X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana:) super info!! ja tez bym chciala miec laparo, mam nadzieje ze mnie naprodoktorek skieruje bo jestem ciekawa czy nie mam endomendy:/


    u5cvp2.png
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 to naprawdę wszystko błyskawicznie poszło, teraz już znacie przyczynę i tylko czekać na pozytywny teścik :-) powodzenia :-)
    Jak się czujesz po zabiegu? pozdrawiam

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie cieszę ze mam to za sobą :) ogólnie czuje sie dobrze wiadomo brzuch boli i to dość mocno szczególnie ze dość duża ingerencja była w środku ale da sie wytrzymać :) nawet mam zamiar ugotować sobie klopsiki :p bo od środy mnie przeglodzili i teraz dieta lekkostrawna
    Olencja wiem na swoim przykładzie ze warto to zrobić u nas za pozór było wszystko ok no oprócz PCO ale miałam owulacje wiec było ok a mimo to ciąży brak a tu w laparo takie rzeczy wyszły ze nawet przy in vitro nie mielibyśmy szans na ciąże bo budowa mojej macicy powodowała to ze zarodek nie mogl sie zagdziezdzic

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem,ze warto ale nie zmusze lekarza ktory nie widzi wskazan zeby skierowal mnie na laparo:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przygotowywana do laparo, ale to dopiero w styczniu, mam cichą nadzieję że po laparo się w końcu uda, w zeszłym roku po HSG się udało, niby wyszło ze jajowody mam drożne.
    Olencja miałaś już może jakieś spotkanie z Napro doktorem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze jedną prośbę, którego lekarza Napro z Instytuty Rodziny polecacie ?? Która z was leczy się w wawie ?

  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 dla mnie ta głodówka chyba byla najgorsza hhehehe dobrze ze jesteś już po. Mysza a jak ta macica byla zbudowana? ja tez jestem endokobietką a udalo sie zajsc w ciaze;) teraz jak Cię uporządkowali to szybciutko zajdziesz w ciąże;) jak tylko macica dojdzie do siebie;) nawet jak sie dobrze czujesz to postaraj sie jak najwiecej lezec i spać żeby Ci sie ładnie pozrastało i żeby zrosty się nie porobiły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 12:18

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    Ja jestem przygotowywana do laparo, ale to dopiero w styczniu, mam cichą nadzieję że po laparo się w końcu uda, w zeszłym roku po HSG się udało, niby wyszło ze jajowody mam drożne.
    Olencja miałaś już może jakieś spotkanie z Napro doktorem ??
    nie,nie mam kasy na to


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama się przeraziłam jak mi pani na recepcji powiedziała ze to 250 zł kosztuje :( no ale czego się nie robi żeby mieć upragnione dzidzi. My prawie cały rok odkładamy żeby na spokojnie można było poddać się leczeniu napro bo słyszeliśmy że jest dość drogie

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja nie ide do instytutu bo tam uchujeli z tymi cenami

    Riri lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gdzieś w wawie można zrobić to taniej poza instytutem?? Ja słyszałam ze w Wawie tylko oni

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu, dziewczyno, sama dzwonilas do sw zofii...


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    jezu, dziewczyno, sama dzwonilas do sw zofii...

    Dzwoniłam, z rozmowy z panią wywnioskowałam że owszem oni mają instruktora modelu crighton ale nie zajmują się naprotechnologią w takim wydaniu jak instytut rodziny, dlatego pytam.

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana90 życzę zdrówka i szybkiego pozytywnego teściku.

    Dziewczyny poszukajcie jeszcze może tańszych doktorków może akurat się trafi, ja płacę w Krakowie 200zł., nie wiem jak z krótką wizytą pewnie 150zł.

    Mam pytanie do wszystkich dziewczyn co biorą luteinę w drugiej fazie cyklu, czy luteina opóźnia wam miesiączkę i czy po niej wzrasta temperatura, chyba jutro zatestuję, proszę o porady, dzięki.:)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja 2 lekarzy,na tej samej stronie na ktorej pisze o pani instruktor

    archeolog- tak,mi bez sensu opoznila, ludzilam sie przez nia ze to ciaza i bralam 12 dni bez sensu:/ max 10 o test bo niepotrzebnie wydluzy CI cykl

    luteina podwyzsza temp.

    i Twoj wykres ladnie wylgada!!testuj!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 14:24


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie znalazłam, jak się szuka to się w końcu znajdzie :)
    Poszukałam dobrze i okazuje się że jeden z lekarzy którzy zajmują się napro przyjmuje w enel medzie, a ja mam tak ubezpieczenie z pracy, więc może jest szansa na trochę tańsze leczenie.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    Ja właśnie znalazłam, jak się szuka to się w końcu znajdzie :)
    Poszukałam dobrze i okazuje się że jeden z lekarzy którzy zajmują się napro przyjmuje w enel medzie, a ja mam tak ubezpieczenie z pracy, więc może jest szansa na trochę tańsze leczenie.
    w enel medzie masz 20 min wizyte a wizyta napro to 2h


    u5cvp2.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, boję się odstawić bo jakbym była w ciąży to odstawienie powoduje poronienie, więc może zrobię test jutro i zobaczę jak coś to odstawię. ;)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie spowoduje poronienia:) rob test wieczorem i daj znac:)) trzymam kciuki:))

    jakie zazwyczaj masz cykle? ten jest dlugi jesli dobrze wyznaczyl owu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 14:31


    u5cvp2.png
  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, zazwyczaj mam 26, ale zdarza mi się 28, owu myślę że zaznaczył dobrze z moich obserwacji też wynika tak samo, teraz panikuję, bo temperaturę mam wysoką i cały czas kręci mi się w głowie, a dzisiaj pojawił mi się jasno brązowy śluz więc nie wiem co myśleć. Dzięki, zrobię test i dam znać, ale wolałabym jutro rano, jak myślicie to nie za wczas na robienie testów. ;)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ