X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3.08 na świat przyszła nasza wymarzona córeczka z wagą 2740 g i 54 cm❤️
    W domu mały hard core, do tego nowe miejsce zamieszkania a od czwartku przedszkole. Same zmiany 😜🤪😝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 08:28

    olka30, santoocha, przedszkolanka:), Macierzanka:), SzuumFal lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka gratulacje :) Pomalutku wszystko sobie ułożycie. Nowy człowiek to zawsze nowe wyzwania dla wszystkich :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 listopada 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z "naszych" dziewczyn zagląda jeszcze na ovu?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Annkka Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 16 listopada 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już rzadko, bo się udało 😍 i cały czas coś się dzieje, obecnie 28 tydz ❤️

    przedszkolanka:), SzuumFal lubią tę wiadomość

  • Annkka Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 16 listopada 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka gratuluję 🥳

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 listopada 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Ja czasem zaglądam.
    U nas jakoś tam leci. Chłopcy rosną, wzbogaciliśmy się o 2 koty 😻

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ja tez juz prawie nie zagladam bo po prostu nie mam czasu hehe.
    U nas wszytko super mała na szczescie nie choruje jest mega kochana. ma swoje foszki ale ogolnie bardzo grzeczna. poerot do pracy przeszedl gladko jednak nie potrafimy sie odcycowac takze mamy 1,5 roku i ciagle cycus musi byc. w nocy dalej sypiamy max po 2 g. ale najwazniejsze ze naprawde cala reszta jest ok.
    mala jest z babciami naprzemiennie mam to szczescie ze obie na emeryturze i obie chetnie zostaja z mala.
    pozne macierzynstwo pozwolilo babciom zajac sie malenka:D


    pozdrawiam wszytkich bardzo serdecznie:D
    Ja przy jednej malej istotce nie wiem w co rece wlozyc a jak pomysle ze wy macie po 3-4 hehe to zastanaiwma sie jak to jerst do ograniecia:D

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka 1,5 roku? 😳 JUŻ? Ja cię kręcę, zatrzymałem się na etapie 6-7mcy!

    U nas powoli prostują się różne sprawy, długo by pisać, ale ostatnie dwa miesiące to pasmo ciężkich wydarzeń.
    1,5 miesiąca temu zmarła moja ukochana Babcia 😭 Miałam Ją dłużej niż rodziców, myślałam że nigdy nie odejdzie, nie mogłam sobie tego wyobrazić. Miała mnóstwo wad, ciężki charakter, ale kochałam ją bardzo, była dla mnie mega ważna.
    Teraz już Jej nie ma, a ja łapię się na tym, że wymyślam co kupie jej na gwiazdkę 😞

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Kaśka 1,5 roku? 😳 JUŻ? Ja cię kręcę, zatrzymałem się na etapie 6-7mcy!

    U nas powoli prostują się różne sprawy, długo by pisać, ale ostatnie dwa miesiące to pasmo ciężkich wydarzeń.
    1,5 miesiąca temu zmarła moja ukochana Babcia 😭 Miałam Ją dłużej niż rodziców, myślałam że nigdy nie odejdzie, nie mogłam sobie tego wyobrazić. Miała mnóstwo wad, ciężki charakter, ale kochałam ją bardzo, była dla mnie mega ważna.
    Teraz już Jej nie ma, a ja łapię się na tym, że wymyślam co kupie jej na gwiazdkę 😞

    Strasznie mi przykro 😪
    Rozumiem Cię, bo nie wyobrażam sobie stracić mamy która choruje a teraz się pogorszyło. Jednak nie tracę nadziei 🙂

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Sto lat🙈
    Sylwka gratuluję już prawie półroczniaka?!
    Kaśka jak to 1.5 roku?? Nie wierzę, że ten czas tak uciekł..
    Santoocha bardzo mi przykro z powodu śmierci babci. Wierzę, że czuwa nad Tobą.

    No u nas zmiany,rewolucję i w ogóle 🙈
    Oluś ma ponad 3 latka,jest przekochanym małym chłopcem,który skradł moje serce ♥
    Pola jest w 1 klasie,fajnie sobie radzi,od tygodnia ja puszczam na świetlicę booo..wracam do pracy! Na razie na pół etatu do przedszkola z oddzialem integracyjnym ale póki co mi wystarczy,muszę stanąć na nogi i sobie trochę na nowo ułożyć rytm dnia,dzieci itp. No a wszystko bo rozstałam się z mężem więc zostałam na pokładzie z dziecmi, na szczęście mam pomoc mamy,taty No i mąż też chcę być zaangażowany, pomaga póki co więc zobaczymy jak będzie dalej. Jestem dobrych myśli;)

    A co u reszty? Szczęśliwego nowego roku!(trochę późno No ale ;p )

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 lutego 2023, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, no to u Ciebie mega zmiany! Mam nadzieję, że sobie wszystko poukładasz, a mąż będzie mocno zaangażowany w wychowanie dzieciaków. Jak Pola przyjęła Wasze rozstanie?

    Nam rok zaczął się mocno pechowo. Podczas ferii uszkodziłam poważnie kolano, czekam na termin operacji (przy dobrych wiatrach za 2 miesiące). Kuśtykam o kulach do pracy, bo nie ma opcji, żebym siedziała na L4.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 lutego 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ferworze codziennego życia i drugim komputerze (firmowym) zapomniałam zupełnie o tym forum :/ Dopiero dziś chcąc rozliczyć pity patrzę na zakładki i weszłam z ciekawości :)

    Przedszkolanko dziwnie się to życie czasem układa, wiążąc się, planując dzieci, raczej nie myślimy że to tylko na chwilę, ale nie zawsze wszystko jest takie trwałe jak chcemy wierzyć :/ Niestety ostatnio też mam kryzys, nie małżeński (bo ten trwa już prawie 3 lata, od przeprowadzki na swoje), ale wiary w sens tego całego wiązania się. Mam wrażenie że samej byłoby mi lepiej :( I tak wszystko na mojej głowie, a zawsze to jednego, dorosłego dzieciaka mniej :( Proza życia niekiedy strasznie się rozmywa z marzeniami, chociaż ja raczej realistką jestem.

    Santocha współczuję straty. Mój dziadek odszedł w 2020 roku a nadal o nim myślę, zawsze był i zdaje mi się że nadal jest.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 3 marca 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, ja to sobie nawet nie chce wyobrażać co będzie jak zabraknie mojej babci...może przez odległość nie widujemy się często, ale tyle wspomnień z wakacji spędzanych u niej, tyle zrozumienia, tyle serca...wiem, że oddałaby wszystko, żebyśmy byli szczęśliwi. A dziś mija 13 rocznica śmierci mojego taty. I dalej jestem zła na życie, że nie dane mu było poznać wnuki i ogólnie trochę pożyć...w tym sensie gdy już nie ma się małych dzieci pod opieką.

    Przedszkolanko, udało Ci się zorganizować. Super, że masz tyle wsparcia od rodziców :) i dobrze, ze maz również poczuwa się do obowiązków.

    Olka, ja też tak mam, że często się zastanawiam jak to by było samemu. Z jednej strony wiadomo, że tęsknimy za czymś, czego nie mamy. Za chwila spokoju, za możliwością organizowania wolnego czasu po swojemu... I jak to się człowiek tak na całe życie wizę, to wiadomo, że z czasem coś się z tego ulatnia, coś się zmienia, wkrada się monotonia, obowiązki przytłaczają. Wiadomo też, że każda sytuacja jest inna, każdy związek inny....

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 marca 2023, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleFrog tule mocno... w sobotę minęło 20 lat (😳) od śmierci mojego taty, na jesieni minie 10 lat od śmierci mamy. Czasami dopada mnie ogromny żal i poczucie niesprawiedliwości, że ludzie dużo starsi ode mnie nadal mają żyjących rodziców, a ja od tak dawna już nie.

    Najlepszym prezentem pod słońcem byłby dla mnie jeden dzień z Mamą ❤️

    U nas Szymka dopadł jakiś wirus, pół klasy nie ma, wszyscy z gorączką, kaszlem i biegunką.
    Ja mam w czwartek operację kolana, także proszę o kciuki, żeby dało je się dobrze poskładać.

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 marca 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, jak operacja? Mam nadzieję, że wszystko przebiegło książkowo! 💕 Jak się czujesz?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 marca 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doszło do operacji... Okazało się, że mam obniżone tsh, a z nadczynnością bali się znieczulić. Mam zmniejszyć dawkę euthyroxu i operacja przełożona na za tydzień.
    Nie powiem, byłam wczoraj wściekła, bo spędziłam dobę w szpitalu na czczo, a mam wrażenie, że to był po prostu dupochron ze strony oddziału, bo poza tsh hormony tarczycy mam idealne, a objawów nadczynności też nie mam. No ale trudno, wytrzyman jeszcze tydzień.

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 marca 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Twoje wkurzenie. Jeszcze na głodzie!!
    Ja tu nawet wolę nie komentować służby zdrowia.... Za każdym razem jak mam jakąkolwiek styczność, to potrafią mnie tak zadziwić (niestety negatywnie), że brakuje mi słów!
    W takim razie ponownie zaciskam kciuki, żeby tym razem poszło bezproblemowo 😉

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, w tym tygodniu też nie wyszło, bo złapałam jakieś grypopodobne gówno od chłopców. I to na dodatek przeszłam najciężej ze wszystkich :/
    Kolejny termin 23.03, mam nadzieję że już mnie wtedy naprawdę zoperują.

    Co do służby zdrowia, to akurat na opiekę na oddziale ortopedii nie mogłam narzekać. Pielęgniarki mega miłe, uśmiechnięte, salowe jeszcze fajniejsze. Także miła odmiana po oddziale położniczym w tym samym szpitalu, bo tam to jakby wszyscy za karę pracowali.

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 23 marca 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak? 🙂 Do trzech razy sztuka? 😉

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 marca 2023, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak. Leżę od środy w szpitalu, wczoraj nie było wolnej sali operacyjnej, bo dużo nagłych przypadków. Dziś mam mieć zabieg.
    Zobaczymy.... Dopóki nie trafię na blok to nie uwierzę.

‹‹ 1703 1704 1705 1706 1707
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ