X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepłodność!
Odpowiedz

Niepłodność!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PatrycjaP. Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witem bardzo serdecznie!
    Jeżeli są tutaj kobiety które borykają się z problemem niepłodności i chciałyby podzielić się swoimi spostrzeżeniami to zapraszam do wypełnienia poniższej ankiety.
    Piszę pracę dyplomową na temat poglądów pacjentek z niepłodnością na temat adopcji dziecka i bardzo zależy mi na zaangażowaniu Pań.
    Wypełnienie ankiety zajmie 5 minut, a mi bardzo pomoże w zebraniu materiałów do napisania pracy.
    Zdaję sobie sprawę, że wypełnienie takiej ankiety może wydawać się nużące i bez sensu, ale pamiętajcie ze Wasz głos jest ważny, a o niepłodności należy mówić i pisać głośno.
    Zachęcam do aktywności i dziękuję z góry za poświęcony czas ;)

    Link do ankiety poniżej. Niestety trzeba skopiować :<

    https://www.ankietka.pl/ankieta/260709/poglady-pacjentek-z-nieplodnoscia-na-temat-adopcji-dziecka.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 21:30

    PatrycjaP.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ