X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne METODA NAPROTECHNOLOGI
Odpowiedz

METODA NAPROTECHNOLOGI

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    Wiesz co wydaje mi się że w Wawie są tylko Oni, ja również szukam ale poza instytutem w Wawie nikogo nie znalazłam.
    JAK znajdziesz kogoś tańszego to daj znać, bo mnie też przerażają ceny z instytutu
    Jest jeszcze w szpitalu sw Zofii


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    archeolog wrote:
    Olencja nie ma za co ja też biorę luteinę dopiero ten cykl więc jeszcze nie wiem czy mi pomoże, plamienia są także na zapalenie lub jak ktoś ma jakąś bakterię.
    Niczkka ja nauczyłam się sama modelu creightona, więc wiele zaoszczędziłam, na stronie 152 (z 8 grudnia) dałam linki na których są obrazki, dzięki którym to pojęłam. Wrazie czego służę pomocą.
    Zdrówka dla wszystkich ;) :)
    Obawiam się ze mam albo zapalenie albo bakterie, mimo że badałam się pod tym katem:(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    archeolog wrote:
    Olencja nie ma za co ja też biorę luteinę dopiero ten cykl więc jeszcze nie wiem czy mi pomoże, plamienia są także na zapalenie lub jak ktoś ma jakąś bakterię.
    Niczkka ja nauczyłam się sama modelu creightona, więc wiele zaoszczędziłam, na stronie 152 (z 8 grudnia) dałam linki na których są obrazki, dzięki którym to pojęłam. Wrazie czego służę pomocą.
    Zdrówka dla wszystkich ;) :)


    Archeolog, dziękuję bardzo, posprawdzam sobie wszystko iw razie czego pozwolę sobie napisać do ciebie w sprawie pomocy w nauce :)
    Długo się uczyłaś sama ??

    Warto było zapisać się do was:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 14:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Jest jeszcze w szpitalu sw Zofii


    Olencja, czy dzwoniłaś może do szpitala żeby się czegoś dowiedzieć w tym temacie, jak ceny i terminy spotkań ?? Czy szpital Św. Zofii leczy tez metoda Napro ??

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie dzwonilam bo jestem w pracy,wieczorem zadzwonie


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wszystko wiem :)
    W szpitalu św Zofii jest tylko jedna pani którą przyjmuje tylko we wtorki od 16:00, koszt pierwszego spotkania to 140 zł za 90 min, kolejne wizyty 100 zł za 60 min. Żeby się do tej pani zapisać trzeba dzwonić w poniedziałek.
    Oferta szpitala jest bardziej przystępna cenowo ale ja akurat we wtorki na chwilę obecną nie miałabym możliwości uczestniczyć w spotkaniach, chyba ze indywidualnie będzie można się umawiać w inne dni :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,te ceny sa na stronie, probowalam dzwonic zeby sie zapisac ale nie udalo mi sie. Czyli na kolejny wtorek trzeba dzwonic w kolejny poniedzialek?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrozumiałam że tak, ale z tego całego zamieszania nie pomyślałam o tym żeby o to zapytać. Będę jeszcze jutro dzwonić, spisuje sobie pytania których dzisiaj nie zadałam :)

  • archeolog Ekspertka
    Postów: 201 137

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikiczkka, jak coś to pytaj, ja robiłam sobie tak, że osobno opisywałam sobie na kartce wszystkie objawy i śluz, a na koniec dnia patrzyłam na moją ściągawkę z internetu i zapisywałam symbolami w zwykłym zeszycie w kratkę, ja za pierwszym razem pojęłam, więc jak sobie to szczegółowo opiszesz to też zrozumiesz (np. mam śluz bardzo rozciągliwy i czuję lubrykację no to rysuję dzidziusie i piszę 10KL, a jeżeli cały dzień no to AD, czyli wychodzi nam 10 KL AD itd.), jeżeli czegoś nie wiesz to pierwszy cykl możemy zrobić razem. Pozdrowienia :)

    Jeżeli Bóg dopuszcza, by coś w Twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego. <3 <3 <3 <3
    Nasz Ślub: 16.07.2011 <3 <3
    vzljvd4kntnyexx8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    zrozumiałam że tak, ale z tego całego zamieszania nie pomyślałam o tym żeby o to zapytać. Będę jeszcze jutro dzwonić, spisuje sobie pytania których dzisiaj nie zadałam :)
    na ktory nr udalo Ci sie dodzwonic?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    na ktory nr udalo Ci sie dodzwonic?
    (22) 53 69 421 na ten udało mi się dodzwonić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    archeolog wrote:
    Nikiczkka, jak coś to pytaj, ja robiłam sobie tak, że osobno opisywałam sobie na kartce wszystkie objawy i śluz, a na koniec dnia patrzyłam na moją ściągawkę z internetu i zapisywałam symbolami w zwykłym zeszycie w kratkę, ja za pierwszym razem pojęłam, więc jak sobie to szczegółowo opiszesz to też zrozumiesz (np. mam śluz bardzo rozciągliwy i czuję lubrykację no to rysuję dzidziusie i piszę 10KL, a jeżeli cały dzień no to AD, czyli wychodzi nam 10 KL AD itd.), jeżeli czegoś nie wiesz to pierwszy cykl możemy zrobić razem. Pozdrowienia :)

    Archeolog bardzo dziękuję, na pewno skorzystam z twojej wiedzy i pomocy.
    Po mimo tego ze staramy się już ponad 3 lata, ja nadal nie nauczyłam się wnikliwie obserwować swojego ciała i moich cykli.
    Nigdy nie wiem kiedy mam owulację, w ostatnim cyklu robiłam domowe testy owulacyjne i wyszyło mi że dni płodne mam między 12 a 18 dc, ale nie wiem kiedy dokładnie miałam bo przez cały ten okres zwracałam uwagę czy mam śluz i moim zdaniem go nie było, jednego dnia zauważyłam taki mleczny.
    Ja mam bardzo nieregularne cykle bo raz mam 28 dni a innym razem 35 dni i nigdy nie wiem kiedy dostanę @ i kiedy będę miała owulację, dlatego też między innymi bardzo chce skorzystać z metody napro, bo wiem że oni dogłębnie to badają, może moja niepłodność właśnie tym jest spowodowana

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umówiłam się na środę za tydzień na 16 z panią instruktor

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 18:06


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    umówiłam się na środę za tydzień na 16 z panią instruktor
    To znaczy ze można się z nią spotkać w innym dniu tygodnia a nie tylko we wtorek? Koniecznie muszę jutro jeszcze raz zadzwonić i uzupełnić swoją wiedzę

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,oni tam są totalnie porąbani. Okazuje sie ze jednak sroda


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:) widze że wątek usycha:) Szczęśliwe mamusie, mam pytanie, czy któraś z Was nie chce odsprzedać książki do metody?:)


    u5cvp2.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mam do sprzedania nowiutką książkę do metody.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    Tak, ja mam do sprzedania nowiutką książkę do metody.
    napisalam do Ciebie:)


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Czesc:) widze że wątek usycha:) Szczęśliwe mamusie, mam pytanie, czy któraś z Was nie chce odsprzedać książki do metody?:)

    Ja też bardzo chętnie nabyłabym tą ksiażkę :)

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) u nas wszystko potoczyło sie w ekspresowym tempie 10 grudnia zapadła decyzja o laparo a wczoraj miałam juz zabieg :) Ciesze sie ze mam to juz za sobą bo strasznie sie bałam Okazało sie ze była nam bardzo potrzebna bo oprócz PCO które miałam wcześniej stwierdzone wyszła nieprawidłowa budowa macicy na szczęście udało sie to naprawić i niestety endometrioza :( doktor usunął ogniska endometrialne i teraz dostanę kuracje zeby to cholerstwo nie odroslo. Tu mamy przewagę napro poprzednich 6 lekarzy kierowało nas na in vitro a my z takimi problemami nie mieliśmy szans nawet przy in vitro były dwa czynniki utrudniające implantację Jak wyjdę z kliniki to mamy jechać do doktora Wasilewskiegi zobaczymy co mam powie

    majeczka87 lubi tę wiadomość

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ