X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne marze o dwoch kreseczkach
Odpowiedz

marze o dwoch kreseczkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talus05 wrote:
    hej laski wyobrazcie sobie ze jestem w 7tygodniu ciąży:):):) tak się bardzo ciesze ze się udało:):)
    to gratulację :)

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 10 lipca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talus05 wrote:
    hej laski wyobrazcie sobie ze jestem w 7tygodniu ciąży:):):) tak się bardzo ciesze ze się udało:):)


    :-)) super gratuluje i spokojnej ciązy zyczę

    atdci09k18tcna0b.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ