X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedrożność przez ureaplasme?
Odpowiedz

Niedrożność przez ureaplasme?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agad91 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ogromnie stresuje mnie fakt, że byłam posiadaczką bakteri ureaplasma w szyjce macicy. Starania trwają już 1,5 roku, hormony i nasienie są w normie. Czekam na badanie sono HSG. Czy u kogoś z was ureaplasma spowodowała niedrożność ?:( Nigdy nie miałam zapalenia w obszarze miednicy mniejszej (lub nie miałam objawowo infekcji..).
    Bardzo dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ