X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovarian
Odpowiedz

Miovarian

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,

    Mam na imię Marta, jestem tu nowa i liczę na Wasze wsparcie i doświadczenie. Z mężem staramy się o dziecko, badania u ginekologa bardzo dobre, otrzymałam jako suplement diety miovarian 2 x na dzień. Czy któraś z Pań zażywała ten preparat? Słyszałam oponie, że pomaga zajść w ciąże. Pozdrawiam :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja właśnie w tym cyklu zaczęłam brać miovarian. Póki co piję go 2-3 tygodnie ale jest ok. Nie odczuwam zadnych skutków ubocznych ale może pomoże. Mio-inozytol zawarty w tym suplemencie rzekomo wspomaga owulację i reguluje cykle, więc jeżeli szukasz czegoś tańszego to wystarczy kupić sam właśnie ten składnik. Jest dostępny w internecie. O miovarianie jest niewiele opinii ale jest to ten sam suplement co inofolic, symfolic, ovarin, inofem itp. więc polecam dość obszerne wątki z tymi właśnie suplementami

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 13 listopada 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie miovatin to prawie to samo co inofolic inofem itp rozni sie jedynie tym ze kwas foliowy zawarty w miovarinie jest w formie metylowanej

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam rownież o odpowiednikach, ale póki co słucham lekarza, a cenowo aż takiej dużej różnicy nie ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę inofolic :) w ciąży na razie nie jestem ale z tego co zauwazyłam szybciej rosną mi pęcherzyki :)

  • Senso Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja od 10.10.17 zażywam miovarian oraz mama dha premium plus, natomiast od 19.10.17 kontracept (ze względu na PCO). Przez prawie 3 tygodnie czułam sie fatalnie! Tak jak bardzo jestem zdeterminowana, żeby mieć z mężem dziecko tak w tym okresie ciągłego bólu jajników, pleców byłam gotowa się poddać! Teraz wszystko się wyciszyło. Większość ludzi z tego co czytam dobrze przyjmuje miovarian. Niestety „nasze początki” były trudne. Każdy organizm reaguje inaczej. Liczę, że po uregulowaniu hormonów będę mogła cieszyć się dwoma kreskami :-)

    gann3e3kteyhlcot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam od gina miovarin i prawie cały do kosza poszedł tak mnie gryzl w gardło że pić się nie dało :-/
    Ale dokładnie tak to praktycznie to samo co imofolic czy inofem a ten drugi pije już 2 cykl nie czuje specjalnie żeby na mnie jakośdzialal ale po 4 miesiącach picia udało mi się zajsc w ciążę po prawie 7 latach więc mam cichą nadzieję że to właśnie on mi pomógł więc pije go znów:-)

  • Senso Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie szczególnie takie wypowiedzi podnoszą na duchu ☺️ Powodzenia życzę Nam wszystkim :-)

    gann3e3kteyhlcot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije inofolic ale cudow nie ovzekuje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja pije inofolic ale cudow nie ovzekuje..

    Po co przepłacać:-)
    Inofem ten sam sklad :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam nad ovarinen bo tam i witaminy sa...
    Poki co obrazilam sie na wszystkie suplesuplementy dopije inofolic i dam spokoj...
    Powiem Ci szczerze ze po tylu latach człowiek juz jest sfrustrowamy tym wszystkim...dzis mam dzien z cyklu " uzalanie sie nad sobą i czytanie bezsensu o pozycjach ulaywiajacyh zaplodnienie"

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja sie zastanawiam nad ovarinen bo tam i witaminy sa...
    Poki co obrazilam sie na wszystkie suplesuplementy dopije inofolic i dam spokoj...
    Powiem Ci szczerze ze po tylu latach człowiek juz jest sfrustrowamy tym wszystkim...dzis mam dzien z cyklu " uzalanie sie nad sobą i czytanie bezsensu o pozycjach ulaywiajacyh zaplodnienie"

    Hahahaha.. też to ostatnio przerabiałam. Ja bardzo długo się nie staram ale już czasami powątpiewam :/

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja sie zastanawiam nad ovarinen bo tam i witaminy sa...
    Poki co obrazilam sie na wszystkie suplesuplementy dopije inofolic i dam spokoj...
    Powiem Ci szczerze ze po tylu latach człowiek juz jest sfrustrowamy tym wszystkim...dzis mam dzien z cyklu " uzalanie sie nad sobą i czytanie bezsensu o pozycjach ulaywiajacyh zaplodnienie"

    Załamana i wszystkie dziewczyny
    Jeśli mam być szczera
    Jeśli potraficie - bo ja narazie nie potrafię
    Odpuscie
    Mnie to pomogło, czytałam o pozycjach robiłam świece brałam różne leki futrowalam się hormonami
    Zaciagalam męża do łóżka kiedy trzeba późnej seksu nawet unikalam nie chciałam orgazmow bałam się ich gdyby doszło do ewentualnego zapłodnienia itd itp po seksie leżałam scislajac mięśnie kegla ażeby zassac plemniki
    Zaszłam wtedy kiedy wogole nie myślałam o ciazy wspolzylam w miesiącu dwa razy nawet nie wiem kiedy , nic nawet nie wiem i dodam że okres mi się spóźnial a ja byłam wściekł a bo wyjezdzalismy na wakacje dzień przed wyjazdem nadal go nie miałam pojechałam po tabletki na wywołanie
    Jakie to zdziwienie moje kiedy tydzień po ujrzałam jasną kreskę!
    Wierzę że to psychika
    Poronilam nie potrafię się przestać nakrecac tyle lat walczyłam i nagle się udało i jeszcze straciłam....
    Może mi minie bo teraz jak nigdy pragnę dzieciatka napewno i ono nie zastąpi mi aniołka ale jeśli tylko się z tym uporam napewno odpuszczę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29...ja przez lata odpuszczalam i nic...czuje ze pekam i popadam w depresje..jeszcze mialam nadzieję a teraz juz chyba przestaje ja mieć..
    Ale nie odpuszcze bo nie umiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ona29...ja przez lata odpuszczalam i nic...czuje ze pekam i popadam w depresje..jeszcze mialam nadzieję a teraz juz chyba przestaje ja mieć..
    Ale nie odpuszcze bo nie umiem

    Ja też mówiłam że odpuszczam dokładnie jak Ty jednak mimo wolnie wszystko było pod kontrolą niby odpuszczalam ale w podświadomości seks był w dniach plodnych wsyzstko zaplanowane i nakrecanie lub nie
    Późnej już tylko czekałam na @ bez żadnych sikancow itp
    A wtedy to ja nawet nie wiem do dziś kiedy miałam dni płodne, baa kiedy wspolzylam nic kompletnie zapomniałam o tym cyklu całkiem

  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 17 listopada 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z jakiego powodu dostałyście miovarin od lekarzy?

    Ja jestem po poronieniu, od 3 cykli mam straszny PSM, w tym bardzo, bardzo bolały mnie piersi, w dodatku mam jeden jajnik o cechach PCOS. Lekarz dał mi na 30 dni miovarin, żeby wyciszyć PSM. Na razie 3 dzień piję, więc o efektach się nie wypowiadam. Szukałam w necie, ale mało info. Stąd moje pytanie do tych, które stosują dłużej.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaZ wrote:
    Dziewczyny, z jakiego powodu dostałyście miovarin od lekarzy?

    Ja jestem po poronieniu, od 3 cykli mam straszny PSM, w tym bardzo, bardzo bolały mnie piersi, w dodatku mam jeden jajnik o cechach PCOS. Lekarz dał mi na 30 dni miovarin, żeby wyciszyć PSM. Na razie 3 dzień piję, więc o efektach się nie wypowiadam. Szukałam w necie, ale mało info. Stąd moje pytanie do tych, które stosują dłużej.
    Ja pije żeby w sumie nie wiem nawet po co , owulacje mam
    Ale skoro u Ciebie jest podejrzenie pcos to jak najbardziej suplement wskazany , miovarin pomoże Ci w owulacji- część dziewczyny które jej nie miały po tym proszku mają, może też wspomóc Twój śluz plodny i ogólnie poprawić gospodarkę hormonalną
    Przykro mi że straciłaś- tule <3

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 18 listopada 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Załamana i wszystkie dziewczyny
    Jeśli mam być szczera
    Jeśli potraficie - bo ja narazie nie potrafię
    Odpuscie
    Mnie to pomogło, czytałam o pozycjach robiłam świece brałam różne leki futrowalam się hormonami
    Zaciagalam męża do łóżka kiedy trzeba późnej seksu nawet unikalam nie chciałam orgazmow bałam się ich gdyby doszło do ewentualnego zapłodnienia itd itp po seksie leżałam scislajac mięśnie kegla ażeby zassac plemniki
    Zaszłam wtedy kiedy wogole nie myślałam o ciazy wspolzylam w miesiącu dwa razy nawet nie wiem kiedy , nic nawet nie wiem i dodam że okres mi się spóźnial a ja byłam wściekł a bo wyjezdzalismy na wakacje dzień przed wyjazdem nadal go nie miałam pojechałam po tabletki na wywołanie
    Jakie to zdziwienie moje kiedy tydzień po ujrzałam jasną kreskę!
    Wierzę że to psychika
    Poronilam nie potrafię się przestać nakrecac tyle lat walczyłam i nagle się udało i jeszcze straciłam....
    Może mi minie bo teraz jak nigdy pragnę dzieciatka napewno i ono nie zastąpi mi aniołka ale jeśli tylko się z tym uporam napewno odpuszczę...

    Smutna historia :( ale mnie odpuszczenie nic nie pomogło a było to faktyczne odpuszczenie. Leki odstawilam, wyjechałam na wakacje i tym się wyłącznie zajmowalam i nic. Ja tam w to odpuszczanie nie wierzę

    AnnaZ z miovarianem jest dokładnie tak, jak pisze Ona29

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpuszczalam tak przez pare lat...po prostu zylam...nawet nie pisalam kiedy okres itp...i tez w to nie wierze...
    Ten miovarin to to samo co inofem czy inofolic?
    Bo jest jeszcze Ovarin i to sa tabletki z witaminami plus to co ma inofolic

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 miovarian ma w składzie myo-inozytol, witaminę B12 i foliany

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ