X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mieszanka o. Sroki - cuda na kiju. Pytania(!)
Odpowiedz

Mieszanka o. Sroki - cuda na kiju. Pytania(!)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!

    Temat o ziołach gdzieś mi kiedys mignął, ale zależy mi na opinii kobiet, które piły jedynie mieszanke o.Sroki na owulację.

    Wiadomo, ze pije sie je 3 pełne cykle, a potem robi przerwe. Kilka lat temu starając sie o córkę korzystałam z nich, w ciąże nie zaszłam, ale miałam piękne objawy płodności, wiec i teraz się połasiłam. I sie zaczęło... .

    Cykl I z ziołami wydłuzył sie o kilka dobrych dni, zakończony ciążą - niestety biochemiczną.

    Cykl II ziołami także wydłużony i takze zakończony ciąża biochemiczną.

    Cykl III z ziołami (trwa): takze wydluzony, do tego 2 dni plamien (kawa z mlekiem) dzis lekkie krwawienie. Nigdy nie mialam ani plamien okoloowulacyjnych ani krwawien srodcyklicznych (obstawiam to drugie). Obraz śliny spod mikroskopu - paproc, a wiec okres płodny, tempka w dole, owu niepotwierdzona.

    Jakie macie/miałyście doswiadczenia z tą mieszanką?
    Czy ktorejs rowniez powydłużały sie cykle? Zdarzaly ciąze biochemiczne, krwawienia/plamienia czy inne cuda?

    Na zakończenie jeszcze raz prosze o odpowiedzi Pan z doświadczeniem. Rady "idź do lekarza" mnie nie interesują. Do lekarza pójde po skończonym cyklu. Interesują mnie wyłącznie opinie kobiet, które z tą mieszanką miały stycznośc.

    Pozdrawiam :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a jaki masz skład?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam 1 cykl sroka 3 - zaszłam w pierwszym cyklu.

    Objawy beznadziejne przy piciu herbatki:
    1/ zgaga
    2/ b niskie temp
    3/ zero śluzu (nawet w owulację)
    4/ b głośna praca jelit (tak że zaczęłam się martwić czy nie mam czasami choroby jakiejś

    Wierzyłam po cichu, ufałam, ja nie w tym to w którymś kiedyś się uda. To mnie Sroka zaskoczył!!!!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies jeszcze kobitki mialy z ta mieszanka jakies przeboje?

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Ja piłam 1 cykl sroka 3 - zaszłam w pierwszym cyklu.

    Objawy beznadziejne przy piciu herbatki:
    1/ zgaga
    2/ b niskie temp
    3/ zero śluzu (nawet w owulację)
    4/ b głośna praca jelit (tak że zaczęłam się martwić czy nie mam czasami choroby jakiejś

    Wierzyłam po cichu, ufałam, ja nie w tym to w którymś kiedyś się uda. To mnie Sroka zaskoczył!!!!

    ja mam zgage od kilku dni, zaraz po przebudzeniu...a ziółek nie pije..ale może sie udało :):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Znalazlam na pewnym forum watek o tej mieszance, przerylam bite 160 stron bo odpowoedz na problem nie byla zadowalająca no i sie okazuje, ze wydluzenie cyklu przy ziolach nr3 Sroki zdarza sie nawet dosc czesto, plamienia rzadziej, ale tez sa przypadki. Koncze wiec kuracje wraz @ bo to beda pelne 3 cykle i licze, ze cykle znow sie skroca choc do tych 32-35 dni jak mialam przed kuracja. Czas pokaze :-)
    Moze sie ten watek komus przyda, bede zagladac.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ