Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super zdjecia:) gratuluje Misty:)

    Anutka, Misty87 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty śliczna sukienka, jeszcze śliczniejsza panna młoda, cudne zdjęcia:)

    Misty87 lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 maja 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudosława wrote:
    Hey jestem nowa, oczywiscie Wy dla mnie juz nie do końca. Podczytuje Was od dłuzszego czasu, wkońcu nabrałam odwagi i sie wpisalam. Mam nadzieję, że wszystkie tu obecne będziecie zielony, tego szczerze życzę. Wpisuję się abyście wiedzialy że Was podczytuje, chcialam zaznaczyć swoja obecnośc bo czulam sie jak podgladacz. W pamietniku wpiszę w wolnej chwili cos o sobie.
    Hej witamy wsrod nas staraczek :D

    Misty Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

    Zafasolkowanym serdecznie gratuluje

    Za czekajace na testowanie mocno kibicuje

    Dziękuję dziewczynki za Pamięć :* juz jest lepiej...zobaczymy co jeszcze mi los przyniesie..

    Natka098 wrote:
    Macierzanka ehh te kg, ja non stop z nimi walcze i ciągle przegrywam, ale tylko bitwy, ale wojnę mam zamiar wygrać :D

    To ja tez zaczynam walczyc co wy na to? z tego co wiem to Malinowa tez zaczela walke z kg bylam ciekawa co u niej i wpadlam zobaczyc na bloga...

    Misty jak zobaczylam zdjecia to sie poplakalam...szoda ze nie bylo delegacji z różowej stronki z transparentem hehe pamietasz?


    WRÓCIŁAM !!!!!! cieszycie się

    Z., nick nieaktualny, Little Frog, olka30, Misty87, zizia_a, Fidelissa, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokłóciłam się z moim M. i z tych nerwów mi teraz strasznie niedobrze :( chyba pójdę spać

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka cos ie stalo?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 maja 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi dlaczego psy lubia piwo?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego lubią, nic się w sumie nie stało, jakąś głupią kłótnie mieliśmy, a to dlatego ze chciał rzucać fajki, az pojechał i kupił i przeszło mu, ale ja zdążyłam się zdenerwować

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty ślicznie wyglądałaś :)

    Kaśka wszystkie zwierzęta lubią alkohol, moje króliki za piwem są w stanie wejść do puszki :) A kota opiłam kiedyś szampanem, nie mówiąc o szczurku który podpijał mi drinka, a potem był tak pijany że nie mógł chodzić :)

    Z., Misty87, Little Frog, Fidelissa, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Misty ślicznie wyglądałaś :)

    Kaśka wszystkie zwierzęta lubią alkohol, moje króliki za piwem są w stanie wejść do puszki :) A kota opiłam kiedyś szampanem, nie mówiąc o szczurku który podpijał mi drinka, a potem był tak pijany że nie mógł chodzić :)
    ty to hardkorowa jestes...mi szkoda go...ale tak tarmosil butelke ze myslalam ze do niej zaraz wejdzie...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po wizycie :D Ginek zadowolony powiedział że jest ładnie ale nie wiem co i jak bo zapomniałam dopytać ze stresu :d Wiem że ładnie i dostałam dodatkowo infolic jakbym miała za mało leków do brania :D

    Idę nadrabiać :D

    olka30, Z., Fidelissa, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 22 maja 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, słoneczko przypieka od rana, ja już mam w biurze piekarnik tak, że ciekawie się zapowiada :)

    Z., dżona lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej... witam upalnie :)

    Z., dżona lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mej, hej witam w ten gorący poranek.

    U mnie od rana klimatyzacja - inaczej nie do wytrzymania.
    Dobrze, ze w biurze jest chłodno, na razie wystarczy otwarty balkon.


    Melula, śliczna ruchliwa rozmazana plamka na Twoim zdjęciu :)

    Misty! Bosko wyglądałaś, śliczna suknie no i Ci górale w asyście - cudo!
    Chociaż sądziłam, że będziesz mieć jakiś góralski element przy sukni.
    Za to tort! Wspaniały! :)

    Mój pies piwa nie lubił. Chyba jako jedyny :)

    Jestem po pierwszej metforminie, myślałam, ze będzie gorzej-tylko trochę mi niedobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2014, 08:26

    Z., olka30, Misty87, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Złota!
    Ja siedzę w mieszkaniu i zastanawiam się czy nie zamknąć okien, Może będzie chłodniej :P

    Z., olka30 lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    cześć Złota!
    Ja siedzę w mieszkaniu i zastanawiam się czy nie zamknąć okien, Może będzie chłodniej :P

    Wszystko zależy od mieszkania. My swoje mamy od wschodu z wielkim oknem 2,8m na 2,4m i ono się okropnie nagrzewa. Zasłony nic nie dawały, więc założyliśmy klimatyzację i to był strzał w 10.

    W pracy słońce zagląda do mnie tylko przez godzinę około 13:00. Więc jak otworzę balkon, to jest super chłodno.
    Jak jest ponad 30 stopni to mam klimatyzację i w burze, ale rzadko używam.

    Moja mama jak jej gorąco to wiesza mokre ręczniki (lodowatą wodą zmoczone)na oknie, żeby wiatr przechładzał mieszkania. Trochę pomaga.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy mieszkanie północ - południe... słońce jest tylko w jednym pokoju od 9 do 17, reszta dogrzewa się wieczorem... ale w mieszkaniu mamy duże okna - balkonowe i witrynę w salonie (2,80 x 2,10)... na razie zrobiłam przewiew, ale z pokoiku wieje gorącym powietrzem i w sumie nie ma przeciągu...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    my mamy mieszkanie północ - południe... słońce jest tylko w jednym pokoju od 9 do 17, reszta dogrzewa się wieczorem... ale w mieszkaniu mamy duże okna - balkonowe i witrynę w salonie (2,80 x 2,10)... na razie zrobiłam przewiew, ale z pokoiku wieje gorącym powietrzem i w sumie nie ma przeciągu...

    Zamknij drzwi od pokoiku, to Ci się nie będzie nagrzewać.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamknęłam, ale spod drzwi ciepło zawiewa... już ok. najgorzej, że tam, gdzie jest chłodno i można otworzyć okna jest budowa osiedla i straszny kurz się wije i głośno jest...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    zamknęłam, ale spod drzwi ciepło zawiewa... już ok. najgorzej, że tam, gdzie jest chłodno i można otworzyć okna jest budowa osiedla i straszny kurz się wije i głośno jest...

    To tak jak u nas, na wprost budują blok i kurzy się niemiłosiernie.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 22 maja 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas budują II etap osiedla... cztery bloki

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
‹‹ 807 808 809 810 811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ