Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 15 lutego 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Ja stosowałam i jak miałam owulację bardzo rzadko 2-3 razy w roku tak teraz mam co miesiac

    Ata właśnie dałaś mi nadzieję że i u mnie wreszcie wróci owulacja 🤗🙏

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 15 lutego 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Będziemy testować razem w jednym dniu

    Dziewczyny to ja z Wami pęcherzyki rosły wolniej niż w poprzednim cyklu więc i owu później 😉

    Poproszę o przepisanie na 27.02 😁

    W poniedziałek monit zaczynam się denerwować trzymajcie proszę kciuki za dobre wieści 🙏

    nick nieaktualny, kkasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2020, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Obejrzałam historie małżeńskie. Podobał mi się.

    Szukam hitu filmowego z babskie go na przyszłą sobotę. Mąż ma wyjście z kolegami

    Jaki?

    -Kiedy mężczyzna kocha kobietę
    Widziałam go chyba 11 razy. Uwielbiam.

    -jeden z przyjemnych
    My Blueberry Nights z Norah Jones, Natalie Portman, Lude Law
    https://youtu.be/Laz5wo09G2c

    Jaki jest Wasz typ na samotny wieczór? :)
    Zacznijmy od nowa lub 50 pierwszych randek (niezmiennie mnie wzrusza) :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero dziś Walentynki sobie zrobiliśmy, bo bez dzieci... Dostałam piękny kubeczek miłosny i taka porcelanowa wanienke, z rzeczami relaksujacymi: Żel pod prysznic, płyn do kąpieli, sól do kąpieli, balsam do ciała.. Pięknie pachną :) później pojechaliśmy sobie na kręgle, oczywiście duuuuzo rozmów. Zakończyliśmy naszym ulubionym kebabem (raz nie zawsze) i zaraz wjeżdża Algida i moje tylne strefy ❤️ w końcu Walentynkowy bzyk musi być 😂 poza tym staram się co 2-3 dni go pobudzić, żeby w tym cyklu do owu była jakaś regularnosc :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lalia, Lalia, kic83, dmg111, nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 16 lutego 2020, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Ale piękny ten środek lutego 😍😍😍

    Ja dzisiaj 7 dpo, jak tu jeszcze tydzień wytrzymać 😂😂😂

    Mam pytanie. Skąd ta niedoczynność tarczycy skoro wszystko wyniki dot. tarczycy są w normie?

    Chyba że czegoś tu nie widzę? Jestem tu nowa i jeszcze zielona w temacie 😂😂😂

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • NOWA29 Koleżanka
    Postów: 61 2

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    A ile jest tych plemników w 1ml i ile w całości? Bo jeśli te 18,35mln jest w całości to mało jeśli w 1ml to ok. Ruch trochę za mały. Wyszły leukocyty może być stan zapalny.
    W 1 ml. Dwa dni przed badaniem mówił że źle zaczyna się czuć ale w sumie to go nie rozłożyło. Czy możliwe że przez to ma tak dużo leukocytow

  • NOWA29 Koleżanka
    Postów: 61 2

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOWA29 wrote:
    W 1 ml. Dwa dni przed badaniem mówił że źle zaczyna się czuć ale w sumie to go nie rozłożyło. Czy możliwe że przez to ma tak dużo leukocytow? Co stosować na poprawę ruchu?

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOWA29 wrote:
    W 1 ml. Dwa dni przed badaniem mówił że źle zaczyna się czuć ale w sumie to go nie rozłożyło. Czy możliwe że przez to ma tak dużo leukocytow
    Raczej nie bo to stan zapalny układu moczowego. Niech idzie do urologa, a badanie powtórzy po 3 miesiącach.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOWA29 wrote:
    NOWA29 wrote:
    W 1 ml. Dwa dni przed badaniem mówił że źle zaczyna się czuć ale w sumie to go nie rozłożyło. Czy możliwe że przez to ma tak dużo leukocytow? Co stosować na poprawę ruchu?
    Jei chodzi o ruch plemników to suple powinny pomoc. Ale tak patrząc to mogą te leukocyty zaburzać ruch dlatego najpierw urolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 08:09

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - Pamiętnik na postawie książki Nicholasa Sparksa 💚

    nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa29 - leukocyty oznaczają stan zapalny, może być jakaś bakteria, która nie daje nawet objawów, ale ewidentnie trzeba to wyleczyć.

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Obejrzałam historie małżeńskie. Podobał mi się.

    Szukam hitu filmowego z babskie go na przyszłą sobotę. Mąż ma wyjście z kolegami

    Jaki?

    -Kiedy mężczyzna kocha kobietę
    Widziałam go chyba 11 razy. Uwielbiam.

    -jeden z przyjemnych
    My Blueberry Nights z Norah Jones, Natalie Portman, Lude Law
    https://youtu.be/Laz5wo09G2c

    Jaki jest Wasz typ na samotny wieczór? :)

    Magic Mike na smotny wieczór 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Mam pytanie. Skąd ta niedoczynność tarczycy skoro wszystko wyniki dot. tarczycy są w normie?

    Chyba że czegoś tu nie widzę? Jestem tu nowa i jeszcze zielona w temacie 😂😂😂


    Ewa, bo w stopce mam obecne wyniki, już po braniu leków 😁 rok temu jak trafiłam do endokrynologa to miałam TSH 5,2 😁 zwykła norma jest chyba do 4,2, a dla staraczek max do 2,5 więc jak sama widzisz leki były konieczne 😉

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp 13 dp w górze. Ale podejrzewam że zaburzona.. Bo miałam słaba noc i Godz przed mierzeniem wstałam do toalety

    bebetka.b, dmg111, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Temp 13 dp w górze. Ale podejrzewam że zaburzona.. Bo miałam słaba noc i Godz przed mierzeniem wstałam do toalety


    Evelle28, trzymam kciuki żeby to nie było przez zaburzenie tylko przez zagnieżdżenie 😍😍😍

    U mnie dzisiaj wdarł się mały kryzys, bo jestem 8 dpo i tempka nie rośnie stopniowe, tylko ciągle utrzymuje się na wyższym poziomie po owu, więc to raczej standardowy cykl, a nie ciążowy 😑

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny miło się czyta o nowych ciazach 😀
    U mnie cykl powalony patrząc a temperaturę, która zamiast rosnąć spada. Dziś dupka wzięłam i dalej szaleje z lubym 😂😁😈
    Miłej niedzieli życzę.

    Lalia lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Obejrzałam historie małżeńskie. Podobał mi się.

    Szukam hitu filmowego z babskie go na przyszłą sobotę. Mąż ma wyjście z kolegami

    Jaki?

    -Kiedy mężczyzna kocha kobietę
    Widziałam go chyba 11 razy. Uwielbiam.

    -jeden z przyjemnych
    My Blueberry Nights z Norah Jones, Natalie Portman, Lude Law
    https://youtu.be/Laz5wo09G2c

    Jaki jest Wasz typ na samotny wieczór? :)
    Komedie Romantyczne: Z ust do ust, Mój chłopak się żeni, Dwa tygodnie na miłość, Czego pragną kobiety
    Ostrożnie z dziewczynami, Dirty Dancing, Dorwac była, Żona na niby,

    Musicale: Mamma Mia, Moulin Rouge, Grease

    Wyciskacz łez: Pamiętnik, Lepiej być nie może, Uwierz w ducha, Vanilla Sky, Wiek Adaline

    To tak na szybko masz :D

    nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 16 lutego 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona
    ja uwielbiam jak Mąż wychodzi :)
    Córka idzie spać, ja biorę drina, Pringelsy i włączam jakiś romantic movie :)

    https://www.filmweb.pl/film/La+La+Land-2016-718819

    https://www.filmweb.pl/film/Jeden+dzie%C5%84-2011-571418

    https://www.filmweb.pl/film/Zanim+si%C4%99+pojawi%C5%82e%C5%9B-2016-723705

    https://www.filmweb.pl/film/Love%2C+Rosie-2014-666170

    https://www.filmweb.pl/27.Sukienek

    https://www.filmweb.pl/Dwa.Tygodnie.Na.Milosc

    Lalia, dmg111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 16 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Ewa, bo w stopce mam obecne wyniki, już po braniu leków 😁 rok temu jak trafiłam do endokrynologa to miałam TSH 5,2 😁 zwykła norma jest chyba do 4,2, a dla staraczek max do 2,5 więc jak sama widzisz leki były konieczne 😉

    Bardzo dziękuję 😁
    A czy wszystko tarczycowe czyli Tsh ft3 ft4 anty tpo i anty tg robi się konkretnie w którymś dniu cyklu czy obojetnie?
    Jeszcze jedno pytanko 😁 widzę że robiłaś wszystkie insuliny glukozy krzewe itp. Jaki był powód? Miałaś jakieś wskazania czy objawy?

    Lalia lubi tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ