X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MIOSITOGYN GT
Odpowiedz

MIOSITOGYN GT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aliicja Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy są tu jakieś dziewczyny które piły miositogyn? Na internecie mnóstwo opini że niby pomaga w zajściu w ciążę, ale chętnie poczytam wasze wypowiedzi odnośnie tego suplementu 🤔😃

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 1 stycznia 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja piłam i mi nie pomógł, na początku trochę skrócił mi cykle. Ale ja nie mam naturalnej owulacji
    przez pcos i bez leków się nie obyło. A z suplementów próbowałam ovarin, miositogyn, ovulomed max i teraz piłam fertistim i się udało 🙂 ale to na pewno nie jego zasługa bo to tylko dodatek do garsci leków które brałam.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Natka1993 Ekspertka
    Postów: 163 82

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam opinię na temat tego typu leku i najlepiej pod względem wartościowym wypada fertistim - na razie więcej się wypowiedzieć nie mogę bo biorę go dopiero od tego cyklu. Mija tydzień :)

    ♀ - 27l.
    Ognisko endometriozy ❌, w trakcie wyrównania TSH - 💊 E25. Niepękające pęcherzyki. 😥
    Suplementacja:
    ➡️ Wit. D, Wit. C, Omega 3-6-9, inozytol.
    👨 - 26l.
    Suplementacja:
    ➡️ Cynk, Wit. C, Omega 3, Wit. D.
  • Malinowaaa333 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam miositogyn ale tylko miesiąc. I żadnych rezultatow nie zauważyłam. Brałam kiedyś też ovarin i już w pierwszym opakowaniu skrocil mi i wyregulował cykle i mialam owu co prawda w ciąże z nie zaszłam ale dla mnie to już coś. Brałam go 6 miesiecy i odstawiłam i miesiąc piłam zioła ojca sroki nr 3 i popsuło mi wszystko więc znow wróciłam do ovarinu ale już nic nie zadziałał.

  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije miosytogyn gt od marca 2020 ale nic nie pomaga . Nie odczułam żadnej różnicy. Więc chyba to ostatni miesiąc w którym to biorę. Wysoka cena a efektów brak 😔

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ