Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Najczęściej oznacza 2-3dc FSH, LH, estradiol, testosteron, androstendion.
    Jak to masz porobione to kortyzolu nie musisz.

    To co wymieniałaś miałam robione 3 dc w listopadzie i wszystko ok.

    Nie miałam tylko androstendionu, może więc go wrzucę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julik wrote:
    No niby że może blokować owulacje, dlatego pytam

    Pierwsze słyszę. Wiesiołek jest na poprawę śluzu, a nie na owulację.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:06

    nick nieaktualny, Marti29 lubią tę wiadomość

  • Kristin1990 Autorytet
    Postów: 680 914

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj drugi dzień nowego cyklu. Plan jest następujący:

    - inofem rano
    - na noc zioła ojca Grzegorza Sroki nr 3
    - 10.02 wizyta u genetyka w klinie niepłodności. Badania genetyczne mojego partnera czy nie jest nosicielem mojej choroby lub innych pokrewnych
    - 12.02 drożność

    nick nieaktualny, zakochanaaw, nick nieaktualny, in_co_gni_to, Inaa89, Lalia, nick nieaktualny, Koteczka82, Marti29, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    IVF 2021/2022

    1. 20.11.2021 punkcja. Pobrano 23 komórki. Zapłodniło się 19. W piątej dobie zostało 7 zarodków.
    2. Mamy cztery zdrowe śnieżynki (pgt-a) ❄️❄️❄️❄️
    3. CD138 39/10 😢 Po leczeniu levoxa i metronizadol 9/10. Test Era: przesunięte okno implantacyjne.
    4. 02.04.2022 transfer mrożaczka 😍 beta 0
    5. 04.07 2022 transfer beta 0 (accofil, metryped, intralipid, neoparin)
    6. 30.08.2022 beta 0 (ten sam zestaw co wyżej)
    7. 29.11.2022 (immunoglobiny, accofil, intralipid, neoparin)
    6 dpt: 25.87 mlU
    8 dpt: 74.84 mlU
    10 dpt: 158.3 mlU
    13 dpt: 546.4 mlU
    15 dpt: 1315 mlU

    11.02.23 prenatalne: zdrowy syn 💙

    age.png
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Polubiłam niechcący 😣

    Może jeszcze za wcześnie i tescior dlatego biały?


    Ehh chciałabym 😝

    Zaliczyłam wycie w kauflandowskim kiblu.. poszłam się załatwić a tam na smietniku leżał pozytywny test ciążowy 😭😭

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Widze Kitko ze beirzesz sie ostro do roboty! Super. :-) Mam nadzieje ze Twój wycinek będzie ok i starania pełną parą ruszą :-)

    Zakasam rękawy, bo mam jeszcze 3 szanse na poród w 2020 i muszę to wykorzystać 😁

    Nona przekonałaś mnie do owsianek i jaglanek do pracy, mąż powiedział, że lubi i też zje. Muszę troszkę z zamawianego jedzonko zejść. Pizza owszem wleci raz na tydzień, bo kocham bardzo, ale muszę troszkę lżejsze jedzonko n wdrożyć 😁

    Też mam nadzieję, że nie dowiem się 20go o niczym złym i kamień będzie mógł spaść mi z serca i będzie jeden stresior mniej ☺️

    nick nieaktualny, zakochanaaw, in_co_gni_to, Lalia, Koteczka82, Marti29 lubią tę wiadomość

  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    olej z wiesiołka nie blokuje owulacji, wpływa tylko na śluz, ale może wywołać mikroskurcze macicy, a te z kolei poronienie dlatgeo nodstawiamy go po owulacji.
    Już sobie przypomniałam 🤣po******yło mi się😂 sama z siebie się śmieje. Masakra co te internety robią z człowiekiem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:06

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam się po weekendzie. U mnie powoli kończy się @ i mieliśmy zacząć odświeżać plemniczki, ale taka kłótnia wczoraj odeszła że nie wiem czy w ogóle będzie jakikolwiek seks w tym cyklu.

    Nie dziwne że nie mogę schudnąć, jak sobie porównam ile Wy jecie a ile ja to masakra haha. Muszę się wziąć za siebie. Na razie pump raz w tygodniu, muszę dodać dietę i ruch w domu i może coś z tego wyjdzie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:06

    boo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, my jemy trzy posiłki dziennie - tak lubimy, mi się tak dobrze trawi. Kiedyś próbowałam wcisnąć 4-5 i marny efekt.

    Śniadania do tej pory to zazwyczaj jakaś bułeczka z serkiem naturalnym i jakieś warzywo do tego. Bułeczka pszenna, bo na mnie pełnoziarniste pieczywo nie działa dobrze - miałam mega wzdęcia i problemy z 💩 Za dużo błonnika, paradoks wiem.

    Obiady - staram się coś w piekarniku robić typu rybka, warzywa, albo makarony z kurczakiem i warzywami. Czasem wleci domowy obiad z ziemniaczkami, sosikiem.

    Kolacje z kolei to najczęściej bułeczki, jajka, omlety, jajecznice, paróweczki, wędzona rybka.

    Generalnie bardzo dużą wagę przywiązuję do składów - nie kupię np majonezu Winiary, bo jest w nim masa chemii, a kupię Kielecki, bo ma bardzo dobry skład. Parówki tylko z Lidla. Czytam opakowania, na Insta śledzę, co warto kupić, a co jest syfem.

    W tygodniu też nie jemy słodyczy, pijemy koktajle owocowe na bazie kefiru. W weekendy jest gorzej, bo czasem jak zaczniemy pizzą w piątek to kończymy pizzą niedzielę i to mnie podłamuje. Nie chce mi się gotować w weekendy i to dlatego tak wychodzi 😁

    Podjadamy migdały i brazylijskie, ananasa po owulacji też razem wcinamy od zeszłego cyklu.

    Nie jest chyba najgorzej, ale wolałabym żeby weekendy nie były takie "ciężkie" i tutaj muszę zmiany wprowadzić.

    Słodkie staram się sama ogarniać - robię fit desery, ciasta. Bez cukru. Słodzę erytrolem.

    Pijemy tylko wodę, czasem Pepsi max, od święta.

    Alko - wino czerwone przy piątku, a mąż piwko czy dwa. Ale tylko przy weekendzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 10:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21a419e090d2.jpg

    ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:07

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kitko te bułeczki hmmm na sniadanie i kolacje, pomyśl tutaj czy by nie wprowadzic czegos innego :-)
    Dużo glutenu masz bardzo ajk jeszcze pizze przez weekend.
    My też lubimy pieczywo ale teraz chociaż śniadnaia staram się ze 3 x w tygodniu zastąpić owsianką, mój mąż dalej nie.

    No właśnie stąd zainspirowałam się owsianka mi Twoimi i chciałabym z rana wywalić ten pyszny gluten i wstawić tu trochę innych dobroci. Myślałam też o omlecie do pracy i do tego jakiś dżemik bez cukru, owoce, coś takiego. Do pudełka i heja.

    Kolacji bez bułeczki mąż mi nie przepuści 🤣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co glutenik to glutenik 🤣🤣🤣

    Zupy kremy też robię, ale mąż lubi przegryźć bagietką i tak 😁 inaczej się nienaje.

    Ciecierzycy samej w sobie nie lubię, ale hummus... Może mi podsmakuje - spróbuję, a co! 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zapieprzacie z tymi postami 😃 Nie nadążam i kryje się z tel. w pracy 😂

    nick nieaktualny, dmg111, justyna_95 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ