X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne małe jajeczka na jajnikach PRZED OKRESEM
Odpowiedz

małe jajeczka na jajnikach PRZED OKRESEM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Celine90 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ostatnio ginekolog powiedział mi ze mam 4 male pecherzyki na lewym jajniku (to nie były torbiele) i 3 na prawym. Mówi ze nie wygląda mu to na PCOS. Miałyście tak?

    Mówił że to objaw płodności kobiety... ;/ ale że przed okresem? To nie było w trakcie owulacji...

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celine90 wrote:
    hej, ostatnio ginekolog powiedział mi ze mam 4 male pecherzyki na lewym jajniku (to nie były torbiele) i 3 na prawym. Mówi ze nie wygląda mu to na PCOS. Miałyście tak?

    Mówił że to objaw płodności kobiety... ;/ ale że przed okresem? To nie było w trakcie owulacji...

    Jajeczka przygotowują się już chwile przed końcem cyklu czyli okresem. I potem na początku cyklu dojrzewają i potem jest owulacja jak dojrzeją ;) jeśli lekarz mówił ze to nie torbiele i nie PCOS to wszystko w porządku ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Celine90 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach! Dziękuję że "ktoś" mi odpisał.. jestem tu nowa :)

    super że jest takie forum, można się pytać, każdy ma jakieś doświadczenia :)

    Ja już myślałam że coś jest nie tak bo okres mi się wydłużył z 30 dni aż na 36...a jeszcze się nie staramy, więc u mnie to nie jest normalne i od razu myślę ze to może być PCOS. A USG miałam miesiąc temu.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celine90 wrote:
    Ach! Dziękuję że "ktoś" mi odpisał.. jestem tu nowa :)

    super że jest takie forum, można się pytać, każdy ma jakieś doświadczenia :)

    Ja już myślałam że coś jest nie tak bo okres mi się wydłużył z 30 dni aż na 36...a jeszcze się nie staramy, więc u mnie to nie jest normalne i od razu myślę ze to może być PCOS. A USG miałam miesiąc temu.

    Skoro USG wyszło czyste to bym sie nie martwiła :D skoro wydłużył Ci sie cykl to po prostu z jakiegoś powodu musiała Ci sie przesunąć owulacja (podróż, choroba, zmęczenie, nerwy-cokolwiek ;) ) i tyle ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ