X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nasze drugie połówki :)
Odpowiedz

Nasze drugie połówki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nela Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kobietki dźwigamy na swych barkach wszelkie ciężary świata, zamartwiamy się o jutro, snujemy dalekosiężne plany... A co z naszymi partnerami, narzeczonymi, mężami? Jak dużym oparciem w staraniach o maleństwo są dla Was? Czy potraficie spokojnie rozmawiać o wszystkich zagwozdkach związanych z rodzicielstwem? Czy czasem odnosicie wrażenie, że w domu macie już duże dziecko i się zastanawiacie czy podoła roli ojca? W staraniach czy rodzicielstwie bardzo ważne jest zaangażowanie dwojga. Jak jest u Was? :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 23.04.2015
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) polecam przeczytac watek
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/partnersko,2731.html
    sporo tam gadałysmy o naszych drugich połówkach szkoda ze gdzies ten watek spadł.. bonaprawde te nasze dugie połókwki tez sa wazne ;)

    Nela lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nela Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Pewnie dlatego się do niego nie dokopałam, bo zanim postanowiłam poruszyć ten temat, przeglądałam forum w poszukiwaniu podobnego wątku ;)
    Szkoda, że rozmowy się zakończyły, bo tak jak piszesz, temat naszych połówek jest również ważny ;)

    Aniołek [*] - 23.04.2015
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ