego jeszcze w życiu u siebie nie widziałam. Wiec warunki były raczej ok:)

    Z drugiejnstrony maz nie brał suplementów regularnie, a przy poprzedniej ciąży tak, bi wyniki miał nienjalepsze.ale trzeba być dobrej myśli.

    Macie racje dziewczyny, nie zawsze, a nawet dość często nie tak łatwo zajsdcnw ciążę.często tez przyczyny trzeba szukać bardzo długo, a droga do szczęścia bywa bardzo bolesna...
    Zdradz cos odnosnie tego octu,o co kaman?no i oczywiscie trzymam mocno kciuki:)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie, zobaczymy, ja teraz tak mam - nic na to nie wskazuje, a ja czuje sie w ciazy, nawet w aptece brałam leki dla ciężarnych;)

    Moja mama mówiła, ze jak zaszła ze mną, wraca do domu, jak sie dowiedziała, a jej mama - jesteś w ciazy.. Taka intuicja kobieca;) i ja tez w to wierze, tylko czasem cieżko odróżnić przeczucie, od tego, ze sie ma taka nadzieje i tak bardzo sie chce. Ja, np. z Zuzia tez wiedziałam, ze sie udało, a teraz łapie sie na tym, ze mysle, na pewno to ciaza, przecież sie bzykalismy bez antykoncepcji;).

    momo1009 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza ciaze to mialam typowa wpadke,a raczej planowalismy starania,ale za pol roku bo zmienialam prace. Smiejemy sie z mezem,ze to bylo niepokalane poczecie,bo to byl cud,ze maz spoznil sie raz w zyciu doslownie dwie sekundy i bach-ciaza.pozno sie o niej dowiedzialam,bo w zyciu bym nie pomyslala,ze z czegos takiego bedzie dzidzia.a jak sie dowiedzielismy to oboje szalelismy ze szczescia:) mimo,ze poszlotak gladko to doskonale wiedzialam,ze wiele par dlugo sie stara.nigdy nikogo nie wypytuje o dzieci bo doskonale wiem,ze wiele osob chce,a im nie wychodzi...

    Toxey lubi tę wiadomość

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Może i jest dziwnym tworem, ale mimo to uważam, że 100% pewności mieć nie można.
    Z resztą to może tylko moja "ostrożność", ale jak się uda to bliskim ( z wyjątkiem męża oczywiście) powiem chyba dopiero jak usłyszę serduszko - tak mi się wydaje...
    JA pozno informowalam.do 11 tc wiedziala tylko moja mama, informowalismy reszte rodziny dopiero po pierwsxym genetycznym.i w drugiej ciazy tez tak zrobie
    ...kiedys...

    Toxey lubi tę wiadomość

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam intuicji,nie czulam ani pierwdzej ciazy,ani biochemicznej, a teraz rowniez nic nie czuje.tak samo co do plci dziecka nie mialam przeczuc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciazy jak co miesiac robilam test w dniu spodziewanej @ bez spiny i na luzie. Wstalam, nakroplilam na test i poszlam lezec. Odczekalam 5min i poszlam spojrzec a tam dwie grube krechy. Nie dowierzalam bo nie mialam w ogole zadnych objawow. Podejrzewam ze mialam oczy jak 5zl gdy to zobaczylam :D

    nataliano lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek z rana wyjezdzam z mlodym do taty do Niemiec. Dlatego w niedziele zrobie test. Jesli dotrzymam do tego czasu bo juz mam ochote to zrobic. Ale musze sobie znalezc zajecie aby zajac czyms glowe i nie myslec :)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly offtop-ja tak myslalam,ze kate urodzi "przypadkiem"29 kwietnia w ich rocznice slubu;) media beda sie jarac;)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co do płci, to jakos nie przyjmowałam do wiadomości, ze moze byc chłopiec (nie, ze nie chciałam), po prostu wiedziałam, ze corcia;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ