X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak? Wszystko ok? Jak się czujesz?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 marca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg miałam w piątek. Generalnie ok, narkozę zniosłam dobrze. Bol silny, bo to jednak rekonstrukcja więzadła , czyli śruby w kolanie, do tego szyte obie łąkotki.
    Chodzę na razie o kulach, mam sporo leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych, zastrzyki przeciwzakrzepowe itd. Nie mogę zginac bardziej niż 30st, także ciężko ocenić efekt. Do zdjęcia szwów nie mogę też nic ćwiczyć poza zwykłym napinaniem mięśni, a nawet to jest trudne, bo boli.
    Trzeba czasu i rehabilitacji ( na NFZ na cito dostałam termin na wrzesień 🤣).

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas samego czytania Twojego opisu odczuwam ból. Mam nadzieję, że możliwie jak najszybciej wrócisz do formy :)
    A co do tych terminów, to serio niewiadomo czy śmiać się czy płakać....

  • SzuumFal Ekspertka
    Postów: 227 325

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki chętnie do was dołączę
    Jestem na samiutki m początku starania się o bobaska będzie to mój trzeci mam już dwóch synów 15,8 lat i a teraz bardzo chciałabym mieć córcię Ale wiadomo to nie koncert życzeń😂
    Na koniec marca usunęłam wkładkę i teraz muszę nauczyć się na nowo ogarniać swój organizm co strasznie mnie denerwuje bo niby po wkładce płodność wraca natychmiast ale nie wiem jak to u mnie będzie po świętach planuje iść na usg kontrolne żeby zobaczyć czy moje jajniki pracują to tak w skrócie🤪

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 maja 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha jak rehabilitacja? Lepiej coś się czujesz?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 maja 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Olka dzięki że pytasz. No jest tak sobie. Chodzę bez kul, ale kuleje. Zginam kolano w zakresie max 100st, ale walczę :) rehabilitacja oczywiście prywatnie, mnóstwo pracy w domu. 2 tyg temu weszłam na czeskie szczyt Jested, także no nie poddaję się :)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam ciekawe konto na, które ostatnio trafiłam, może Wam też się przyda. Prowadzą go położne, sporo fachowej wiedzy 😊

    https://instagram.com/nurses_midwives_ivf?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 października 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski :)
    Jak dzieciaki radzą sobie w szkole? Co nowego u Was?

    U nas całkiem ok. Praca, szkoła, dom, angielski, zajęcia sportowe dzieci, basen.... I tak nie wiadomo kiedy kolejny tydzień mija.
    Z kolanem już całkiem dobrze, tzn jest sprawne, zgina się już całkowicie, ale np o bieganiu nie ma mowy.

    Jesień zapowiada się intensywnie, czekają nas dwa zagraniczne wyjazdy, ja mam zjazd na specjalizacji i muszę zrobić tygodniowy staż na uczelni.

    Marzą mi się święta Bożego Narodzenia w górach, ale w tym roku to raczej nierealne.

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 października 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ostatni moment, aby otrzymać darmowy abonament Premium lub voucher na badania!! :)

    Masz PCOS lub zaburzenia tarczycy (niedoczynność, nadczynność lub Hashimoto) potwierdzone diagnozą w ciągu ostatnich 2 lat? Podziel się z nami anonimowo swoimi wynikami w celach naukowych i otrzymaj prezent!

    Jak to działa?

    ❣️Napisz do nas na [email protected] w temacie maila wpisując PCOS / tarczyca i załącz zdjęcie lub skan swoich wyników badań potwierdzających diagnozę.

    ❣️Otrzymaj darmowy voucher na wybrane badania hormonalne z krwi w pobliżu Twojego zamieszkania LUB bezpłatny dostęp Premium do aplikacji OvuFriend do śledzenia cykli i ciąży ❤

    Czekamy na Twoją wiadomość - [email protected] 🙂

    Pula voucherów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

    P.S. Jeśli już wysłałaś nam swoje wyniki, zignoruj ogłoszenie. Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wsparcie 🍀

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 2 lutego, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zagląda od tu jeszcze czasami? Co i Was? Forum umiera śmiercią naturalną 🫣

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Bunia1 Koleżanka
    Postów: 120 4

    Wysłany: 16 lutego, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć, po in vitro i pozostało mi troche leków.

    - doxycylina całe opakowanie (lipiec 2027), 10 zł
    - orungal całe opakowanie luty 2026, 40 zł
    - Luteina 200 dopochwowa 120 tabletek ważna sierpień 2025, 100 zł

    Jeśli któraś z Was potrzebuje to proszę o kontakt na Priv.

‹‹ 1703 1704 1705 1706 1707
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ