X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poprawienie sluzu :)
Odpowiedz

Na poprawienie sluzu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie zastanawiam czy znacie dziewczynki cos dobrego i sprawdzonego na poprawe sluzu plodnego ?

    anuska1.2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...i pić duużo wody :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie bralam ostatni cykl wiesiolek ale jakos nie bylo sluzu nie wiem czy to trzeba przrz dluzszy omres moze brac

    anuska1.2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem trzeba kilka cykli i koniecznie pamiętać, żeby odstawić wiesiołek po owulacji.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 listopada 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję ze i mi pomoże siemię jak dostane paczkę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wiesiołek pomagał, ale szału nie było.
    Szał mam w tym cyklu, nigdy nie lubiłam pić wody, a niedawno sobie postanowiłam i w każdym pomieszczeniu domu stoi butelka, żeby zawsze mieć pod ręką i nie zapomnieć.

    1,5-2l samej wody dziennie gdzieś wypijam i od razu widzę dużą poprawę.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocet jabłkowy :)
    A po za tym zależy też od przyczyny braku śluzu bo jeżeli skąpy sluz lub jego brak wiąże się z nieprawidłowym poziomem hormonów to żadne wiesiołki octy siemienia nie pomogą.

    Jeżeli brak śluzu jest spowodowany słabym nawodnieniem organizmu to woda wystarczy więc musisz popróbować różnych specyfików ponieważ u każdej osoby poprawić śluz może coś całkiem innego bo brak jest z innej przyczyny :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomoglo siemie lniane .
    Wody pije duzo tak gdzies od poczatku roku , siemie lniane pije codziennie w pracy , tak gdzies od 2 cykli i dopiero teraz widze poprawe jakosci sluzu.
    Dzis mam owulke i mam istna powodz sluzu, ktory sie mega rozciaga :)
    Pierwszy raz obserwuje az taaaki sluz ,wiec mi woda akurat w tym nie pomogla. Choc musze przyznac ze sluz zawsze mialam jedynie nietaki ksiazkowy,ktory walsnie teraz mam :)
    Ja tam wierze w siemie. Wiesiolka nie probowalam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 10:57

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaLauren wrote:
    Mi pomoglo siemie lniane .
    Jakie bierzesz siemie lniane? w kapsułkach czy zaparzasz mielone?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny od dzisiaj wiesiołek, siemię no i oczywiście woda :) mam nadzieję że coś zadziała :)

    anuska1.2
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak myślę że chyna lepiej jest pić siemię niż łykać te w kapsułkach - myślę że lepsze działanie bedzie miało

    anuska1.2
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drugi cykl biorę wiesiołka - w pierwszym cyklu szczególnej poprawy nie zauważyłam ale za to w tym dziś pierwszy raz od kąd zaczęłam brać tabletki anty czyli 8 lat temu - zauważyłam u siebie śluz przezroczysty i rozciągliwy jak białko SZOK!!! - w tym cyklu biorę go wraz z syropem głajazyl - 1 łyżeczka dziennie dziś mam 7dc - test owu negatywny, temperatura dziś podskoczyła - pierwszy dzień... och gdyby teraz się udało to głową wybiłabym sufit!!!

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 13 lutego 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie działają kwasy omega3 w kapsułkach, a w tym miesiącu zamieniłam je na tran w kapsułkach i jest nawet lepiej. Wiesiołek o dziwo zadziałał odwrotnie czyli nic się nie pojawiło więc go odstawiłam. Siemie lniane kiedyś na mnie SUPER działało - wtedy piłam z innego powodu i nie starałam się. Teraz już tak dobrze nie działa, myślę że psychika robi swoje :)

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi baaardzo pomogło siemię. Piję co rano 2 łyżki zalane ciepłą wodą i widziałam już w pierwszym miesiącu śluz naprawdę dobrej jakości, szklisty, rozciągliwy, a wcześniej miałam z tym problem. Widzę, że ogólnie jestem lepiej "nawilżona", nie tylko w dni płodne ;) ale także podczas współżycia w inne dni. Wcześniej brałam tabsy i na nich to była masakra, duże problemy z suchością, a po odstawieniu nie od razu wróciło to do normy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ