X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Negatywne testy
Odpowiedz

Negatywne testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 19 maja 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od urodzenia pierwszego dziecka mam regularne cykle co 29-33 dni, teraz cykl opóźnia mi się o 30 dni ..
    Wszystkie testy wychodzą negatywne, beta HCG wyszła 0,1.
    W 6 dniu spóźnienia okresu pojawiło się plamienie, myślałam że to początek okresu ale nie. To plamienie zdarzyło się parę dni po stosunku bez zabezpieczenia.
    Ogólnie nie zabezpieczamy się z mężem, ponieważ chcielibyśmy mieć drugie dziecko.
    Od 2 tyg okropnie dokucza mi ból w dole brzucha, taki jak podczas okresu, do tego ból w dole pleców, zgaga (w pierwszej ciąży okropnie mi dokuczała już od pierwszego.miesiaca pierwszej ciąży) bardzo często chodzę do toalety sikać.
    Wykonałam testy ciążowe z czego dwa były negatywne a na jednym pojawiła się delikatna czerwona kreska. Beta HCG wyszła ujemna. Za 5 dni idę do mojej ginekolog
    Czy jest możliwość że testy wychodzą błędne? Że HCG mogło też wyjść błędne?
    Czy któraś z was miała taką sytuację?

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 19 maja 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz taką sytuację tylko że ja mam pcos dziś jest mój 65 dc testy raz pozytywne raz negatywne wczoraj byłam u gina na usg widać tylko sam pęcherzyk kazał iść na betę więc poszłam dzisiaj rano jutro znowu do gina na weryfikację 🥺. Podejrzewam że dopóki nie pójdziesz na usg to sytuacja dalej będzie niepewna możliwe że zrobiła Ci się torbiel przy niej możliwe są plamienia zamiast okresu ucisk na pęcherz i mocny ból podbrzusza. Mówię z doświadczenia miałam kilka razy torbiel i myślałam że to ciąża 😥

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 19 maja 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek32 wrote:
    Ja mam teraz taką sytuację tylko że ja mam pcos dziś jest mój 65 dc testy raz pozytywne raz negatywne wczoraj byłam u gina na usg widać tylko sam pęcherzyk kazał iść na betę więc poszłam dzisiaj rano jutro znowu do gina na weryfikację 🥺. Podejrzewam że dopóki nie pójdziesz na usg to sytuacja dalej będzie niepewna możliwe że zrobiła Ci się torbiel przy niej możliwe są plamienia zamiast okresu ucisk na pęcherz i mocny ból podbrzusza. Mówię z doświadczenia miałam kilka razy torbiel i myślałam że to ciąża 😥
    Właśnie jutro zwolnił się termin u mojej ginekolog i idę na szczęście szybciej, bo do przyszłego wtorku chyba umarłabym z nerwów..
    Serio dziwne mi się to wszystko wydaje 🙄 nigdy tak nie miałam. A beta jaka wyszła? U mnie 0,1 więc raczej marne szanse żeby była to ciąża :( chociaż widziałam w innych wątkach, że mimo ujemnego beta HCG na USG wyszła ciąża i że lekarz mówił że tak się zdarza nieraz 🙊

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 19 maja 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem niestety jaka wyszła beta dowiem się jutro na wizycie bo wyniki miały iść prosto do gina. Niestety co raz mocniej boli mnie brzuch i krzyż więc chyba zaraz okres dostanę 😭. Daj znać co Ci gin powie i trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża 😁

  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 19 maja 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek32 wrote:
    Nie wiem niestety jaka wyszła beta dowiem się jutro na wizycie bo wyniki miały iść prosto do gina. Niestety co raz mocniej boli mnie brzuch i krzyż więc chyba zaraz okres dostanę 😭. Daj znać co Ci gin powie i trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża 😁
    Też trzymam kciuki za ciebie!! Jutro napiszę co i jak 🥰

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 20 maja 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek32 wrote:
    Nie wiem niestety jaka wyszła beta dowiem się jutro na wizycie bo wyniki miały iść prosto do gina. Niestety co raz mocniej boli mnie brzuch i krzyż więc chyba zaraz okres dostanę 😭. Daj znać co Ci gin powie i trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża 😁
    Wracam właśnie od ginekolog i widać pęcherzyk jakiś na USG, dostałam duphaston po skończeniu opakowania albo się pojawi okres, albo wrócić na USG. A jak u ciebie?

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku🙂.
    U mnie jest podobna sytuacja. 3 dni temu robiłam test ciazowy, bo dziwnie zaczęłam się czuć. Bolało mnie podbrzusze i miałam lekkie mdłości. Zrobiłam więc test płytowy BABY QUICK . Na teście wyszła kreska widoczna gołym okiem , ale jednak blada i zaróżowiona lekko. Postanowiłam że na następny dzień zrobię drugi test, test paskowy z facelle. Ta sama sytuacja. Lekko widoczna kreska o różowej barwie. Zrobiłam następnego dnia testy o czułości 10 z Pink test, oraz ten sam z facelle dziś rano , wyszły negatywne, a przynajmniej tak mi się wydaje. Chociaż mam wrażenie że na tym z facelle coś widać. Ale nie chce popadać w paranoję. Na betę nie idę, bo w piątek 18 czerwca mam wizytę u mojego Gin. Wspomnę tylko, że cykle mam nieregularne. Raz 24, a raz 30. Obecnie mam 33 dc. Nie wiem co myśleć. Nie chce się nakręcać, zwłaszcza że już prawie 4 lata staramy się z mężem o dzidzie. Ale jak tu się nie cieszyć kiedy widzi się kreski nawet te blade na teście.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ