X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mama 34+
Odpowiedz

Mama 34+

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 29 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam mamy w wieku 34 lata i te 34+

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 29 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 34 lata prawie 34 i pół staramy się o 3 dziecko córcia ma 4 synek 2 latka w pierwsza ciąże zaszłam po pół roku starań synek niespodzianka bo dopiero myśleliśmy o kolejnym dziecku a tu okazało się że okruszek mieszka już pod serduszkiem:-)

    Ola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-po-35-roku-zycia,5.html

    Tu masz forum dla kobiet po 35, ale duzo pisze i 33 i 34.

    Alessia lubi tę wiadomość

  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 29 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam gdzieś nie pamiętam że jest kilka zasad pomagających w zajściu w ciąże stosowałam je za pierwszym razem.
    Sposoby: Po pierwsze odstawić płyny do higieny intymnej na rzecz szarego mydła lub po prostu czystej wody (ja wodę wolałam)
    2 kochać się wieczorem nie wstawać już do sikania załatwić sprawę wcześniej;-)
    3 konieczna poduszka pod biodra.
    4 konieczna suplementacja cynkiem brak cynku u kobiet utrudnia jajeczku uwicia gniazdka w macicy a u mężczyzn brak cynku osłabia ruchliwość plemników. Polscy naukowcy to odkryli.
    5 zero płukanek i lubrykantów ślinienia okolic intymnych nawilżaczy sexu oralnego w trakcie starań o ciażę.
    To chyba wszystko jak coś mi się przypomni to dopiszę:-)

    Nona lubi tę wiadomość

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 29 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie Kobietki sprawdzone sposoby?

    Ola
  • Alessia Koleżanka
    Postów: 68 11

    Wysłany: 29 października 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przypomniało mi się co jeszcze kochać się co dwa dni od końca okresu do dnia przypuszczalnego rozpoczęcia kolejnego...

    Ola
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ