X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NAC - pomaga w staraniach
Odpowiedz

NAC - pomaga w staraniach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    A który dzień cyklu masz? Może statystycznie masz ten cykl bezowulacyjny? A może jeszcze owulacja pojawi się tylko później.

    Myślę że mało prawdopodobne by NAC spowodował brak owulacji. Jeżeli miałby taki wpływ na owu, to nie byłby to suplement tylko lek na coś.

    Też mi się tak wydaje, jednak zawsze według testów i temperatury owu występowała, być może w tym cyklu się po prostu opóźni. W 14 dc miałam już ładne testy pozytywne owu a tu nic. Zobaczę co będzie dalej. 🤔

    Blanka1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka, kiedy masz monitoring? 🙂

  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Oczywiście dam znać po monitoringu. Aczkolwiek nie jestem dobrym przykładem na branie go pod uwagę, ponieważ to pierwszy cykl po ciąży biochemicznej, więc nie jest to adekwatna ocena. Natomiast zdam Wam wszystkie relacje, oby coś ten NAC wniósł dobrego do mojej płodności 😍💚

    Ja mam zamiar brać go dłużej, bo to nie jest lek. Przeczytaj ulotkę i śmiało bierz od momentu w którym przyjdzie Ci paczka.

    Mój mąż od kilku dni też go bierze, więc zobaczymy jak to będzie u nas.


    Blanka 1988 trzymam kciuki, pozytywne nastawienie też jest bardzo ważne

    Ale jakbym wiedziała kilka lat temu, że tak "ciężko" jest zrobić dziecko jak się tego chce, to bym nie brała tak długo antykoncepcji 😂
    Tyle, że wcześniej u mnie partner był nie taki, więc liczę na siłę dojrzalszego uczucia😂

    Dziewczyny jakich testów owulacyjnych używacie? Jeszcze z nich nie korzystałam, bo działałam na luzie, ale chyba warto bardziej skupić się na obserwacji cylku.

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a więc NAC przesunęło mi owulacje o 2 dni. Do tego ta owulacja jest zupełnie inna niż poprzednie, zawsze czułam tylko lewy jajnik, a tym razem czuję bardziej prawy, lewy też czasami za kłuje. Byłam pełna obaw, a teraz jestem pełna nadzieji. Teraz tylko czekać co z tego wyjdzie 🤞🍀💚❤️🙏.

    https://zapodaj.net/3f86c61ce9483.jpg.html

    Myszka29, Blanka1988 lubią tę wiadomość

  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś brał Nac cały miesiąc?

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka29 wrote:
    Blanka 1988 trzymam kciuki, pozytywne nastawienie też jest bardzo ważne

    Ale jakbym wiedziała kilka lat temu, że tak "ciężko" jest zrobić dziecko jak się tego chce, to bym nie brała tak długo antykoncepcji 😂
    Tyle, że wcześniej u mnie partner był nie taki, więc liczę na siłę dojrzalszego uczucia😂

    Dziewczyny jakich testów owulacyjnych używacie? Jeszcze z nich nie korzystałam, bo działałam na luzie, ale chyba warto bardziej skupić się na obserwacji cylku.

    Ja nie brałam antykoncepcji przez 6 lat. W pierwszą ciążę zaszłam niespodziewanie w 1cs. Teraz to mój 5cs i mam już cb za sobą. Więc nie obwiniaj się za branie anty. Widocznie tak miało być.

    Ja używam testów z allegro, te klasyczne owulaki co ich wszędzie pełno. I z nich jestem zadowolona. Używałam też z Rossmanna ale one bardzo czułe były i te kreski wiecznie ciemne.

    Ja obserwuje cykl z testów owu, z temp. i nawet w tym cyklu mam jutro monitoring to zobaczymy jak to wszystko się potwierdzi. Mam nadzieję że będzie owu po tej cb.

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    A czy ktoś brał Nac cały miesiąc?

    Ja mam dzisiaj 12dc i biorę NAC od 3dc. Ale mam zamiar brać cały miesiąc. Mój mąż też bierze. To bardzo zdrowy suplement dla każdego.

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 dzięki za poradę
    Z tą anty pewnie masz rację ale wiesz, człowiek po kilku miesiącach zaczyna się zastanawiać co nie tak i wg

    Czekam dalej na paczkę z NAC więc jak tylko przyjedzie zacznę brać i zdam relację jak się po tym czuję

  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Hej dziewczyny, a więc NAC przesunęło mi owulacje o 2 dni. Do tego ta owulacja jest zupełnie inna niż poprzednie, zawsze czułam tylko lewy jajnik, a tym razem czuję bardziej prawy, lewy też czasami za kłuje. Byłam pełna obaw, a teraz jestem pełna nadzieji. Teraz tylko czekać co z tego wyjdzie 🤞🍀💚❤️🙏.

    https://zapodaj.net/3f86c61ce9483.jpg.html

    W sensie, że opoźniła się czy jest wcześniej?

  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Ja biore go cały czas od ponad 5 tygodni. Po usunięciu spirali miałam krótki cykl 24 dniowy i pojawiła się pierwsza miesiączka. Od 3-8dc zwiększam dawkę do 1500mg a tak to biore 500mg na dzień.
    Mój gin mówi, że on efekty przynosi po 3/4 miesiącach regularnego stosowania.
    Oprócz tego suplementują jeszcze Miositogyn GT oraz witaminy.

    Powodzenia wszystkim biorącym i trzymam kciuki za II kreseczki ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 07:27

    Myszka29 lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka29 wrote:
    W sensie, że opoźniła się czy jest wcześniej?
    Owulacja była później o ok 3-4 dni.

    Myszka29 lubi tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5261 3167

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam NAC z Nowfoods trzy miesiące. Przedtem owu w 16dc. W 1 miesiącu z NAC 16dc, w drugim 20 dc, w trzecim 18dc. W trzecim zaskoczyło, niestety poronienie w 7tc.
    Także na pewno nie skróciło mi cykli, ale czy spowodowało, że udało się zajść to nie wiem.

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix przykro mi z powodu Twojej straty, wysyłam pozytywne myśli do Ciebie i trzymam kciuki za dalsze starania

    Mi dzisiaj przyszła paczka, wzięłam 1 tabletkę dzisiaj, wcisnęłam mojemu i zobaczymy

    W sb idę do ginekolog ustalić poważniejszy plan działania 😂

    Clausix lubi tę wiadomość

  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka29 wrote:
    Blanka1988 dzięki za poradę
    Z tą anty pewnie masz rację ale wiesz, człowiek po kilku miesiącach zaczyna się zastanawiać co nie tak i wg

    Czekam dalej na paczkę z NAC więc jak tylko przyjedzie zacznę brać i zdam relację jak się po tym czuję

    Wiem Kochana dokładnie. Ja też szukam sobie przyczyn na wszystko jak mam gorszy czas. Ale jak podejdę do tego z rozumem, to wszystko jest jasne i dużo spokojniejsza wtedy jestem.
    Tylko z ciążą jest tak, że jak się decydujesz to chcesz ją już, a nie za pół czy za rok. A nie daj boze jeszcze za dłużej.

    Ja dzisiaj byłam na monitoringu, mam 13dc i mój pęcherzyk ma 18mm. W poniedziałek mam znowu monitoring. Ale nic nie wskazuje na to bym po NAC miała wcześniej owulacje. Ważne że będzie.

    Myszka29 lubi tę wiadomość

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Wiem Kochana dokładnie. Ja też szukam sobie przyczyn na wszystko jak mam gorszy czas. Ale jak podejdę do tego z rozumem, to wszystko jest jasne i dużo spokojniejsza wtedy jestem.
    Tylko z ciążą jest tak, że jak się decydujesz to chcesz ją już, a nie za pół czy za rok. A nie daj boze jeszcze za dłużej.

    Ja dzisiaj byłam na monitoringu, mam 13dc i mój pęcherzyk ma 18mm. W poniedziałek mam znowu monitoring. Ale nic nie wskazuje na to bym po NAC miała wcześniej owulacje. Ważne że będzie.

    Właśnie jak w listopadzie byłam u gina, to też mnie uspokajała, że spokojnie, dać sobie czas, że wszystko jest ok i po prostu działać
    Wtedy byłam spokojniejsza po tej wizycie, no ale już mnie to zaczyna irytować wszystko i znowu idę w sb😂
    Moja ginekolog powiedziała: "Mądrym kobietom trzeba obcinać głowę jak chcą zajść w ciążę"
    Więc tak coraz bardziej się staram przekonać, że to głowa u mnie jest za bardzo obciążona tą chęcią dziecka ale już wolę sprawdzić i kolejny raz się bardziej uspokoić na wizycie

  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jednak zmiamy w tym cyklu. Zawsze mam owu w 17dc, a tu przyszła tak nagle niespodziewanie w 14/15dc a zaznaczę że jestem świeżo po cb. Więc chyba NAC pomógł trochę 😍

    Dzisiaj mam monitoring więc potwierdzi się czy napewno owulacjs była💚🍀

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ