X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovarian
Odpowiedz

Miovarian

Oceń ten wątek:
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jak bierzecie Miovarin to bierzecie jeszcze kwas foliowy? Nie zapytałam o to lekarza. Mi dał na 30 dni i po tym czasie mam wrócić z relacją co do działania. Najpierw chciał dać mi luteinę pod język, ale ostatecznie dał miovarin. Osobiście podejrzewam, że mam problem z zagnieżdżeniem. Pierwsza ciąża po duphastomie 2 opakowania - szczęśliwa, druga naturalna nawet nie jakoś wystarana bez żadnych farmaceutyków - obumarła w 9 tyg. i wielki szok na prenatalnych po tej wiadomości. Teraz 5 cykl starań takich z premedytacją i nic :(

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna przykro mi :(
    Dwie saszetki miovarianu uzupełniają zapotrzebowanie na kwas foliowy

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja piję już 5 opakowanie miovarianu. Przepisał mi lekarz po poronieniu. Moje cykle były zawsze dłuższe. Teraz zaczynają się normować. Nie mam żadnych skutków ubocznych. Do tego kazał mi brać witaminę D3. I czekamy, nie nastawiam się że to właśnie dzięki miovarianowi zajdę, ale na pewno jakoś to ureguluje mój organizm.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa a ile saszetek dziennie pijesz? Mi zalecił jedną saszetkę dziennie i przypomniałam sobie, że jednak plus jeszcze folik kazał łykać. A w jakim celu d3?
    Ja mam cykle dość regularne, ostatnio 28-24-27-28, ale od 3mcy bolesny PMS, zwłaszcza piersi.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaZ piję jedną saszetkę. Po monitoringu kazal mi łykać D3. Szczerze to nie dopytywalam.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D3 to niby witamina płodności. Teraz zaczyna się sezon na jej niedobór a ten może skutecznie blokować zajście w ciążę

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no to czad. Czytałam coś o D3 właśnie. No to niech mnie wspomaga!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ;) chociaż wydaje mi się, że sam jej dobry poziom ciąży nie gwarantuje a zwyczajnie niedobór (jak i wielu innych witamin i minerałów) może przeszkadzać

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ile trzeba brać tej witaminy d3? ja biorę ovarin i tam jej jest tyle -> 25 mcg - 1000 IU (500 % RWS), to wystarczy czy osobno też trzeba brać ?

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze dziewczyny, to ja już w nic nie wierzę z tych cudownych leków na płodność. Staramy się 5 cykl i nic, a wcześniej udało się niespodziewanie, więc chyba prawdą jest, że wszystko tkwi w głowie. Chyba, że uwierzysz w moc tych witamin, efekt placebo poluzuje głowę. Ja na ten czas mam tylko nadzieję, że miovarin pomoże mi uniknąć w tym cyklu bólu piersi, bo w poprzednim to był taki dramat, że ja spać nie mogłam, ćwiczyć już nie mówiąc o seksie.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna to zależy od diagnozy itp bo jak np może pomóc lek/ziołko /suplement na podtrzymanie ciąży skoro ktoś ma problem z owulacja i odwrotnie.
    Ja nie wierzę z kolei we wrzucanie na luz, bo u mnie to absolutnie nie działa

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe w coś wierzyć trzeba, najważniejsze, żeby ta czy inna wiara doprowadziła nas do posiadania dziecka :)

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdej coś innego na pewno pomaga na zajście w ciążę. Jedna wrzuciła na luz i się udało a druga piła 1 cykl jakiś suplement i uzna że to jej pomogło. A prawda jest taka, że trzeba mieć po prostu szczęście a do tego trzeba dobrze się 'wstrzelić'. :)Także każdej z nas tego życzę.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Ja wierzę w Boga i jego plan na mnie i tylko to mi daje siłę :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 22 listopada 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 12:08

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • sald Koleżanka
    Postów: 35 19

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja biorę Miovarian już 2 cykl. W pierwszym zażywałam go 1 raz dziennie, w drugim biorę 2 razy dziennie.
    Czy słyszałyście o negatywnych skutkach ubocznych tego leku? Pytam, bo dostałam okropnej wysypki na plecach (taka kaszka) w tym miesiącu... nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego :( Zastanawiam się czy to może być jego wina...? Przedawkowanie? ;)

    0d1y9jcgj994h7bo.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije dwie saszetki dziennie i nic sie nie dzialo a jestem typowym alergikiem ale każdy organizm jest inny ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam dwa miesiące miovarian, teraz przerwa na inofem i dalej nie wiem co będzie. u mnie też występują policystyczne jajniki, byłam w tym cyklu na stymulacji clo. W tym cyklu doszło do owulacji, kochaliśmy się w dobre dni. Pozostaje czekać. Staramy się od października, diagnozę poznałam po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych :((

    ov72hlz.png
  • sald Koleżanka
    Postów: 35 19

    Wysłany: 2 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie kobietki a czy to prawda, że Miovarian może powodować spadek TSH ?? Mój zawsze był w normie a teraz nagle poniżej :(
    Trochę się obawiam, bo udało nam się zobaczyć 2 kreseczki, niedługo wizyta u endokrynologa to może poleci zmienić ten lek...

    0d1y9jcgj994h7bo.png
  • beciaczka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, ja brałam Ovarin ,powiem szczerze nawet nie słyszałam o tym Miovarianie , tu sobie poczytaj jaki ma skład Ovarin http://ovarin.pl/

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ