Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Cześć dziewczyny, czy mogę tu do Was dołączyć?😊 14/15 lutego będę testować 👩‍🔬
    Widzę że jesteśmy na tym samym etapie :) ja dziś tez 5 dp:)

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Lalia u nas też były ♥️ wczoraj. Idziemy równo po te dwie kreseczki 😁🙏

    Motylek może jeszcze za wcześnie?
    Nie sądzę :( myślę, że test w pon to już formalność.

    Anet.kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Motylku, biel na teście, ale tempka idzie w górę! Trzymam kciuki za spóźnioną, ale drugą kreskę na teście!! ✊🍀

    Jasminum, a ile dni po owu jesteś? Może jeszcze za wcześnie 😘

    Boo, z tego musi być bobo! 💪 Ja mam zamiar dzisiaj jeszcze poprawić 😁💓
    No nie wiem... Jeszcze może jakaś odrobina nadziei na poniedziałek się tli, ale moim zdaniem nic z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Cześć dziewczyny, czy mogę tu do Was dołączyć?😊 14/15 lutego będę testować 👩‍🔬
    Zapraszamy :)

    kar_oliv lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia u mnie jeszcze przed owu, więc do owu plan jest codziennie seksy. U nas złote strzały w poprzednich cyklach nie wyszły. Spróbujemy innej metody 😉

    Lalia, nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 😘
    Wciąż nie wierzę że się udało!

    Pamiętajcie, że że złotych strzałów też jest bobo :)
    Jak pamiętacie my dziś umówieni byliśmy na picie do znajomych, no więc powiedziałam że jakiegoś syfa dostałam i biorę antybiotyk 🙈

    Klaudia
    Mąż oczywiście wie, był na bieżąco.

    Laila
    myślę że się wstrzelilisice ☘️💪

    Bio
    Mam przeczucie że i u Ciebie będą ⏸️

    Motylku
    Pamiętaj że zagnieżdżenie do 12dpo! Mi dopiero właśnie 12dpo w 1ej ciąży wyszedł test, także cierpliwości.

    Pytalyscie o objawy, to dopiero 15dpo, a ja już wieczorami padam jak kłoda, 22 już śpię.

    Córka wlasnie bajki oglada, a ja ogarnę trening dla ciężarnych 🤰💪

    Nona
    Był bzyk? Udanego spotkania i 🍹

    boo123, Evelle28, Lalia, nick nieaktualny, Sylwucha, Koteczka82, dmg111, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kic 🙂 pamiętam, u mnie też na początku samym ciągle bym spala.
    Ja znowu na odwrot, wczoraj po seksach usnąć nie mogłam i siedziałam do 2. A teraz jestem niewyspana 🤦

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 😘
    Wciąż nie wierzę że się udało!

    Pamiętajcie, że że złotych strzałów też jest bobo :)
    Jak pamiętacie my dziś umówieni byliśmy na picie do znajomych, no więc powiedziałam że jakiegoś syfa dostałam i biorę antybiotyk 🙈

    Klaudia
    Mąż oczywiście wie, był na bieżąco.

    Laila
    myślę że się wstrzelilisice ☘️💪

    Bio
    Mam przeczucie że i u Ciebie będą ⏸️

    Motylku
    Pamiętaj że zagnieżdżenie do 12dpo! Mi dopiero właśnie 12dpo w 1ej ciąży wyszedł test, także cierpliwości.

    Pytalyscie o objawy, to dopiero 15dpo, a ja już wieczorami padam jak kłoda, 22 już śpię.

    Córka wlasnie bajki oglada, a ja ogarnę trening dla ciężarnych 🤰💪

    Nona
    Był bzyk? Udanego spotkania i 🍹
    Właśnie przeztudiowalam swoje 2 ostatnie ciążę.
    Z synem 10 dpo mega cień, A 11 dpo beta 19.
    Z córą test wyszedł dopiero wg obliczeń z usg 12 dpo, a wcześniej totalne negatywy.

    Ech, sama nie wiem. Trochę mi smutno mimo wszystko, choć starałam się nie nastawiac. Ale jakoś tak sobie ulozylam w głowie, że z dupkiem musi się udać. No nic, może przynajmniej więcej schudne przez kolejny miesiąc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Chodzi o inozytol - trzeba go w ciazy odstawić.

    Szona, a on na początku w składzie wymieniony i nawet go nie zauważyłam prędzej tak szczerze. Czujne masz oko 😊

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, na Ciebie trzeba rzucić czar, bo Ty swoją energię nam przekazujesz, to my musimy Tobie 🧚✨✨✨✨✨

    nick nieaktualny, Sylwucha, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Motylku, na Ciebie trzeba rzucić czar, bo Ty swoją energię nam przekazujesz, to my musimy Tobie 🧚✨✨✨✨✨
    Tak, ja kogoś umiem wesprzeć, ale sama siebie nie bardzo 🤦‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Tak, ja kogoś umiem wesprzeć, ale sama siebie nie bardzo 🤦‍♀️

    Ja Ciebie wspieram - będziesz w ciąży - czary-mary 🧚✨😘

    Proszę zmienić stopkę ☺️😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek naprawdę test 10dp jeszcze nic nie przesądza może być za wcześniej więc głowa go góry.

    Ja się zastanawiam czy jednak nie mam cyklu bez owy, ale z drugiej strony testy wykrywają lh no i na wizycie u gina było widać pęcherzyk w prawym jajniku

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 22:30

    nick nieaktualny, Lalia, kic83, Sylwucha, nick nieaktualny, Evelle28, Inaa89, boo123, Koteczka82, dmg111, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 22:30

    Lalia, boo123 lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, to działaj! Body działa cuda 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Był wczoraj mega ogień. Ja w Lidlu, czerwone body Nabyłam. Jutro mam nadzieję będzie hot.

    Ale mi się to dobrze czyta, aż ciary przeszły, no!!! 🔥🚒

    nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 22:30

    kic83, Sylwucha, Inaa89, Lalia, Koteczka82, dmg111, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 8 lutego 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Wiem Lalia, wczoraj miałam czarne. Jeden z lepszych sexow to był, jak za dawnych lat. Magia body :)

    A te body to cycki zakrywa?bo mój lubi popatrzeć na mnie w fajnym wdzianku,ale po chwili je ściąga bo za dużo zakrywa i nie ma jak pomacać😅😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz cię mi czy mogę mieć owulację jeśli pęcherzyk mi tak wolno rośnie od poniedziałku do piątku zaledwie ,2 mm wczoraj 17dc a pęcherzyk 14.1mm

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ