X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nasze starania i wątpliwości
Odpowiedz

Nasze starania i wątpliwości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 13 lipca 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Cześć. Jestem nowa. Mam 31 lat, mój partner też. Od maja staramy się o dziecko. Niestety mimo potwierdzonej owulacji za pierwszym razem się nie udało. Za drugim razem owulacji nie było. Teraz był trzeci raz, owulacja potwierdzona testem owulacyjnym, był śluz płodny, było kłucie jajnika. Było to 16 dnia cyklu, dzisiaj jest 28. Wtedy też się kochaliśmy, ale też dwa i cztery dni wczesniej. Ogólnie zazwyczaj bolą mnie piersi przed okresem, tym razem nie bolą wcale. Nie są ociężale ani nic. Od dziś nocy mam czasami bóle brzucha jak zwykle przed okresem. W tym cyklu postanowiłam zacząć monitorować temperaturę. Zwykle mam 36,5. W ciągu ostatnich kilku dni było: 36,9, 37,4, 37,2. Od wczoraj utrzymuje się 37,2. Wczoraj robiłam z ciekawości test owulacyjny i wyszedł pozytywny, dzisiaj też, bo wyczytałam, że może wykazać wczesna ciążę. Ciążowy wyszedł negatywny, ale o tak to pewnie za wcześnie.
    Bardzo chciałabym być w ciąży, mimo że postanowiłam się tym nie przejmować i nie pozwalać emocjom brać góry, to wariuje. Czy na tym etapie raczej nie ma żadnych objawów ? Kiedy najlepiej zrobić test? I kiedy przed okresem zwykle spada temperatura?
    Ja w szczęśliwym cyklu miałam objawy jak na okres, dosłownie identycznie, aż pojechałam kupić podpaski bo bylam przekonana że za moment się pojawi 🐵
    A test pozytywny wyszedł mi dzien przed dniem spodziewanej miesiaczki w 30 dniu cyklu, a owulacje miałam jakoś 16 dc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2022, 17:15

  • PaniJulietta Autorytet
    Postów: 309 449

    Wysłany: 13 lipca 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Cześć. Jestem nowa. Mam 31 lat, mój partner też. Od maja staramy się o dziecko. Niestety mimo potwierdzonej owulacji za pierwszym razem się nie udało. Za drugim razem owulacji nie było. Teraz był trzeci raz, owulacja potwierdzona testem owulacyjnym, był śluz płodny, było kłucie jajnika. Było to 16 dnia cyklu, dzisiaj jest 28. Wtedy też się kochaliśmy, ale też dwa i cztery dni wczesniej. Ogólnie zazwyczaj bolą mnie piersi przed okresem, tym razem nie bolą wcale. Nie są ociężale ani nic. Od dziś nocy mam czasami bóle brzucha jak zwykle przed okresem. W tym cyklu postanowiłam zacząć monitorować temperaturę. Zwykle mam 36,5. W ciągu ostatnich kilku dni było: 36,9, 37,4, 37,2. Od wczoraj utrzymuje się 37,2. Wczoraj robiłam z ciekawości test owulacyjny i wyszedł pozytywny, dzisiaj też, bo wyczytałam, że może wykazać wczesna ciążę. Ciążowy wyszedł negatywny, ale o tak to pewnie za wcześnie.
    Bardzo chciałabym być w ciąży, mimo że postanowiłam się tym nie przejmować i nie pozwalać emocjom brać góry, to wariuje. Czy na tym etapie raczej nie ma żadnych objawów ? Kiedy najlepiej zrobić test? I kiedy przed okresem zwykle spada temperatura?
    Myskle że czasami jest tak, że niektóre objawy za bardzo interpretujemy na swój rozum. Zrób sobie test 30dc. Ja odkąd się staramy co miesiąc za bardzo interpretuje objawy blisko okresu. Mimo że jestem świeżo po owu to 3 dni było mi niedobrze, 2 dni chodziłam i wszystko mi przeszkadzało, miałam straszne nudności no ale to niemożliwe żebym była w ciąży, a już takie myśli miałam 😂

    29 👱‍♀️
    31 👨‍🦱

    starania od 02.2022 👶

    Suple 👱‍♀️: inozytol, olej z wiesiołka, zioła ojca sroki, pregnastart

    Suple 👨‍🦱: kwasy omega 3, wit D

    🍀✊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ