Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha cudne kropki ❤️

    Coś czuję, że u Kic może być podobnie... :)

    kic83, dmg111, Sylwucha, luthienn, doomi03, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 17 lutego 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha, kropeczki są przepiękne 😍😍

    Kic, a może ten 13 to taki magiczny i u Ciebie też dwa??? W sumie beta wysoka 😁😁

    Ale byłby czad!!

    kic83, Sylwucha, bebetka.b lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 15:19

    Sylwucha lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku
    Lalia
    ja Was proszę nie kraczcie 😂😘

    Lalia, Sylwucha, nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kic coś czuję że u Ciebie może być podobnie 🙂 od razu po becie było widać że może być coś na rzeczy 🤞

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Sylwucha mega turbo super!!!!! Aż mam gęsią skórkę i łzy w oczach 🤗❤️😊 ogromne gratulacje!!! Rośnijcie zdrowo!!!
    Kochana 💚💚💚
    Też mam gęsią skórkę ❤

    dmg111, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Moje wyniki. Jakie duże tsh...
    https://naforum.zapodaj.net/46782b7f3743.jpg.html]46782b7f3743.jpg[/url]

    Faktyczy, koniecznie do zbiicia.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety....
    Hcg <2
    Prog 8.58ng/ml(norma 2 fazy-3.34-15)

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Motylku
    Lalia
    ja Was proszę nie kraczcie 😂😘

    to by się lekarz zdziwił :D z ciąży "po owulacji" :P

    dmg111, kic83 lubią tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    No niestety....
    Hcg <2
    Prog 8.58ng/ml(norma 2 fazy-3.34-15)

    :( przykro mi

  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Dziewczyny, odebrało mi mowę. Oboje jesteśmy w szoku. Płacz, śmiech, łzy.
    Plamienie nic nie znaczyło, nie ma po nim śladu.
    Beta 11025,0
    Ale to nic.
    Są DWA pęcherzyki!!! 💚💚💚 DWA kropki 🍀❤
    Sylwia! Ogromne gratulacje! Podwójnie wspaniałe wieści! 😘😘😘

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 08:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 08:05

    Sylwucha, kic83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 08:05

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Białystok:) laboratorium przy szpitalu usk

    Trochę mi nie po drodze niestety 😂

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    No niestety....
    Hcg <2
    Prog 8.58ng/ml(norma 2 fazy-3.34-15)

    ☹☹

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:14

    nick nieaktualny, Anamaya, nick nieaktualny, bebetka.b, nikii, Wik89, doomi03, boo123, Koteczka82, Joan, nick nieaktualny, Julik, kkasia, Klaudia9212, ladySiSi lubią tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca się, przykro mi strasznie 😥

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 17 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Co do zarażania się ciążą to mój kolega z pracy mówi,że u jego narzeczonej pomogło noszenie niemowlaka🙂Znajoma zostawiła u nich dziecko na weekend noi jego narzeczona je bawiła,nosiła i twierdzą,że wyzwoliły się hormony,miesiąc później zaszła w ciążę🙂A była po mega przejściach,miała wcześniej krwotok,została z jednym jajnikiem,miała endometrioze,a w cyklu w którym zaszła dostała Ovitrelle i lekarz powiedział,że się nie udało i dostała lek na "wyczyszczenie"bo wcześniej po zastrzyku bardzo ją bolało.Byli pewni,że się nie udało,a tu cud,ciąża😍i urodził się zdrowy,duży chłopiec🙂

    Szkoda że ta metoda u mnie nie zadziałała.... Tyle się przez ostatnie miesiące nanosilam szwagierki córy i no niestety nic z tego xD

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ