Forum Starając się - ogólne Malutko śluzu
Odpowiedz

Malutko śluzu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • littletrifle Nowa

Wysłany: 20 stycznia, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim

Około trzy miesiące temu, kiedy zdecydowałam się na poważnie zajść w ciążę :), zauważyłam u siebie potwornie małą ilość płodnego śluzu. Oczywiście, jak to zwykle bywa, rok czy dwa lata temu, kiedy jeszcze nie w głowie było mi maleństwo, śluzu miałam tyle, że w okresie okołoowulacyjnym ciekło ze mnie tak, że wręcz miałam wrażenie, że dostawałam jakiegoś hiperwczesnego okresu. No cóż, teraz tak nie ma. Śluzu jak na lekarstwo. Od dwóch miesięcy piję codziennie siemię lniane i do owulacji łykam wiesiołka. Co do picia wody, zawsze piłam jej dużo, teraz dochodzę do 3-4 litrów dziennie, i tak naprawdę, zero poprawy. W tym miesiącu przed owulacją piłam jeszcze syrop na kaszel Guajazyl, ale naprawdę, nic a nic więcej ze mnie nie wyleciało. Nie bardzo wiem, jak mam zajść w ciążę, mając tak znikome ilości śluzu, a standardowe sposoby na zwiększenie jego ilości, jak widać, nie działają. Czy któraś z Was miała/ma podobny problem, i wie, co można z tym zrobić?

• Beti82 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz jeszcze sprobowac z zelem Conceive plus :)

littletrifle lubi tę wiadomość

PAI-1 4G-homo,MTHFR 1298AC-hetero
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    littletrifle wrote:
    Cześć Wszystkim

Około trzy miesiące temu, kiedy zdecydowałam się na poważnie zajść w ciążę :), zauważyłam u siebie potwornie małą ilość płodnego śluzu. Oczywiście, jak to zwykle bywa, rok czy dwa lata temu, kiedy jeszcze nie w głowie było mi maleństwo, śluzu miałam tyle, że w okresie okołoowulacyjnym ciekło ze mnie tak, że wręcz miałam wrażenie, że dostawałam jakiegoś hiperwczesnego okresu. No cóż, teraz tak nie ma. Śluzu jak na lekarstwo. Od dwóch miesięcy piję codziennie siemię lniane i do owulacji łykam wiesiołka. Co do picia wody, zawsze piłam jej dużo, teraz dochodzę do 3-4 litrów dziennie, i tak naprawdę, zero poprawy. W tym miesiącu przed owulacją piłam jeszcze syrop na kaszel Guajazyl, ale naprawdę, nic a nic więcej ze mnie nie wyleciało. Nie bardzo wiem, jak mam zajść w ciążę, mając tak znikome ilości śluzu, a standardowe sposoby na zwiększenie jego ilości, jak widać, nie działają. Czy któraś z Was miała/ma podobny problem, i wie, co można z tym zrobić?
    Niekoniecznie musisz widzieć śluz. U mnie lekarz na usg zawsze widzi dużo śluzu, a na go widzę niewiele.

Staramy się od sierpnia 2016
    3 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Startujemy z Zinnatem i Metronidazolem.
    15.10.2019 - histeroskopia.

"Just because I'm losing doesn't mean I'm lost."
  • Krąsi Ekspertka

Wysłany: 21 stycznia, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko: duże dawki wit. B6, ocet jabłkowy, acc optima, oliwa z oliwek, sok z aloesu.

U mnie siemię i olejek z wiesiołka ani trochę nie podziałały.

Poza tym jest wątek: poprawa jakości śluzu płodnego i podobne, poczytaj o konkretnym stosowaniu wyżej wymienionych "polepszacz" i propozycjach ich zastosowania.

ona:
    schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacja MTHFR A1298C - homozygota, mutacja PAI 4G/5G - heterozygota, KIR Bx, nieobecne: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy;
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on:
    p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hormony chyba już wyregulowane, mutacja F508del - heterozygota, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;
  • littletrifle Nowa

Wysłany: 21 stycznia, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, skorzystam! :)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)