X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 cykl ;p tylko drugi celowany ;p dlatego tak wpisalam bo najpierw chcialam bez spiny ale z moim facetem sie nie da bo dla niego seks bygby nie istniec 2 razy w miesiacu to duzo wiec musze wiedzie. Kiedy owulacja i wszystko by trafic.
    I mam 24 lata ;p ale mam tylko dwa cykle zeby zajsc wiec mam spine straszna bo potem trzeba odlozyc starania na jakies 2-3 lata.

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego ?
    praca ?

    badałaś mu hormony ???
    bo wiesz ze jeśli facet za bardzo niet to COŚ może być nie tak ..

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak praca...
    A u niego to sie tak zawsze zmienia w stalych zwiazkach. Nie badalam mu jeszcze hormonow... Nie chce teraz o tym myslec...

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, czekamy na obiecane fotki!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będziecie mieli czas to zdiagnozujcie się obydwoje :)
    Lepiej zacząć z czarno na białym gdyby cos było nie tak, a 2 - 3 lata to można się ładnie już podreperować ;)

    No, 24 to młodziutka ;)
    ja o dzieciach w tym wieku jeszcze nie myślałam

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam wszystko żeby nie mieć w tym wieku dzieci...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle i moj G tez on mowi ze ma dwa lata bo chce przed 30 ja wiem ze nie mam tyle czasu.... Bo po 26 roku zycia u mnie w rodzinie plodnosc u kobiet strasznie zaczyna spadac...

    Fotki najpredzej za tydzien beda

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak bedziecie tak podchodzić to dzieci z tego nie bedzie ;)
    mam 2 lata na dzieko bo potem nici ? no bez przesady ;)

    z wiekiem płodność spada, to naturalne ;)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko u mnie w rodzinie to jakos tak bardzo drastycznie. Nie mowie ze mam dwa lata bo ja mam 2 cykle a potem przerwa tylko wiem ze potem moze byc jeszcze ciezej.

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to życze Wam jak najszybszego zaciążenie
    w sensie Tobie ;) a chłop niech się dobrze dorzuci :)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo lepiej tak i tak mu juz wczoraj powiedzialam ze smutanie za kazdym razem jak dostane okres nic nie pomoze niech sie wreszcie do roboty wezmie a nie ze ja mam wszystko robic. Bo dzieci z tego nie bedzie.

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, będziecie mieli troche czasu na starania więc niech się w pierwszej kolejności przebada. Facet któremu się nie chce lub który robi to 2x / miesiąc - ma problem.

    Wiem to po swoim mężu.
    A jeśli wyjdzie cos nie tak - leczenie nie trwa miesiąc ani dwa. U nad dobija do 9 miesiaca już i dopiero widze poprawe :)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wcale nie musi być rodzinne. Nie ma co zakładać najgorszego. Faszeruj faceta żen-szeniem, MACA i daj PRIKAZ, że przed ovu trzeba działać codziennie. Zouza słusznie sugeruje badania faceta, bo niskie libido to nie tylko objaw STAGNACJI ale spadku testosteronu, możliwe, że ma lekkie zaburzenie hormonalne. A jak z jego wagą? pali? pije? może ma "męskie cycuszki?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudy, nie pije,nie pali nie ma nalogow dobra kondycja byl kurierem rowerowym,badania mial w normie jakies dwa lata temu a mial ten sam problem wtedy. Waga i w zrost rodzinny je normalnie.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nadal tyle jeździ na rowerze? nie wiem czy to mija, czy to tylko chwilowe...ale mówi się, że kolarze często mają problemy z potencją

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od ponad roku nie jezdzi ale kondycje trzyma. Jezdzil jako kurier 3 lata wiec krotko. Siodelko ma odpowiednio dostosowane do jader. Wiem ze problemy zaczynaja sie po ok 10 latach jazdy na rowerze zawodowego. Bo u niego chlopaki wlasnie dlatego o dzieci szybko sie postarali. Znaczy szybko czyli max do 5 lat od rozpoczecia takiej prscy.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że wiadomo o co chodzi. Zakasać rękawy do roboty. Lekko nie będzie, zakup testy ovu :) Myślę, że wyrobisz się i ciąża ładnie wkomponuje się w Wasze plany.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo musze kupic bo juz mi sie skonczyly ale po tych dwoch cyklach z obserwacja juz wiem jakie mam objawy owu to nie bede szalec przy 2 tygodniu ze owu nie ma ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nkjh.gif

    ciri22, zouza, werni lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I od razu usmiech na mordzie ;p

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ