X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nabożeństwo do św. Rity-patronki rodzin i spraw beznadziejnych
Odpowiedz

Nabożeństwo do św. Rity-patronki rodzin i spraw beznadziejnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Piszę w może nietypowej sprawie, ale być może wam znanej ;) w najbliższy czwartek 22.06 będę na nabożeństwie ku czci św. Rity w pobliskiej parafii. Jak wiemy św. Rita jest patronką rodzin i spraw beznadziejnych :) oczywiście wspomnę jej o was i forum :D jeśli któraś z was chciałaby abym indywidualnie jej sprawę zaniosła do niej-piszcie komentarze ;) a jeśli jakaś kobitka by chciała przyjść/przyjechać to zapraszam do Gliwic :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja w zeszłym miesiącu byłam na takiej mszy u nas w Krakowie. Maj jest miesiącem Sw.Rity i była taka naprawdę uroczysta długa msza, nawet przyjechał jeden zakonnik z Włoch. Były naprawdę tluuumy ludzi. Modliłam się coprawda głównie w innej sprawie bliskiej mi osoby, ale również oczywiście o to, żebyśmy zostali rodzicami. Dostałam obrazek z krótką modlitwę do Rity i wierzę, że w końcu nam się uda :)
    Nie wiem czy to za sprawą modlitwy czy innych okoliczności, ale osoba o którą się modliłam ma się lepiej :) wierzę w moc modlitwy i myślę, że jeszcze kiedyś pójdę na taką mszę

    terka lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina-bardzo się cieszę, że czujesz jej opiekę i obdarzasz nią innych ;) myślę, że to nie przypadek, że po modlitwach ta osoba ma sie lepiej ;) poza tym poczucie wsparcia jest potrzebne i ważne, jakoś tak łatwiej w życiu :) ja na taką mszę idę teraz w czwartek, tutaj co miesiąc je mamy, mamy też relikwie dla zainteresowanych ;) myślę że warto korzystać jeśli jest taka możliwość :)

    Selina lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:54

    terka lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Terka proszę pomodl sie w mojej intencji, odwdziecze sie tym samym:) ja odmawiam krotka modlitwe za wstawiennictwem sw. Rity o dar potomstwa
    Od siostry dostałam książke z modlitwami oraz koronke do sw. Rity:) musze do niej wrócić

    Oczywiście kochana ;):) z całego serce polecam Ci także wrócić do niej, jest niesamowitą patronką, która lubi o swoich "podopiecznych" się upomnieć czy przypomnieć o swojej chęci wstawiennictwa gdy zapominamy ;) mój mąż mi tak mówił o niej ale z początku nie wierzyłam że może się jakiś patron tak przypominać ale z czasem zauważyłam , że to niesamowita prawda, czuje, że opiekuje się naszym małżeństwem i chce, po prostu chce się opiekować :) a skoro naszym to zapewne niejednym innym też ;)
    PS piękny cytat Syracha w opisie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam polecam jeszcze modlitwę do sw.Dominka. Jest on patronem kobiet starających się o dziecko. Jest tutaj też wątek nt.temat. Podczas starań kobieta nosi zawiązany na brzuchu pasek sw.Dominika, pisze się prośbę do sióstr dominikanek w Krakowie (albo można do nich podejść) o taki pasek i wysyłają poczta wraz z obrazkiem i modlitwą :) Ja noszę go już 1,5 miesiąca

    terka lubi tę wiadomość

  • Fuma Foch Przyjaciółka
    Postów: 77 102

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka ja też proszę o modlitwę za mnie.W czwartek mam imieniny to może akurat jakiś prezent w postaci łaski się trafi ;). Już prawie 5 lat się staramy o dziecko,często proszę o wstawiennictwo św. Ritę.

    Ale też odnoszę wrażenie,że naszym małżeństwem "opiekuje się " św. Jan Paweł II , wiele razy mogliśmy to odczuć.

    terka lubi tę wiadomość

    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprze­ciwiać. (Jan Paweł II)

    o0eht8hid2k53nzz.png

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuma Foch wrote:
    Terka ja też proszę o modlitwę za mnie.W czwartek mam imieniny to może akurat jakiś prezent w postaci łaski się trafi ;). Już prawie 5 lat się staramy o dziecko,często proszę o wstawiennictwo św. Ritę.

    Ale też odnoszę wrażenie,że naszym małżeństwem "opiekuje się " św. Jan Paweł II , wiele razy mogliśmy to odczuć.

    Oczywiście ;)super sprawa jak czuje się takie wstawiennictwo jakiegoś świętego co? Mnie to bardzo umacnia :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ