X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne medycyna niekonwencjonalna
Odpowiedz

medycyna niekonwencjonalna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny - zwłaszcza te z dłuższym "starankowym" stażem ;-)
    Próbowałyście może medycyny niekonwencjonalnej?
    Tradycyjnej Medycyny Chińskiej? Akupunktury? Pijawek? Ziołolecznictwa? Bioenergoterapii?
    Jeśli macie jakiekolwiek doświadczenia z tzw. alternatywnymi metodami, piszcie - będziemy wymieniać się doświadczeniami.
    Ja w tym cyklu zaczęłam przygodę z akupunkturą i tybetańskimi ziółkami. Oczywiście nie rezygnuję z wizyt u ginekologa (w przyszłym cyklu będziemy pewnie podchodzili do inseminacji), ale pomyślałam, że może nie zaszkodzi spróbować czegoś więcej.


  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie stosuję różne ziółka, ale myślę o akupunkturze i pijawkach. Tyle, że tutaj trudno coś takiego znaleźć.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolożka powiedziala ze jak chce sie bawić w cos takiego to moze mi jedno miejsce polecic ze niby tam proponują jakąs diete elimnacyjną ( podobno gwarantują ciążę w ciągu roku) jak znajde kartkę z nazwą to prześlę.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma starała się z mężem bardzo długo o dziecko.. nie znam tej histori zbyt dokładnie ale wiem że zaciążyła ale nic o tym nie wiedziała i w wyniku ciężkiej pracy doszło do poronienia.. Starali sie ok. 10 lat i skorzystała właśnie z akupunktury po czym szybko zaszła i dzisiaj ma dzidzię.. a jeszcze w te wakacje chodziła z brzuszkiem. Tak że napewno warto spróbować :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz o tym pisalam na kilkh watkach. Kilku znajomym parom pomogla dr Preeti Agrawal holistyczna ginekolozka, przyjmuje we Wroclawiu i Warszawie.

    My staramy sie o drugie malenstwo i to dopiero 3 cykl staran, takze nie panikuje ale juz zapowiedzialam mezowi, ze jak za pol roku nadal nic nie wyjdzie wybiore sie do niej na konsultacje. Moim zdaniem niczym sie nie ryzykuje, najwyzej bede zdrowsza:-)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wklejam cos do poczytania dla zainteresowanych:

    http://www.wellbiznes.com/medycyna-tybetanska/

    http://www.acupuncture.org.uk/public-content/public-pr-press-releases/acupuncture-proves-fertile-ground-for-a-healthy-conception-acupuncture-and-fertility.html

    https://www.pacificcollege.edu/acupuncture-massage-news/articles/1192-how-does-acupuncture-for-fertility-work-increase-chance-of-conception-without-side-effects-.html


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ