X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mój Detektor Płodności
Odpowiedz

Mój Detektor Płodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ze wskazówek detektora wynika że "chyba" mam dziś owulację ale nie jestem pewna jeżeli jest to możliwe to proszę napiszcie co o tym myślicie no więc:

    Wskaźnik płodności potwierdzające owulację:
    -statystyka-tak
    -temperatura-tak
    -ślus-nie
    -szyjka macicy-tak

    a to mój wykres

    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Z góry bardzo dziękuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 18:51

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • carola Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna uwaga, jak śluz rozciąga się na ponad 1 cm to zaznacz jako rozciągliwy. Jeśli masz problemy z określeniem rodzaju śluzu to zapisuj sobie w notatkach dwa wskaźniki: przejrzystość oraz kolor. Ważne jest tez odczucie, ponieważ śluz może mieć konsystencje wody.
    18 dnia masz śluz typu bardziej płodnego.
    Jak bardzo jesteś przekonana co do badania szyjki? Ciężko cokolwiek powiedzieć o twoim wykresie, bo temperatura jest mierzona dopiero od 13 dnia cyklu.

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 25 lutego 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważem że szyjkę dobrze impretuję wyczuwam czy jest wysoko w jakim stopniu jest czy miękka czy twarda no niestety dopiero w 12 dniu cyklu znalazłąm tą stronę i postanowiłam zacząć działać :) a poza tym będę obserwowała śluz 2 razy dziennie jak napisałaś

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, chcialam zobaczyc Twoj wykres, ale samych temperatur nei widze, nie zaleznie od komputera przez wiekszosc dnia nie widze nawet wlasnego wykresu, wy tez tak macie od kilku dni?

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 25 lutego 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę swój wykres ale chwilę muszę poczekać aż wskoczy może dlatego że jest dużo użytkowników zalogowanych na tej stronie w opisie mam swój link do wykresu to link:

    https://ovufriend.pl/graph/9be682372777df1d4b421ee5b5298756

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę dobrze wszystko.
    fakt za późno zaczęłaś mierzyć i trudno powiedzieć śluz wskazuje na inny dzień owulacji niż temperatura , ale zaznaczył Ci przerywana linią czyli prawdopodobnie :-)
    gdybyś miała wtedy śluz płodny to byłoby bardziej pewne :-)

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem chciałabym to bardzo zmienić...mam nadzieję że teraz się uda :)


    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ