X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mezoterapia jajników
Odpowiedz

Mezoterapia jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adgam Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 9 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Czy któraś z Was miała robioną mezoterapię jajników i jakie efekty tego zabiegu miałyście? Czy robiono Wam przed zabiegiem jakieś badania, jeśli tak to jakie? Z góry dziękuję za każdą informację.

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 126 31

    Wysłany: 11 maja, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Miałam robioną mezoterapię jajnika u dr Wyroby. W drugim cyklu bezpośrednio po zabiegu udało się uzyskać dwie dojrzałe komórki (zawsze tylko jedna), co dało nam pierwszy raz blastkę. Niestety świeży transfer nie dał ciąży 😞 7 m-cy później mini stymulacja w EF uzyskano 6 komórek (4 blastki). Pierwszy transfer w EF dał ciążę (poronienie zatrzymane w 13 tyg. ciąży, serduszko przestało bić 💔 z badania macierzy genetycznej kosmówki - zdrowa dziewczynka 😥). Ja, nie żałuję zrobienia mezoterapii jajnika i kasy, która na to poszła. Efekt mówi sam za siebie.
    Przed zabiegiem miałam robione badanie łamliwego chromosomu oraz wszystkie wymazy i badania wymagane przez anestezjologa.

    Adgam lubi tę wiadomość

  • Adgam Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 11 maja, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulik1507 wrote:
    Cześć. Miałam robioną mezoterapię jajnika u dr Wyroby. W drugim cyklu bezpośrednio po zabiegu udało się uzyskać dwie dojrzałe komórki (zawsze tylko jedna), co dało nam pierwszy raz blastkę. Niestety świeży transfer nie dał ciąży 😞 7 m-cy później mini stymulacja w EF uzyskano 6 komórek (4 blastki). Pierwszy transfer w EF dał ciążę (poronienie zatrzymane w 13 tyg. ciąży, serduszko przestało bić 💔 z badania macierzy genetycznej kosmówki - zdrowa dziewczynka 😥). Ja, nie żałuję zrobienia mezoterapii jajnika i kasy, która na to poszła. Efekt mówi sam za siebie.
    Przed zabiegiem miałam robione badanie łamliwego chromosomu oraz wszystkie wymazy i badania wymagane przez anestezjologa.

    Cześć, dziękuję Ci za odpowiedź. I przykro mi z powodu poronienia. Sama przez to przechodziłam. 💔
    Szukam tutaj jakiegoś punktu zaczepienia, choć wiem że każdy przypadek jest inny. Mnie również nie udaje się uzyskać w stymulacji większej ilości dojrzałych komórek. Za pierwszym razem były dwie, ale w piątej dobie po zapłodnieniu jedna odpadła. A po drugiej stymulacji uzyskałam już tylko jedna, którą zamroziliśmy. Obecnie ok. tydzień temu wykonałam mezoterapię jajników. Niestety lekarka przed zabiegiem kazała wykonać tylko badanie AMH i nic więcej. I po 6 tygodniach też tylko badanie AMH. Uważam, że to trochę za mało. Szukam jeszcze porady u innego lekarza.
    Pozdrawiam.

    paulik1507 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ