X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne marze o dwoch kreseczkach
Odpowiedz

marze o dwoch kreseczkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny wiem ze nie jedna już tutaj o tym pisala ale staramy się z mezem o dziecko i oczywiście znowu nic. mam niedoczynność tarczycy i lekarz ostatnio zapisal mi wieksza dawke tabletek eutyrox z 125 na 137 z tego względu ze się staramy. czy ma to wpływ na to ze nie mogę zajść??? już jestem zalamana bo co miesiąc nadzieja ze już się udało a tu ciagle jedna kreska:(( proszę o odpowiedzi... pozdrawiam

    tesknie Aniolku :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kochana :)

    widzę że jesteś tu nowa ... po 1wsze - nie załamujemy się ;) wiem że łatwo się mówi , ale im większy stres, tym trudniej jest zajść w ciążę - każdy lekarz Ci to powie ;)
    Poza tym - jesteś pod opieką lekarza - będzie dobrze ;) trzymamy za Ciebie wszystkie kciuki ;)

    talus05 lubi tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 20 maja 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talus05 który to cykl starań?

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 maja 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy się z mezem pol roku wiem ze to nie długo ale nie jestem zbyt silna emocjonalnie wiec jak widze jedna kreske same lzy naplywaja do oczu...

    tesknie Aniolku :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talus05 - spokojnie ;) my już 1,5roku i nic ... tak że wiesz ... ale oczywiście rozumiemy Cię ...

    talus05 lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pół roku to krótko.ja znam dziewczynę która po 4 latach urodziła talus tak więc spokojnie wrzuć na luz jak do roku nic nie będzie to zasięgnij porady lekarza przestań o tym myslec to na pewno sie uda

    talus05 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za wsparcie... mam nadzieje ze nie długo się uda:)

    tesknie Aniolku :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że dla Ciebie pół roku to cała wieczność, ale spróbuj troszkę wyluzować bo psychika strasznie blokuje. Trzymam kciuki oczywiście za wszystkie staraczki :*

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talus05 nie myśl o tym, ze musisz być w ciąży! Bo przecież nie musisz :D
    Serduszkujcie normalnie jak do tej pory bez spinki, że musi się udać.
    Lepiej się miło zaskoczyć za jakiś czas!
    Powodzenia

    Suzy Lee, talus05, doris85 lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 100% popieram poprzedniczkę- znam mmmaaaaasssęęę historii (w tym swoje obie), gdzie udaje sie dopiero jak się odpuszcza starania, a kocha się dla przyjemnosci, bo się kocha partnera, a nei dla rozrodu :) A TSH musi Ci zejść do konkretnego poziomu, jesli dobrze pamietam cos okolo 2,4 w wieku okolo 25 lat, zeby bylo ok.. takze kontroluj to, dietę, zdrowe, regularne śnaidania, mało stresu i przyjemny, radosny seks! :) Potem nie bedzie juz taki spontaniczny ;P

    talus05 lubi tę wiadomość

  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postaram się tyle o tym nie myslec za tydzień ide do ginekologa zobaczymy czy wszystko jest ok:) dzięki dziewczyny...

    tesknie Aniolku :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać po wizycie u gina :) trzymam kciukaski za dobre wyniki oczywiście :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 11:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 18:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witaj talus05, ja też się staram pół roku (6cs) i nic :( Mnie na dodatek goni czas bo w tym roku w grudniu będę miec 33 lata :(

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a z ta tarczyca to jak to jest? Macie jakies objawy czy to lekarz moze sprawdzic tylko? Ja bede miala 32 i ten cykl nie widzi mi sie na ciaze wcale. Tez sie zastanawiam jakie badania robic. Gin mi powiedzial ze za 3 miesiace jak nie zajde to zebym wtedy przyszla.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja dopiero jestem na początku starań jeśli by porównać z wami, ale wiem że złą rzeczą jest jeśli się tym tak bardzo denerwuje, i chce tak bardzo ze tylko o tym myśli, moja kuzynka starała się o dziecko ok 5 msc, a na początku tylko o tym myślała, śledziła te wykresy, itd ale gdy trochę wyluzowała to zaszła, także wam życzę dzidziusia, tylko musimy sobie dać troszkę czasu jeszcze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby każdy wie, że trzeba wrzucić na luz, nie stresować się itp. Tylko to się nie bardzo udaje. Ja mam luz tak do 10 dc, potem już zaczynam mysleć kiedy będzie owu. Najgorszy jest czas po owu to czekanie, wypatrywanie na siłę objawów :( Nawet jak postanawiam że nie będę tak się nakręcać to i tak czasem pomyślę, że być może teraz się udało... i do tej pory się nie udawało :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że trudno tak powiedzieć, dodatkowo stresy na co dzień,ja np pracuje w takim zawodzie że na co dzień mam tyle strasu co inni na miesiąc, tabletki za tabletkami jem,ale też staram się odcinać jak mam wolne od tego, tak samo z dzieckiem, chciałabym go już mieć, i tez jestem niecierpliwa, ale kiedys na pewno będę. Na razie zrobię badania... już ostatnio zaczęłam :)

  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 lipca 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski wyobrazcie sobie ze jestem w 7tygodniu ciąży:):):) tak się bardzo ciesze ze się udało:):)

    tesknie Aniolku :*
  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 lipca 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski wyobrazcie sobie ze jestem w 7tygodniu ciąży:):):) tak się bardzo ciesze ze się udało:):)

    tesknie Aniolku :*
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ