X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Myo-inozytol:Symfolic,Ovarin, itp.
Odpowiedz

Myo-inozytol:Symfolic,Ovarin, itp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które stosują myo-inozytol, bez względu na specyfik jaki przyjmujecie. Czy widac różnice jeśli chodzicie na monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm. Jaką różnice te specyfiki powinny dać żeby wykryć je w monitoringu ?? ;)

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pomogły którejś z was w regulacji cyklu?

    oar83e3kprndadbz.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję Symfolic od tego cyklu, temperatura skacze sobie jak jej się podoba. Sama nie wiem czy miałam owulację, czy nie. Biorę również Castagnus, więc nie twierdzę, że to przez Symfolic ale dopuszczam taką ewentualność.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    a pomogły którejś z was w regulacji cyklu?

    Nie wiem czy to pomogło ja pije inofolic a wcześniej tez 4g w tabletkach i pierwszy raz mam takie regularne cykle ale niore jeszcze donga i wiesiolek do polowy cyklu. Podobno myo poprawia jakosc oocytow wiec warto brac.

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 października 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4g? Co to takiego? Nie słyszałam...

    oar83e3kprndadbz.png
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 października 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ten dong?

    oar83e3kprndadbz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 gramy i dong quai

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 25 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa,nie skapnęłam sie:-)

    oar83e3kprndadbz.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 22 maja 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czy inozytol np. Swansona w dawce odpowiadającej tej zawartej w Infolicu czy innym tego typu specyfiku może zastąpić zalecany przez lekarza preparat typu właśnie Infolic?
    Będę wdzięczna za odpowiedź. Nie mogę przyjmować zwykłego kwasu foliowego, stąd pytanie.

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Cześć!
    Czy inozytol np. Swansona w dawce odpowiadającej tej zawartej w Infolicu czy innym tego typu specyfiku może zastąpić zalecany przez lekarza preparat typu właśnie Infolic?
    Będę wdzięczna za odpowiedź. Nie mogę przyjmować zwykłego kwasu foliowego, stąd pytanie.

    Teoretycznie może.
    Ja się też nastawiałam że kupię sam Myo-inozytol ale wybrałam mimo wszystko Miovarian.
    Ma foliany a nie tak jak Inofolic kwas.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ