X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Naturalny cykl możliwy przy PCOS
Odpowiedz

Naturalny cykl możliwy przy PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 14 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Moja historia jest stosunkowo krótka jednak dolująca. Od lipca 2017 staramy sie znie M jednak ponie pewnym czasie okazlo sie ze nie przychodzi @ po miesiacu poszlam do gin ciąża wykluczona. Zalecona masa badań żeby znaleźć powód braku @. Hormony zle wyszly tsh prolaktyna testosteron podwyższone. Odwiedzilam rowniez endokrynologa. Dostalam leki bromegon euthyrox glucophage duphaston. Od gin jeszcze lamette na pecherzyki. Teraz jest moj 3 cykl stymulowany niby pecherzyki ładnie i zastrzyki z owitrelle.
    Jednak moj problem jest taki ze źle sie czuje wi teja calej stymulacji wizyty monitoringi liczenie. Mojemu M tez jest ciezko dzialac wtedy kiedy mu powiem.
    I mam taki problem ito pytanie czy jest opcja ze po tych lekach wymienionych wczesniej i po uregulowaniu hormonow wroci mi moj naturalny cykl imam owu zeby móc dzialac tak normalnie bez lametty i owitrelle??
    Jesli ktoras miala podobny problem i doswiadczenia prosze o pomoc dorade

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:38

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wcześniej miesiączkowałaś normalnie - regularnie bez żadnych leków?

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys mialam swoje cykle chociaz nigdy regularnie. Po urodzeniu dziecka bralam tabletki antykoncepcyjne. A w grudniu 2016 przestalam je brac przez pół roku mialam @ co miesiac a potem zanikla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 19:14

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badałaś może poziom prolaktyny?

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 16 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    A badałaś może poziom prolaktyny?

    Mam przebadane tsh prolaktyne testosteron fsh lh estradiol 17oh-progesteron dhas

    Na testo mam leki prolaktyne bromka i na tsh reszta w normie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ