X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mazury tez sie staraja;-)
Odpowiedz

Mazury tez sie staraja;-)

Oceń ten wątek:
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 5 maja 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, daj znać, jak beta :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda gratulacje :)

    Dziewczyny może któraś z Was poleci dobrego ginekologa w Olsztynie?

  • Rudaaa Przyjaciółka
    Postów: 110 53

    Wysłany: 5 maja 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje mega wynik bety ! 1865.4 ! <3

    Karolina2787, Nanatasza lubią tę wiadomość

    34bwleb4kv6s3vm1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaaa wrote:
    Melduje mega wynik bety ! 1865.4 ! <3


    No to pięknie :D Gratki jeszcze raz przeogromne <3

  • Rudaaa Przyjaciółka
    Postów: 110 53

    Wysłany: 5 maja 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ruda gratulacje :)

    Dziewczyny może któraś z Was poleci dobrego ginekologa w Olsztynie?


    Karolina dzieki ;*

    Poszukaj wątek Artemida Olsztyn. Tam dziewczyny polecą na pewno kogoś. Moim wyjściem awaryjnym był dr Domitrz właśnie z tej kliniki.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    34bwleb4kv6s3vm1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaaa wrote:
    Karolina dzieki ;*

    Poszukaj wątek Artemida Olsztyn. Tam dziewczyny polecą na pewno kogoś. Moim wyjściem awaryjnym był dr Domitrz właśnie z tej kliniki.

    Dzięki kochana tam właśnie zapisuję swojego na badanie nasienia w czerwcu będzie darmowe trza korzystać ;)

  • Rudaaa Przyjaciółka
    Postów: 110 53

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dzięki kochana tam właśnie zapisuję swojego na badanie nasienia w czerwcu będzie darmowe trza korzystać ;)

    Zadzwoń dopytaj o to badanie bo z tego co sie orientuje to darmowe o którym jest napisane na str internetowej jest wykonywane tylko w Białymstoku. Ja tez dzwoniłam ale to jakieś 2 miesiące temu to takiej info udzieliła mi panie w rejestracji.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    34bwleb4kv6s3vm1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaaa wrote:
    Zadzwoń dopytaj o to badanie bo z tego co sie orientuje to darmowe o którym jest napisane na str internetowej jest wykonywane tylko w Białymstoku. Ja tez dzwoniłam ale to jakieś 2 miesiące temu to takiej info udzieliła mi panie w rejestracji.

    Dziękuję Ci bardzo za info bd się dowiadywać.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ