X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MIX Hashimoto-GravesBasedowa
Odpowiedz

MIX Hashimoto-GravesBasedowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Mam pytanie czy może któraś z Was ma taki mix chorób i czymś to leczy, zbija TRABy? i udało się jej zajść w ciążę?ja właśnie odebrałam wyniki i potwierdziły moje obawy, okazało się że jestem nieszczęśliwą posiadaczką :(

    neomi34
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dobra kumpela ma tarczycę wędrującą wte i we wte od Hashi do Gravesa. Musi się częściej badać, niż ja. Obie zbijamy przeciwciała dietą bezglutenową i bezmleczną. Ja badam tylko antyTPO, ale ona też TRABY i TG. Ładnie spadają, tylko ona jest bardzo konsekwentna, jej się nie zdarzają oszustwa :) Zaczęłyśmy już drugi rok bez glutenu i wyniki nadal się poprawiają.

    Nie powiem Ci tylko jak z ciążą, bo ona nie pracuje nad powiększeniem rodziny.

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dzięki :) dwa lata ładnie :) a ile miałaś antyTPO?

    neomi34
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    aha dzięki :) dwa lata ładnie :) a ile miałaś antyTPO?
    Zaczynałam od ponad 3000. Po pół roku bezglutenu i bezmlecza- niecałe 800. W tej chwili po ponad roku- mniej niż 200.

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś rozmawiałam z moją endo i mówi, że ona jakoś do końca tego nie potwierdza ale jak widać można :)

    neomi34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ