X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miovella Pro
Odpowiedz

Miovella Pro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magicc Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was stosowała Miovelle Pro? Lekarz zalecił ją dodatkowo. Biorę ja 1 msc i okres spoznia mi się 5 dni. Test negatywny. Nigdy tak nie miałam, zawsze 28 dni czasem 1/2 dni przesunięcia. Staramy się 4 msc.

  • OlekRose Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lutego, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, mam dla was stronę z wieloma dobrymi kasynami i jest to Profy. Ma automaty do gier, w których można znaleźć gry według własnych upodobań. Strona działa dobrze, aplikacja jest wygodna. Istnieją osobiste bonusy dla nowych użytkowników, więc dołącz szybko. na tej stronie można znaleźć mobilne automaty do gier, tutaj 50 zł bez depozytu za rejestrację https://polskiekasynaonline24.com/50-zl-bez-depozytu/ można się zarejestrować i dowiedzieć się wszystkich szczegółów, powodzenia w grze i co najważniejsze nie daj się ponieść emocjom).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 13:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ