Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Myo-inozytol:Symfolic,Ovarin, itp.
Odpowiedz

Myo-inozytol:Symfolic,Ovarin, itp.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które stosują myo-inozytol, bez względu na specyfik jaki przyjmujecie. Czy widac różnice jeśli chodzicie na monitoring?

• PLPaulina Autorytet

Wysłany: 25 października 2017, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm. Jaką różnice te specyfiki powinny dać żeby wykryć je w monitoringu ?? ;)

relgh3710yaghoyu.png
    😍
    km5skrhm690oz42r.png
  • Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 października 2017, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pomogły którejś z was w regulacji cyklu?

oar8dqk347t01uwg.png
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 25 października 2017, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję Symfolic od tego cyklu, temperatura skacze sobie jak jej się podoba. Sama nie wiem czy miałam owulację, czy nie. Biorę również Castagnus, więc nie twierdzę, że to przez Symfolic ale dopuszczam taką ewentualność.

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2017, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    a pomogły którejś z was w regulacji cyklu?

Nie wiem czy to pomogło ja pije inofolic a wcześniej tez 4g w tabletkach i pierwszy raz mam takie regularne cykle ale niore jeszcze donga i wiesiolek do polowy cyklu. Podobno myo poprawia jakosc oocytow wiec warto brac.

• Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 października 2017, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g? Co to takiego? Nie słyszałam...

oar8dqk347t01uwg.png
  • Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 października 2017, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ten dong?

oar8dqk347t01uwg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2017, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 gramy i dong quai

• Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 października 2017, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa,nie skapnęłam sie:-)

oar8dqk347t01uwg.png
  • LwieSerce Autorytet

Wysłany: 22 maja 2018, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czy inozytol np. Swansona w dawce odpowiadającej tej zawartej w Infolicu czy innym tego typu specyfiku może zastąpić zalecany przez lekarza preparat typu właśnie Infolic?
    Będę wdzięczna za odpowiedź. Nie mogę przyjmować zwykłego kwasu foliowego, stąd pytanie.

Ania1003 lubi tę wiadomość

Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

dqpri09kzip4orgt.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 maja 2018, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Cześć!
    Czy inozytol np. Swansona w dawce odpowiadającej tej zawartej w Infolicu czy innym tego typu specyfiku może zastąpić zalecany przez lekarza preparat typu właśnie Infolic?
    Będę wdzięczna za odpowiedź. Nie mogę przyjmować zwykłego kwasu foliowego, stąd pytanie.

Teoretycznie może.
    Ja się też nastawiałam że kupię sam Myo-inozytol ale wybrałam mimo wszystko Miovarian.
    Ma foliany a nie tak jak Inofolic kwas.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego