X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Naturalna ciąża w czasie stymulacji
Odpowiedz

Naturalna ciąża w czasie stymulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdalenka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stymulacje zaczęłam w 14 dniu cyklu z jednym większym pęcherzykiem i dużą ilością małych ( mam nie regularny cykle i pcos). Dziś minęło 9 dni od podania pregnylu w czasie funkcji pobrali mi 20 komórek z czego 18 jest dobrych. Coś mi dzisiaj podkusiło i zrobiłam test po minucie Druga kreska się nie pojawiła więc odłożyłam test, po jakimś czasie zaglądam a tam dwie kreski. Myślicie że to pozostałości po pregnylu? Czy możliwe jest że jedna komórka uwolniła się wcześniej i coś się zadziało?

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10 dniach od zastrzyku miałam jeszcze bladziochy

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ