X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Mirena

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Roomanoowa Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Nie wiem czy taki watęk już sie pojawił ale zapytac musze. O co chodzi: 5 lat temu urodziłam synka, kilka miesięcy później zdecydowałam się na założenie 5-letniego systemu Mirena. Pierwsze 6mscy z wkładką było uciążliwe, notoryczne plamienia, bóle podbrzusza itd, po tym czasie organizm zaakceptował obecnośc wkładki, co więcej przez kolejne 4 lata nie miałam w ogóle miesiączek, mój cykl zupelnie się zatrzymał. 5 mscy temu postanowiłam wyjąc wkładke. Okres pojawił się po 2 dniach od usunięcia Mireny i pojawia się każdego miesiąca do dnia dzisiejszego, co prawda jest on troszke nieregularny ale odkąd pamietam zawsze taki był. Od czerwca staramy sie z partnerem o drugie dziecko i nic. Przy ostatnim badaniu lekarz stwierdził bardzo cienkie endometrium 3.8mm ;/ Kiedy zakładałam wkładke zapewniano mnie, że płodnośc wraca max do 3mscy. Czy któras z Was miała Mirene i udało jej się zajsc w ciąze po usunięciu tego systemu???? Jeśli tak to w którym cyklu? ile jeszcze mam czekac???

    Isia1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie jestem w identycznej sytuacji !! Endo max 3 mm pomimo owulacji i stymulacji leyrozolem i suplementacja estrogenami. Dziś 13 dc endo 3 mm a 5 pęcherzyków !

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie to samo :( migrena wyjęta w kwietniu i dalej problem z Endo. Trochę w tym stylu pomogła bemfola bo po clo jeszcze gorsze :(

    Ja pije wino, jem orzechy, biorę acard itp i nic

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalnie ! Generalnie po roznowie w klinice kazali po prostu czekać aż machina ruszy ! No wszystkie wyniki mam książkowe tylko to endo ! Aczkolwiek dr mówił ze nie jego wielkość a receptywnosc ma znaczenie . Mówił mi o badania h ze jeśli kobieta jest zdrowa ma regularne owulacje i miesiączki i wszytko gra to jak włączamy stymulację i inne suplementowanie hormonami to odsetek ciąż spada ! Bo np jeśli w naturalnej owulacji ciało żółte produkuje progesteron po to by przygotować endo do przyjęcia zarodka to w naturze wyliczone jest wszystko na tup top ze ilość wyprodukowanego proga da idealne warunki na zagnieżdżenie no w 6dp a jeśli podanmy proga w tablach co robi 99% ginekologów to idealne warunki będą np w 5 dp ale tego dnia jeszcze nie będzie tan zapłodnionego jaja i dupa z zagnieżdżeniem . Ponoć proga daje się tylko i wyłącznie jak ciałko żółte jest niewydolne a gin wała go prawie każdej pacjentce . Tak samo jeśli mamy normalny poziom estrogenów i podajemy estrofem to tylko możemy zablokować naturalna owulke . Fakt ze ten cykl poddałam się stymulacji żeby przekonać się czy endo ruszy . Ale nie ruszyło ... wiec zostaje mi czekać na cud

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ