Forum Starając się - ogólne Niepłodność!
Odpowiedz

Niepłodność!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PatrycjaP. Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 26 marca 2017, 21:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witem bardzo serdecznie!
  Jeżeli są tutaj kobiety które borykają się z problemem niepłodności i chciałyby podzielić się swoimi spostrzeżeniami to zapraszam do wypełnienia poniższej ankiety.
  Piszę pracę dyplomową na temat poglądów pacjentek z niepłodnością na temat adopcji dziecka i bardzo zależy mi na zaangażowaniu Pań.
  Wypełnienie ankiety zajmie 5 minut, a mi bardzo pomoże w zebraniu materiałów do napisania pracy.
  Zdaję sobie sprawę, że wypełnienie takiej ankiety może wydawać się nużące i bez sensu, ale pamiętajcie ze Wasz głos jest ważny, a o niepłodności należy mówić i pisać głośno.
  Zachęcam do aktywności i dziękuję z góry za poświęcony czas ;)

  Link do ankiety poniżej. Niestety trzeba skopiować :<

  https://www.ankietka.pl/ankieta/260709/poglady-pacjentek-z-nieplodnoscia-na-temat-adopcji-dziecka.html

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 21:30

  PatrycjaP.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego