X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne na 6 dzien po owulacji spadek tempki
Odpowiedz

na 6 dzien po owulacji spadek tempki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja też zawsze robiłam po spóźnionym @ . i zazwyczaj było tak, że robiłam test i przychodziła @ . Czesto jak mi się spóźniała to śmiałam się do swojego, że muszę test zrobić to dostanę .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak zobaczę pozytywa to nie bede szaleć, na luzie bo pozytyw jeszcze nic nie znaczy oczywiśćie rzadko sie to zdarza ale przecież to jestem ja karolinka zawsze mam pecha do wszystkiego zawsze , nigdy nie może być po mojej myśli same kłody pod nogi ! dlaczego nie mogło być tak jak maja inne dziewczyny ! zobaczą test pozytywny o fajnie super cieszą się idą do lekarza wszystko ok jest ciąża itd. a ja ! oczywiśćie wszystko musiało być na odwrót kur.......! nie mogło być normalnie ! od tamtej pory trochę minęło i nic , nic !

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolino uwierz niektóre dziewczyny maja gorsze problemy od mylnego testu ciążowego!

    Katarzyna87, KMK, zwei_kresken lubią tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest 27dc. bolą mnie sutki a cykle mam 33-35 dniowe , jajniki też mnie bolą jakoś tak dziwnie spać ciągle mi się chce wiem za wcześnie nie wkręcam sobie że to ciąża bo po pierwsze wiem , że nie a po drugie miałam tak nawet w połowie cyklu byłam śpiąca itp. A , że bolą mnie sutki to już oczywiste zbliżą się @

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady kiara wrote:
    Karolino uwierz niektóre dziewczyny maja gorsze problemy od mylnego testu ciążowego!
    Wiem, każda z nas tu ma problemy , mniejsze , większe.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to powiadają stare ludy póki nie ma okresu jest nadzieja

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ