X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mozliwa ciąza?
Odpowiedz

mozliwa ciąza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nieregularne cykle które wahają sie od 22-39 dni , 13 dnia cyklu odbył sie stosunek , nie wiem czy akurat wtedy mogła być owu przy takiej rozbieznosci wiec czekałam do max , 39 dnia wystąpił tylko brązowy sluz i to dosłownie była plamka , i teraz zastanawiam sie czy to mogło być plamienie ciązowe czy ta plamka to miał być @ , z obliczen wynika ze byłby to 5t i 4d , czy takie plamienie mogło wystąpić jesli jest ciąza czy to jakieś zaburzenie hormonalne? wczesniej tak nie miałam.. w piątek mam lekarza

  • Pera Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogło być plamienie impantacyjne

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eleonora zrob test, juz na pewno wyjdxie:-)

    aga.just lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera trochę na późno na zagnieżdżanie. Eleonora pisze, że 13dc odbył się stosunek, więc implantacja powinna być mniej wiecej do 23 dc (o ile tego 13 trafiła w owulkę).
    Tak czy siak, zrób test i wszystko będzie jasne:)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eleleonora wrote:
    mam nieregularne cykle które wahają sie od 22-39 dni , 13 dnia cyklu odbył sie stosunek , nie wiem czy akurat wtedy mogła być owu przy takiej rozbieznosci wiec czekałam do max , 39 dnia wystąpił tylko brązowy sluz i to dosłownie była plamka , i teraz zastanawiam sie czy to mogło być plamienie ciązowe czy ta plamka to miał być @ , z obliczen wynika ze byłby to 5t i 4d , czy takie plamienie mogło wystąpić jesli jest ciąza czy to jakieś zaburzenie hormonalne? wczesniej tak nie miałam.. w piątek mam lekarza
    A nie lepiej zrobic sikanca czulosvia 10.... Moze cos wyjsc, u mnie pokazaly sie kreski 12 dpo przy czulosci 25 :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ