X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepłodność Olsztyn
Odpowiedz

Niepłodność Olsztyn

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki, czy któraś z was podchodziła do inseminacji w Olsztynie? Klinika Zygota, Artemida czy Poliklinika? Proszę o porady, mieszkam na wsi, Olsztyn jest najbliżej i nie wiem gdzie warto uderzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja zamierzam podchodzić do pierwszej inseminacji w Artemidzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze kilka wątków na starając się z pomocą medyczną tam dziewczyny wiedzą więcej :)

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłaś już na wizycie w tej sprawie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co chodzę do lekarza z tej kliniki i mnie przygotowuje. Miałam hsg bo to konieczność przed inseminacją. Ty miałaś robioną drożność?

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u mnie wszystko ok. Byłam niedawno u dr Frąckowiaka i chciałam u niego podejść do inseminacji ale u niego umówić się na kolejną wizytę to koszmar. U nas problemem są żylaki, operacje mąż mial w marcu w miejskim i jest poprawa ale zbyt mała jak narazie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ten sam problem co u Was. Mój też miał jeden zabieg na ŻPN ale niedługo czeka go kolejny. Jednak najpierw chcemy podejść do inseminacji bo nie wiadomo jak po zabiegu będzie z nasieniem.

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na wizycie w Zygocie tez ale Pani dr nie przypadła mi do gustu. Do inseminacji mieliśmy zbyt mało plemników no i wmawiala nam że przecież bez dzieci też się żyje. Mam 30 lat i czas ucieka a ona potraktowała mnie obcesowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zygota nie jest polecana. Ja chodzę do dr. Przybyłowicza z Artemidy ale na pierwszą wizytę jak i z resztą na kolejną umówiłam się osobiście bo dodzwonić się też nie można było. Jednak wizyty porządne i dr. konkretny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 08:26

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu kolejny? U nas było 6 mln/ml i 10 % prawidłowych, 3 miesiące po zabiegu 12mln i 30% prawidlowych. Z takimi wynikami kwalifikujemy się do inseminacji. Tez rozważam Artemide ale te koszty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo pierwszy zabieg był nie do końca udany, robiony nowoczesną metodą która nie pozwoliła na dojście do tych głównych żylaków które sprawiają najwięcej problemów i usunięto tylko częściowo, mniejsze żylaki. Lekka poprawa owszem była ale mimo to żylaki zostały i są bolesne. Co do inseminacji to koszt samej procedury to 800zł plus badania obydwojga to jakieś 650zł

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż też odczuwał ból przed operacją. Ogólnie byl zadowolony ze Szpitala Miejskiego, podeszli do tematu poważnie. Badania robiliśmy po 3 miesiącach czyli w czerwcu, teraz zrobimy kolejne, mam nadzieję ze chociaż trochę będzie lepiej.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 6 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja się zastanawiam na tym żeby wybrać się Artemidy w Olsztynie.
    Czytałam opinie itd. i mają dobre ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna1 mój też miał zabieg w szpitalu miejskim i bardzo sobie chwalił opiekę i lekarzy tylko że ten zabieg robił mu lekarz z innego miasta bo chcieli przetestować nową metodę, jednak okazało się że nie do końca jest dobra. Dlatego teraz będzie miał robioną operację ponownie inną metodą.


    domi92olsztyn a jak długo się staracie? I co u Was jest problemem?

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 6 września 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też spróbuję ta Artemide. U nas liczba wzrosła 3 miesiące po operacji ale nie wiele było szybkich i cały czas faszeruje męża suplementami.

  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 6 września 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 staramy się już tak na prawdę 15 miesięcy a nie zabezpieczamy się i nie uważamy od kwietnia 2016 rok ...
    Szczerze ? nie wiem, ja zrobiłam badania wszystko jest w porządku, cykle mam owulacyjne ... Mąż teraz ma zrobić badanie nasienia i będziemy dalej myśleć ... ja dostałam od mojego ginekologa teraz do picia inofolic 2 razy dziennie ale szczerze to nie wierze w cud ...

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna jeśli o mnie chodzi to od razu wiedziałam że wszystkie te sprawy bd wykonywać w Artemidzie chociaż przez myśl przeszła mi Zygota bo mój robił b. nasienia u dr. D właśnie z Zygoty. Szybko i konkretnie, mimo to Artemida tylko wchodzi w grę jeśli chodzi o inseminacje.

    domi jesteś z Olsztyna czy z okolic? Można wiedzieć do jakiego lekarza chodzisz? Miałaś monitoring skoro wiesz że masz owulacje? Ja też miałam pić inofolic, kupiłam zamiennik bo był tańszy a taki sam skład ale mi raczej w niczym nie pomógł. Przepisują go często dla kobiet z pcos

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ