Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭
Odpowiedz

🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, powiedzcie, że dziewczynki są jednak spokojniejsze 🙈

  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 1 października 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Rany, powiedzcie, że dziewczynki są jednak spokojniejsze 🙈

    Dziewczynki potrafią piszczeć. Miałam w dzieciństwie koleżankę, która miała taki etap i to był dramat. Wysokie dźwięki potrafią boleć 🙈

    Ale też czytając tę historię mam nadzieję, że nasza córka będzie spokojna po rodzicach. Ja nie gryzłam, nie biłam i nie plułam, więc jakaś nadzieja jest 😅

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 1 października 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Rany, powiedzcie, że dziewczynki są jednak spokojniejsze 🙈


    No różnie to bywa. Znam wiele łobuziar.Z kolei mój syn nalezy raczej do spokojniejszych dzieci, chociaż jak każdy- ma czasem dziwne pomysły.

    Natomiast moja Nati to było niemowlę anioł, później też spokojna,ale już ta wrażliwość mocno wchodziła.
    Ciekawe, czy to możliwe przy naszych skorpionkach:D

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 1 października 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline wrote:
    Dziewczynki potrafią piszczeć. Miałam w dzieciństwie koleżankę, która miała taki etap i to był dramat. Wysokie dźwięki potrafią boleć 🙈

    Ale też czytając tę historię mam nadzieję, że nasza córka będzie spokojna po rodzicach. Ja nie gryzłam, nie biłam i nie plułam, więc jakaś nadzieja jest 😅


    nie wiem jak to jest z tym dziedziczeniem cech po rodzicach, bo u mnie każde dziecko jest totalnie inne:D

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno dzieci dużo dziedziczą po dziadkach 😉
    No i faktycznie bycie skorpionem też robi swoje😄

  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 1 października 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę stanąć w obronie skorpionie, bo byłam spokojna, choć buntownicza. Ale to raczej wynikało z posiadania swojego zdania od małego, a tego wielu dorosłych nie lubi 😉 Skorpiony naprawdę są fajnym znakiem, jeśli wierzyć w cechy charakteru wynikające z daty urodzenia, tak że spokojnie 😄

    Natosia, w sumie mając czwórkę to każde może być inne i faktycznie takie pocieszenie nic nie da 😅 Z mężem byliśmy grzeczni, przesypialiśmy noce, więc jak trafi mi się trudny egzemplarz to będę typować geny dziadków 😂 Za dwa-trzy miesiące zobaczymy, co której z nas się trafi 🤭

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 1 października 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzieckiem podobno byłam cudownym ale jako nastolatka😈

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 1 października 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline wrote:
    Muszę stanąć w obronie skorpionie, bo byłam spokojna, choć buntownicza. Ale to raczej wynikało z posiadania swojego zdania od małego, a tego wielu dorosłych nie lubi 😉 Skorpiony naprawdę są fajnym znakiem, jeśli wierzyć w cechy charakteru wynikające z daty urodzenia, tak że spokojnie 😄

    Natosia, w sumie mając czwórkę to każde może być inne i faktycznie takie pocieszenie nic nie da 😅 Z mężem byliśmy grzeczni, przesypialiśmy noce, więc jak trafi mi się trudny egzemplarz to będę typować geny dziadków 😂 Za dwa-trzy miesiące zobaczymy, co której z nas się trafi 🤭

    Na kogoś zwalić trzeba :D
    Ja tez byłam bezproblemowym niemowlakiem i potem dzieckiem.Jesli chodzi o spanie to cała trójka spała dobrze,a jesli chodzi o jedzenie,to starsza córka i syn spoko, ale druga córa była bardzo niechętna do próbowania czegoś innego niż mleko, a potem niestety ta wybiórczośc pokarmowa dawała o sobie znać.Do tej pory jest wybredna,pomimo wizyt i roznych metod specjalistów.
    Zobaczymy jak to będzie teraz.

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 1 października 2023, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_89 wrote:
    Ja dzieckiem podobno byłam cudownym ale jako nastolatka😈
    To jak ja.Do końca gimnazjum grzeczna,świetna uczennica, konkursy ogólnopolskie itp, a w liceum 🥳🤩👿

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 2 października 2023, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    nie wiem jak to jest z tym dziedziczeniem cech po rodzicach, bo u mnie każde dziecko jest totalnie inne:D

    Ja słyszałam, ze charakter ma sie po chrzestnych 😂

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 2 października 2023, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Ja słyszałam, ze charakter ma sie po chrzestnych 😂

    U nas chrzestnych nie będzie, więc chyba trzeba będzie na dziadków zrzucać odpowiedzialność. Na początku ciąży żartowałam, że najgorzej jak to będzie mini wersja teściowej, która kręci się po domu 😂

    Dziś pobudka na badania do labo bez budzika, bo śniło mi się, że... jem śniadanie. Obudziłam się wystraszona, bo przecież miałam być na czczo, a wyniki potrzebuję na jutro 😅 Nigdy nie sądziłam, że mogę mieć takie koszmary 😂

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Nat96 Autorytet
    Postów: 889 788

    Wysłany: 2 października 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline kciuki za badania i echo serca 🥰

    Rozaline lubi tę wiadomość

    34 cs 🍀

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 2 października 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Ja słyszałam, ze charakter ma sie po chrzestnych 😂
    Tu tez byłoby u nas problematycznie,bo cała trójka ma tych damy h chrzestnych- mojego brata i siostrę męża.

    Natomiast tym razem zrobimy inaczej, bo nasz przyjaciel już dawno temu mowil,ze jakby coś to on by bardzo chciał.Nie maja dzieci w rodzinie i żadnych perspektyw na to,takze uznaliśmy,ze pewnie.A to są przyjaciele,z którymi znamy sie 30 lat i jest dla mnie nawet bliższy niż brat,w sumie niestety :(

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 2 października 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline wrote:
    U nas chrzestnych nie będzie, więc chyba trzeba będzie na dziadków zrzucać odpowiedzialność. Na początku ciąży żartowałam, że najgorzej jak to będzie mini wersja teściowej, która kręci się po domu 😂

    Dziś pobudka na badania do labo bez budzika, bo śniło mi się, że... jem śniadanie. Obudziłam się wystraszona, bo przecież miałam być na czczo, a wyniki potrzebuję na jutro 😅 Nigdy nie sądziłam, że mogę mieć takie koszmary 😂
    Hahaha dobre :D No to powodzenia!!

    Ja właśnie jadę do lekarza po zaświadczenie do zastrzyku i odebrać kotka dla mojej mamy,bo przygarnia :) jak usiądę w końcu na pupie i komputerze,to ogarnę nasze wizyty :)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 2 października 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    To jak ja.Do końca gimnazjum grzeczna,świetna uczennica, konkursy ogólnopolskie itp, a w liceum 🥳🤩👿
    Ja już w gimnazjum zaczęłam😂😂😂
    Super że mama bierze kotka🐱❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline wrote:
    U nas chrzestnych nie będzie, więc chyba trzeba będzie na dziadków zrzucać odpowiedzialność. Na początku ciąży żartowałam, że najgorzej jak to będzie mini wersja teściowej, która kręci się po domu 😂

    Dziś pobudka na badania do labo bez budzika, bo śniło mi się, że... jem śniadanie. Obudziłam się wystraszona, bo przecież miałam być na czczo, a wyniki potrzebuję na jutro 😅 Nigdy nie sądziłam, że mogę mieć takie koszmary 😂
    U nas też nie będzie chrzestnych 🙂
    Przypomniał mi sie post na fb grupie listopadowej jak dziewczyna się żalila, że jej teściowa powiedziała, że nie można wyjść na spacer z dzieckiem przed chrzcinami 😅😅

    Mi się dziś śnił.. dziki seks 😅 na szczęście z mężem i już bez brzucha. Ahh jeszcze troche zanim takie wygibasy będą możliwe 😅

  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 2 października 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    U nas też nie będzie chrzestnych 🙂
    Przypomniał mi sie post na fb grupie listopadowej jak dziewczyna się żalila, że jej teściowa powiedziała, że nie można wyjść na spacer z dzieckiem przed chrzcinami 😅😅

    Mi się dziś śnił.. dziki seks 😅 na szczęście z mężem i już bez brzucha. Ahh jeszcze troche zanim takie wygibasy będą możliwe 😅

    To po co ten wózek kupowałam 🤭 A takich snów to zazdroszczę. Ale już niedługo 😄

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Rozaline Autorytet
    Postów: 707 663

    Wysłany: 2 października 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20231002-162853.jpg

    Meldujemy się po echu serca. Wszystko w porządku, jest coraz większa i waży prawie 1800 g 🤭 podczas badania kopała w głowicę i rękę pani doktor i popijała płyn owodniowy. Ostatnie dwa miesiące w dwupaku przed nami 😍

    Jutro jeszcze wizyta, ale to raczej formalność, pewnie bez USG tylko same wyniki badań i skierowania. No i w końcu dostanę zwolnienie z pracy. Przyda się trochę oddechu na końcówce 😊

    Bigbrowneyes, Księgowa, nick nieaktualny, Nat96, Bella_89, Malinkaaa, .aś. lubią tę wiadomość

    age.png

    27.03 - pierwsze dwie kreski <3
    3.04 - beta HCG 1549
    5.04 - beta HCG 3365 (+117,2%)
    6.04 - pierwsze USG: pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    20.04 - 1.17 cm człowieczka z <3
    15.05 - 3.77 cm ludzika machającego rączkami
    25.05 - I prenatalne: 5.8 cm bobasa z niskimi ryzykami
    28.07 - II prenatalne: 402 g energicznej dziewczynki 💗
    2.10 - 1774 g panienki 💞
    19.11 - 3100 g szczęścia 💗
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 2 października 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline, super, ze wszystko w porządku ❤️❤️

    A ja dziewczyny zdycham.. Dawno sie tak nie czułam 😭

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 2 października 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Rozaline supe, że wszystko dobrze :)
    Księgowa co się dzieje?

    Mam nadzieję, że to nie prawda z tym dziedziczeniem cech po chrzestnych 🙈🙈🙈

    Mój synek jako noworodek i niemowlę był super :) za to teraz nadrabia.

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
‹‹ 788 789 790 791 792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ