Forum Starając się - ogólne Niepłodność!
Odpowiedz

Niepłodność!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PatrycjaP. Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 26 marca 2017, 21:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witem bardzo serdecznie!
  Jeżeli są tutaj kobiety które borykają się z problemem niepłodności i chciałyby podzielić się swoimi spostrzeżeniami to zapraszam do wypełnienia poniższej ankiety.
  Piszę pracę dyplomową na temat poglądów pacjentek z niepłodnością na temat adopcji dziecka i bardzo zależy mi na zaangażowaniu Pań.
  Wypełnienie ankiety zajmie 5 minut, a mi bardzo pomoże w zebraniu materiałów do napisania pracy.
  Zdaję sobie sprawę, że wypełnienie takiej ankiety może wydawać się nużące i bez sensu, ale pamiętajcie ze Wasz głos jest ważny, a o niepłodności należy mówić i pisać głośno.
  Zachęcam do aktywności i dziękuję z góry za poświęcony czas ;)

  Link do ankiety poniżej. Niestety trzeba skopiować :<

  https://www.ankietka.pl/ankieta/260709/poglady-pacjentek-z-nieplodnoscia-na-temat-adopcji-dziecka.html

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 21:30

  PatrycjaP.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego