X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marzę o bliźniakach :)
Odpowiedz

Marzę o bliźniakach :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam wątek dla wszystkich pragnących tak mocno jak ja urodzić bliźniaki. Jakie są u was szanse i czy macie jakieś sposoby na zwiększenie szansy na podwójne szczęście :) ? A może już macie bliźniaki i chcecie się czymś z nami podzielić ? Zapraszam do dyskusji przy ciepłym mleku i ciasteczku :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala bliznieta dwujajowe chlopca i dziewczynke z tego wzgledu, ze swoj wiek juz mam a chcialam miec 2 dzieciaczkow przed 30. Teraz to juz marze by choc jedno juz ze mna bylo, o drugie bede tez walczyc ;) weim, ze wieksze szanse na bliznieta sa tuz po tabletkach anty, przy invitro,gdy byly takie ciaze w rodzinie oraz rosna z wiekiem kobiety zachodzacej w ciaze ;)
    W rzeczywistosci nic nie mozemy zaplanowac, natura bywa przewrotna :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja modlę się o choćby jedno dziecko, ale też bym chciała bliźnięta dwujajowe choć nie wiem jak to jest przy jednym tylko jajowodzie.. czy to w ogóle możliwe :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie nie myślałam o tym wcześniej.. ale w tym cyklu na monitoringu okazało się, że bardzo dobrze rosną mi pęcherzyki, aż się 2 ginów pytało czy cykl jest stymulowany :) i tak pomyślałam, że może w nagrodę za trudy trafią się kiedyś bliźniaki :) i bardzo mi się ta myśl spodobała!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tezzzzz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja też!!!

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam z dwoma facetami na raz!

    jak brałam Visanne (hormony blokujące miesiączkowanie) to zaraz po odstawieniu moje jajniki zaczęły gwałtownie oba na raz działać. Trwało to jakieś 2/3 miesiące i lekarz mi mówił, że wtedy miałam dużą szansę na bliźnięta. Ale nie polecam kuracji Visanne bez diagnozy i wskazań ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 20:52

    czekajka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 10:00

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej strony w najblizszej rodzinie nie ma blizniakow, za to ze strony meza sa. Tesciowa ma w rodzenstwie blizniaki dwujajowe, ale nie wiem czy dla mnie sie to liczy jako szansa ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w dalekiej rodzinie, u kuzynostwa są bliźniaki ale to się raczej nie liczy, u mojego tez nie ma blizniakow. Marzę żeby w ogóle było dziecko. Ile razy o nim myslalam to nie zlicze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    polecam z dwoma facetami na raz!

    jak brałam Visanne (hormony blokujące miesiączkowanie) to zaraz po odstawieniu moje jajniki zaczęły gwałtownie oba na raz działać. Trwało to jakieś 2/3 miesiące i lekarz mi mówił, że wtedy miałam dużą szansę na bliźnięta. Ale nie polecam kuracji Visanne bez diagnozy i wskazań ;]


    A masz już sprawdzone ze z dwoma na raz zadziała? chętnie spróbuję ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 10:01

    Fatim, werni lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:10

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy chce bliźniaki ale od młodości słyszę ze na mnie padnie mimo ze kuzynów i kuzynek mam chyba 20 ;)
    Babcia (od taty) bliźniaczka,tata bliźniak,od strony mamy to babci siostra miala bliźniaki i od męża ojca też bliźniaki w rodzinie ;)
    ja bede sie cieszyla nawet z 3 dzieci tyle staran ciąża pozamaciczna operacja echh za mloda jestem aby cierpiec

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też bym chciała bardzo - raz, a dobrze ;) od razu dwójka :) ale niestety u mnie to raczej w dalszej rodzinie się zdarzało u męża w ogóle

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialabym chociaz jedno zdrowe dziecko. Ale mam trudnosci z zajsciem w ciaze, stymuluje cylke wiec teoretycznie mam wieksze szanse na ciążę wieloplodowa :) Jak sie uda to chyba oszaleję ze szczescia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 12:20

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ