X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Meetengowy zlot Straczek
Odpowiedz

Meetengowy zlot Straczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja juz mowilam... mi wszystko jedno gdzie... najszybciej moge w pazdierniku na wszystkich swietych.. potem dopiero w kwietniu, ewentualnie koniec stycznia
    ale Ty w pazdzierniku jestes we wro:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jeszcze trzeba potwierdzic :P

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zapraszam do mnie :) jeszcze darmowy tatuaz zrobie dla staraczek hahah moze wymyslimy jakis znaczek dla staraczek..np blekitna wstazeczka hahhaa

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika twoj chlop ma na fb konto nie? tzn wasze studio tatuazy...

    https://www.facebook.com/patrick.tatsartworknew?fref=ts

    moge sie mylic ze to wasze ale imieniem mi pasuje :P jesli tak to od jakiegos czasu jestem wielka fanka i ubolewam ze wy jestescie tak daleko bo tatuaze kocham :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja tez zapraszam do mnie :) jeszcze darmowy tatuaz zrobie dla staraczek hahah moze wymyslimy jakis znaczek dla staraczek..np blekitna wstazeczka hahhaa

    całe życie marzę o tatuażu, niestety postanowiłam że zrobię dopiero jak urodze zdrowe maleństwo.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ