X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Malutko śluzu
Odpowiedz

Malutko śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • littletrifle Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim

    Około trzy miesiące temu, kiedy zdecydowałam się na poważnie zajść w ciążę :), zauważyłam u siebie potwornie małą ilość płodnego śluzu. Oczywiście, jak to zwykle bywa, rok czy dwa lata temu, kiedy jeszcze nie w głowie było mi maleństwo, śluzu miałam tyle, że w okresie okołoowulacyjnym ciekło ze mnie tak, że wręcz miałam wrażenie, że dostawałam jakiegoś hiperwczesnego okresu. No cóż, teraz tak nie ma. Śluzu jak na lekarstwo. Od dwóch miesięcy piję codziennie siemię lniane i do owulacji łykam wiesiołka. Co do picia wody, zawsze piłam jej dużo, teraz dochodzę do 3-4 litrów dziennie, i tak naprawdę, zero poprawy. W tym miesiącu przed owulacją piłam jeszcze syrop na kaszel Guajazyl, ale naprawdę, nic a nic więcej ze mnie nie wyleciało. Nie bardzo wiem, jak mam zajść w ciążę, mając tak znikome ilości śluzu, a standardowe sposoby na zwiększenie jego ilości, jak widać, nie działają. Czy któraś z Was miała/ma podobny problem, i wie, co można z tym zrobić?

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz jeszcze sprobowac z zelem Conceive plus :)

    littletrifle lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littletrifle wrote:
    Cześć Wszystkim

    Około trzy miesiące temu, kiedy zdecydowałam się na poważnie zajść w ciążę :), zauważyłam u siebie potwornie małą ilość płodnego śluzu. Oczywiście, jak to zwykle bywa, rok czy dwa lata temu, kiedy jeszcze nie w głowie było mi maleństwo, śluzu miałam tyle, że w okresie okołoowulacyjnym ciekło ze mnie tak, że wręcz miałam wrażenie, że dostawałam jakiegoś hiperwczesnego okresu. No cóż, teraz tak nie ma. Śluzu jak na lekarstwo. Od dwóch miesięcy piję codziennie siemię lniane i do owulacji łykam wiesiołka. Co do picia wody, zawsze piłam jej dużo, teraz dochodzę do 3-4 litrów dziennie, i tak naprawdę, zero poprawy. W tym miesiącu przed owulacją piłam jeszcze syrop na kaszel Guajazyl, ale naprawdę, nic a nic więcej ze mnie nie wyleciało. Nie bardzo wiem, jak mam zajść w ciążę, mając tak znikome ilości śluzu, a standardowe sposoby na zwiększenie jego ilości, jak widać, nie działają. Czy któraś z Was miała/ma podobny problem, i wie, co można z tym zrobić?
    Niekoniecznie musisz widzieć śluz. U mnie lekarz na usg zawsze widzi dużo śluzu, a na go widzę niewiele.

    littletrifle lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko: duże dawki wit. B6, ocet jabłkowy, acc optima, oliwa z oliwek, sok z aloesu.

    U mnie siemię i olejek z wiesiołka ani trochę nie podziałały.

    Poza tym jest wątek: poprawa jakości śluzu płodnego i podobne, poczytaj o konkretnym stosowaniu wyżej wymienionych "polepszacz" i propozycjach ich zastosowania.

    littletrifle lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • littletrifle Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, skorzystam! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ