X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nasz wymarzony bobas
Odpowiedz

nasz wymarzony bobas

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zakładam nowy wątek bo takiego nie znalazłam ...w tym wątku może nas ponieść wyobraźnia i wyobrazić sobie nasze idealne dziecko jake mogło by być ...dziewczynka / chłopiec kolor oczów włosów itp ...odprężmy się i pomyśmy a nóż takie będzie

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byle całe , zdrowe i szczęśliwe- reszta nie ma znaczenia ! dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze ;)

    Katarzyna87, przyszła mama:), maaadzik1207, vanessa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dopisać że pierwsze co to by było zdrowe ...a tak pozatym ??

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od lat marzę o córeczce, chłopca też bym chciała, ael priorytet to córcia. Wiadomo kim by nie było i tak będę je mocno kochać a powiem wam, że im dłużej się stara człowiek tym mniej zaczyna się liczyć płeć ;)
    Chciałabym by nasze dzieco było mieszanką mnie i męża z przewagą podobieństwa do mnie :P nie chcę by było podobne do teściów czy moich rodziców, naszych dziadków itd... Ale wpływu na to nie mamy :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze dzieci będą wyjątkowe na bank szczęśliwe i mocno kochane przez kobiety które sie starają

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda :) ? Jak się człowiek stara i wkłada w to większy wysiłek (ja np. znoszę negatywne odczucia leków) to rodzicielstwo staje się takie dojrzalsze a dziecko jest jeszcze większym cudem :)
    Chciałabym by moje dziecko było piękne i zdrowe. Np. Mała dziewczynka o dużych oczach, kreconych włoskach, symetrycznych rysach twarzy, taka księżniczka. I dla mnie taka będzie tak samo zresztą jak i mały książe ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    córa Pola!! zdrowa!!! a później szalona, zwariowana, odważna... taka łobuziara jesli taka będzie to będzie piękna!

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi od lat marzy sie chlopiec. Wiosenny synek. Niebieskie oczka, ciemniejsze wloski i lekko sniada cera. Z cudownymi rozowymi usteczkami. Coreczka moglaby miec wloski takie jakie mialam ja czyli ciemny zloty blond krecone i mieciutkie, sniada cera i imie Laila Maria-Anna. Kiedys myslalam ze przy corce moge popasc w depresje. Odkad znalazlam te imie to na coreczke tez moge czekac.
    Teraz? Niewazne kto zamieszka moj brzuszek, nie wazne czy bedzie blond czy braz. Najwazniejsze zeby bylo i bylo zdrowe jak rybka! Zdrowe i szczesliwe. Narazie czekam do marca.
    Cudowny watek :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja dlaczego czekasz do marca ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze zbic troche TSH, zbic z wagi i zadbac o siebie. Przez 8tyg Eythyrox mam lykac. Pozniej zaczynam Clo i pokladam nadzieje w marcu bo marzy mi sie swiateczny bobasik :) taki malutki na Wigilie <3

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marze o blondynce niebieskich oczkach i krenconych włoskach chciałabym by była dobra ,pomagała innym w przyszłości i była ładna ...

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja witaj w klubie ;)

    Ja bym chciała żeby moje dziecko miało duże oczy i usta po mnie, kolor może być po mężu lub po mnie (ja mam zielono-żółte,mąż niebieskie), kolor włosów mamy podobny z mężem, uszy po mężu, włosy falowane,gęste po mnie (ja mam falowano-kręcone), zgrabny nosek, szczupła sylwetka. Ogólnie byle było podobne do nas nie do naszych przodków ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2014, 22:51

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny awatar landrynaczka

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio u mnie w sklepie była taka 4 miesięczna landryneczka taka różowa piękna ...no ale może z żelem sie uda bo go też stosuje landryneczko

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl a twój ? ...ale nie poddaje sie tak pragnę dziecka że nie patrzę ile co kosztuje ...póki nie mam dziecka (to śmieszne ) ale całą miłość przelałam na psa

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsi z żelem

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim a Ty do kiedy wstrzymana?
    Dziewczynki oby nasze marzenia sie spelnily :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już marzę o dziecku, o tym jakie ma być to chciałabym, aby miało oliwkową cerę, pełne, pięknie zarysowane usta, dobry metabolizm i pogodny charakter po mężu, ładne włosy, smukłe dłonie i stopy, wrodzony luz i kreatywność po mnie oraz poczucie humoru, błękitne oczy i jasne włosy po nas obojga :D to przyszłomi na myśl w pierwszej kolejności :D a najważniejsze to oczywiście zdrowie :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:52

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ