X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na pomoc staraniom, pregna start
Odpowiedz

Na pomoc staraniom, pregna start

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybka8 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 9 stycznia, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Zacznę od swojej historii, a zakończę pytaniem :)
    We wrześniu rozpoczęłam wizyty u ginekologa, by sprawdzić czy wszystko w porządku. Wykryto u mnie na pierwszej wizycie polipa, który szczęśliwie po miesiącu już się nie pokazał na usg :) Miałam w tym okresie podniesioną prolaktynę, na którą przez 2 miesiące miałam brać cyclodynon. Po 1,5 miesiąca niestety musiałam go odstawić, ponieważ wywołał u mnie skutki uboczne.
    Niemniej jednak prolaktyna się trochę obniżyła :) ale okropne bóle menstruacyjne bez zmian.

    W grudniu podczas podróży poślubnej podjęliśmy pierwszą w życiu próbę, ale okazało się, że było to w dzień owulacji. Waszym zdaniem to za późno by coś się udało?
    Jak na złość organizm zrobił mi psikusa i @ spóźniła się, aż 5 dni dając ogromne nadzieje.

    W aktualnym cyklu przytulaliśmy się 1, 3 i 5 dni przed owulacją.
    Owulacja sprawdzona w aplikacji, na testach owulacyjnych jasna kreska, ale została potwierdzona podczas usg. Nawet pochwalona :)
    Podczas tej wizyty też ginekolog poleciła mi brać Pregna Start.
    Stosowałyście? Jak ocenianie?

    I jak Waszym zdanie szanse w tym cyklu? Czy udało się Wam właśnie z samym przytulaniem przed owulacją czy powinno się też powtarzać po owulacji?

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ